صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 171

موضوع: تماس با اساتید و ارسال رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید و ارسال رزومه

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    اینکه میگن تو رشته های انسانی ارتباط با اساتید اهمیت و نقشی در پذیرش نداره، درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید: Cv کامل یا کوتاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    If applying to very high rank univs, forget about mentioning ur GPA; anyway u can bring it in some context instead; like holding good GPAs ,..not necesserilly its values
    Why?????????

Junior Member Ponida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. SUT

سلام. دوستان من میخوام با استاد ها مکاتبه کنم و رزومه و SoPم رو براشون بفرستم. دو تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

- با توجه به اینکه وبسایتی دارم که فقط رزومه و سوپم رو داخلش قرار داده م، باید PDF رزومه و سوپ رو هم به ایمیل اتچ کنم یا همین که لینک سایتم رو داخل ایمیلم بهشون بفرستم کافیه؟

- میخوام داخل پیج رزومه توی وبسایتم، هم تکست رزومه م رو قرار بدم و هم پایینش فایل PDF رو بذارم و بگم دوست داشتید میتونید دانلود کنید. سوالم اینه که توی اون تکسته همه ی رزومه رو باید قرار بدم؟ یعنی مثلا Objective که میگه میخوام مستر بخونم پیشتون رو هم؟!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان یه سوالی داشتم چرا مقالات من تو لیست ظاهر نمیشه چطوری میتونم مقالاتمو اضافه کنم مقالاتم فقط تو سیولیکا نمایه شده است.
    Google Scholar

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_20 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان یه سوالی داشتم چرا مقالات من تو لیست ظاهر نمیشه چطوری میتونم مقالاتمو اضافه کنم مقالاتم فقط تو سیولیکا نمایه شده است.
    Google Scholar
    باید مقالاتتون رو add کنید یا وارد پروفایل شده و دستی وارد کنید.این صفحه رو کامل مطالعه کنید برای google scholar و ORCID توضیحات کاملی داده.موفق باشید.
    http://guides.library.duq.edu/scholarlyprofile/7DICDay1

سلام دوستان عزیز وقت بخیر.
    اشکالی داره وقتی میخوای به اساتید ایمیل بزنی که شروع کنی به ارتباط گرفتن برای پذیرش و فاند، به چندتا استاد در یک دانشگاه هم زمان ایمیل بزنی؟

ApplyAbroad Superstar

سلام اولا توصیه میکنم اینکار را نکنید و اگر به هر دلیل تصمیم گرفتید که همزمان مکاتبه کنید در نامه ها بگویید که با چه کسان دیگری هم در حال مکاتبه هستید. احتمال اینکه استادها در یک دانشکده با هم در ارتباط برای شما قرار بگیرند اصلا کم نیست به خصوصو اگر موضوع دانشجوی دکتری باشد.

فرض بر این است که شما وقتی با استادی شروع به مکاتبه میکنید قبلا خوب کارهای ایشان/شرایط ایشان و .... را مطالعه کرده اید خودتان فکرهایتان را کرده اید و به تصمیم رسیده اید که ایشان فرد مناسب هستند. نامه همزمان این معنا را دارد که استاد مورد خطاب برای شما با دیگران فرقی ندارد و نامه شما حالت جنریک دارد. هیچ استادی از حالت استقبال نمیکند مگر اینکه شرایط شما به لحاظ معدل و ... آنچنان عالی باشد که او حاضر باشد چشمش را به روی این موضوع ببندد.

موفق باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز وقت بخیر.
    اشکالی داره وقتی میخوای به اساتید ایمیل بزنی که شروع کنی به ارتباط گرفتن برای پذیرش و فاند، به چندتا استاد در یک دانشگاه هم زمان ایمیل بزنی؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

أسانيد محترم چطور ميشه إيميل رو track كرد؟ من إيميل outlook سأختم ولي گزينه اَي برأي درخواست read receipt نميبينم!

دوستان سلام. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم و با ادمیشن لتر ویزای کانادا رو گرفتم ولی به دلایلی نتونستم برم.
    الان بازم میهوام به استادای کانادا ایمیل بزنم. به نظرتون توی کاور لتر بنویسم که ویزا دارم؟
    چطوری بنویسم؟
    میترسم فکر کنن من دارم یه استاد دیگه رو میپیچونم.
    ممنون میشم کمک کنید.

با سلام
    اولین مرحله برای گرفتن پذیرش چیه؟ آیا باید اساتید رو از دانشگاههای مختلف پیدا کرد و رزومه رو بهشون ایمیل کرد یا مدارک رو برای دانشگاه فرستاد و بعد به اساتید ایمیل فرستاد؟
    من کارشناسی ارشد شیمی از علم و صنعت با معدل ۱۸ هستم و دو تا مقالهISIو یک ثبت اختراع دارم و به تازگی دکترا در دانشگاه سراسری تهران قبول شدم اما میخوام برای فول فاند دکترا اقدام کنم بنظرتون شانسی دارم؟
    من جدیدا میخوام اقدام به اپلای کنم و از نحوه اپلای کردن چیزی نمیدونم لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کنم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)