صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 171

موضوع: تماس با اساتید و ارسال رزومه

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

Post پاسخ : تماس با اساتید: Cv کامل یا کوتاه؟

یه سوال دارم ...
    من می خوام امسال اپلای کنم ... Gre رو 2 آبان میدم که جوابش تقریباً 3 هفته بعدش می یاد ... تافل هم می خوام اوایل آذر بدم ...

با این وضع من فکر نکنم بتونم تو رزومه ام در مورد نمره های زبان حرفی بزنم ... پس چیکار کنم ؟؟؟ چون ایمیل زدن ها رو باید از آبان شروع کرد دیگه درسته ؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید: Cv کامل یا کوتاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alphamo نمایش پست ها
    ممنون از ‍‍‍countdown
    حالا يه سوال ديگه مطرحه، اگه من فقط معدل دو سال آخر، يا معدل كل بدون احتساب افتاده هارو بگم، بعدن كه ريز نمره هامو ديدن، گندش درآد كه در واقع معدلم پايين تر بوده چي؟؟ بد نميشه؟؟
    با توجه به شرايطم، تو CV هم نبايد عدد معدلم كه زير 15 هست رو بگم؟؟
    In resumes, we should bring everything such these in detail; It is not OK to hide such important things; GPAs are very important, but now nothing in ur hands; simply try to enhance other parts of ur resume; usually univs mean the whole GPAs not only for example those of the last two years, unless they patently mention

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    یه سوال دارم ...
    من می خوام امسال اپلای کنم ... Gre رو 2 آبان میدم که جوابش تقریباً 3 هفته بعدش می یاد ... تافل هم می خوام اوایل آذر بدم ...

با این وضع من فکر نکنم بتونم تو رزومه ام در مورد نمره های زبان حرفی بزنم ... پس چیکار کنم ؟؟؟ چون ایمیل زدن ها رو باید از آبان شروع کرد دیگه درسته ؟؟؟
    people whose resume lack such things might lose many opportunities as many professors establish their decision based on applicants' standard test scores; unless some professors dont care and willing to only see ur standing and papers through a specific research

My suggestion is that you d better go ahead and contact them; highlight somewhere that u r or will be waiting for your scores and tell them I would anticipate good scores and ..........dont waste time and wait for ur scores; always not are documents ready, but we should be smart enough to take the advantage of sts

سلام
    رزومه ای که attach میشه به نامه حتما باید قسمت ref. رو داشته باشه؟
    چون هنوز از استادام recom نگرفتم بنابراین اجازه گذاشتن اسمشونو ندارم. اما میخوام نامه نگاری رو زودتر شروع کنم
    مرسی

رشته و دانشگاه

سلام
    نه الزامی نیست فعلا- اینقدر اونها سریع میخونند اینا رو که دیگه به اونجاها کار نمیرسه- اما تو خود ایمیله حسابی از خودت باید بگی و از کارات اما مفید و مختصر

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید: CV کامل یا کوتاه؟

سلام دوستان .
    امیدوارم از نوشتن این مطالب از من ایراد نگیرین .. چون میدونم که مطرح شده اما به عنوان یه جمع بندی کلی میگم

برای نوشتن نامه به اساتید باید در نامه ی اول به صورت مختصر و مفید خودمون معرفی کنیم و به تحقیق های استاد ابراز علاقه کنیم و رزومه مون رو هم اتچ کنیم.(نامه ی اول کوتاه!)

توی رزومه علاوه بر مسایل معمول باید بگیم کدوم استادا رکام دادن؟

رشته و دانشگاه

Hello

As u dont want the professor to get tired, and thats typical of official letters, u d better make ur email very concise but mention very highlighted and utmost important aspects of ur background; whereas u can attach a long resume as far as u want

- No-i believe thats not important for them at the time being

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic expert-Dr. Shariaty

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    Hello

As u dont want the professor to get tired, and thats typical of official letters, u d better make ur email very concise but mention very highlighted and utmost important aspects of ur background; whereas u can attach a long resume as far as u want

- No-i believe thats not important for them at the time being
    Dear Mr. COUNTDOWN,
    Your answer is perfect, I am so eager to know ,EXACTLY WHAT CAN i WRITE TO A PROFFESSORE IN MY FIRST EMAIL IN ORDER TO CHANGE MY MAJOR FROM BS OF ELECTRONICE TO MS OF RISK AND SAFTY ENGINEERING, WHAT SHOULD BE YOUR IDEA? COULD YOU PLEASE HELP ME IN DETAIL.IT CAN BE POSSIBLE TO SEND YOU MY cv IF YOU GIVE ME YOUR PERSONAL EMAIL. tHANK YOU SO MUCH .

رشته و دانشگاه

To show you have interest in some areas other than the ones u have been linked to formerly can work sometimes; yet some professors like hiring people who have had experience and courses done falling in their area of research and a switch from one to another doesn't look good /or promising to them- I believe you can write something to them showing your interests/ and possibly your previous work and research on it- I myself switched to another area from Mechatronics almost 180 degree in opposite- but the fact that helped was highlighting and standing the words in my emails to professors that showed them I was interested in such area-not necessarily research already done on it
    My email at my personal information ...at this site

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

من این تاپیک رو خوندم و دیدم که بعضی از دوستان گفتن cv کامل بفرستیم بهتره بعضی هم

نظرات دیگه ای داشتن . دوستان لطف کنن در مورد بنده هم راهنمایی کنند

CV کامل من با فونت 12 ، 5 صفحه شده بود.

من تا جایی که میتونستم CV رو خلاصه کردم

اما حتی با فونت 10 و با حذف کردن قسمت hobbies and interests شده 4 صفحه !!!

اگر قسمت references رو هم حذف کنم شاید بتونم بکنمش 3 صفحه

به نظرتون توی ایمیل اول کدوم رو برای استاد بفرستم ؟

3 صفحه با فونت 10 و بدون قسمتهای hobbies و references
    یا

4 صفحه با فونت 10 و بدون قسمت hobbies
    یا

5صفحه با فونت 12 بصورت کامل و خوانا

مرسی که راهنمایی می کنید
    ویرایش توسط 7para2x : November 1st, 2009 در ساعت 03:49 PM
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)