صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: چطور میشه IEEE member شد؟ باید چه شرایطی داشت؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    kermanshah

Exclamation چطور میشه IEEE member شد؟ باید چه شرایطی داشت؟

سلام به همه دوستان و اساتید محترم
    خواستم بدونم چطوری میشه IEEE member شد؟
    چه شرایط و ویژگی هایی باید داشته باشیم؟
    تو یه کنفرانس مقالم پذیرفته شده و زده برایIEEE member دلار 650$ میگیره؟ یعنی چی؟ یعنی کسایی که Ieee member هستن باید 650$ بدن یا اینکه اگه 650 دلار بدی Ieee member میشی؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : چطور میشه IEEE member شد؟ باید چه شرایطی داشت؟

عضویت در IEEE شرایط خاصی نداره، فقط کافیه یه Account بسازید و با یه Credit Card معتبر پول رو پرداخت کنید. برای عضویت هم نیاز نیست Full Member باشید که مبلغش زیاد باشه، Student Member رو انتخاب کنید که فکر می کنم حدودا 30 دلار باشه و Renew کردنش هم برای سال های بعد یه مقدار کمتر از اینه. وقتی عضو شدید و تو سایت تائید نهائی شد، تو بعضی کنفرانس هائی که برگزار کنندش خود IEEE هست و مورد تائیده، مبلغ با تخفیف رو برای رجیستر کردن اعضا توی خود سایت کنفرانس میزنند و شما میتونید با داشتن شماره عضویت، با همون مبلغ رجیستر کنید. اگه تصمیم گرفتید که عضویت دانشجوئی رو رجیستر کنید به من پیغام بدید تا یه سری نکات تکمیلی هم بهتون بدم. موفق باشید
    ویرایش توسط alibme-1362 : September 1st, 2009 در ساعت 01:47 PM
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    kermanshah

Thumbs up پاسخ : چطور میشه IEEE member شد؟ باید چه شرایطی داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    عضویت در IEEE شرایط خاصی نداره، فقط کافیه یه Account بسازید و با یه Credit Card معتبر پول رو پرداخت کنید. برای عضویت هم نیاز نیست Full Member باشید که مبلغش زیاد باشه، Student Member رو انتخاب کنید که فکر می کنم حدودا 30 دلار باشه و Renew کردنش هم برای سال های بعد یه مقدار کمتر از اینه. وقتی عضو شدید و تو سایت تائید نهائی شد، تو بعضی کنفرانس هائی که برگزار کنندش خود IEEE هست و مورد تائیده، مبلغ با تخفیف رو برای رجیستر کردن اعضا توی خود سایت کنفرانس میزنند و شما میتونید با داشتن شماره عضویت، با همون مبلغ رجیستر کنید. اگه تصمیم گرفتید که عضویت دانشجوئی رو رجیستر کنید به من پیغام بدید تا یه سری نکات تکمیلی هم بهتون بدم. موفق باشید
    سلام منون از راهنمایتون. من میخواهم عضویت دانشجویی بگیرم ممنون میشم تو ضیحات تکمیلی رو هم بفرمایید.
    در رابطه با کنفرانس نفرمودید که آیا با پرداخت 650$ من IEEE member هم میشم؟ که دیگه اشتراک دانشجویی نگیرم!!!!
    موفق و پیروز باشید.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط t_faraji نمایش پست ها
    سلام منون از راهنمایتون. من میخواهم عضویت دانشجویی بگیرم ممنون میشم تو ضیحات تکمیلی رو هم بفرمایید.
    در رابطه با کنفرانس نفرمودید که آیا با پرداخت 650$ من IEEE member هم میشم؟ که دیگه اشتراک دانشجویی نگیرم!!!!
    موفق و پیروز باشید.
    خیــــــر !
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

مبلغ رجیستر کردن کنفرانس در حالت عادی ارتباطی با عضویت نداره مگر اینکه خودشون اعلام کنند که با پرداخت این مبلغ شما عضو هم میشید که حداقل در مورد ieee میدونم چنین چیزی تا الان وجود نداشته و پروسه عضویت جدای از رجیستر کردن در کنفرانس هست. توضیحات تکمیلی رو از طریق پیغام خصوصی براتون می فرستم
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

ممنون می شم اگه اطلاعات بیشتری درمورد عضویت بدین

Junior Member

با سلام
    در صورتی که مایل هستین عضو IEEE بشین اطلاعات لازم رو از اینجا کسب کنید و
    ثبت نام بفرمایید.
    http://www.ieee-tsu.ir

اگر سوالی بود در خدمتم:
    h.zahed@ieee.org

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

سلام

عضویت تو سایت IEEE مزیت عمده ای که داره استفاده از تخفیف دانشجویی برای رجیستر کنفرانس ها هستش. شرط خاصی نمی خواد و همه می تونن عضو بشن. عضویت دانشجویی هم تخفیف داره و با 30 تومن همش تموم میشه.
    ارتباط با سایر اعضای IEEE
    استفاده از آدرس email مستعار
    استفاده از پیدا کردن مشاغل بین المللی
    دریافت مجله به صورت ماهیانه
    و ...
    از مزایای دیگشه. توصیه می کنم موقع عضویت یکی از اعضای قبلی رو به عنوان معرف مشخص کنید تا هم برای شما و هم برای معرفتون مفید باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    سلام

عضویت تو سایت IEEE مزیت عمده ای که داره استفاده از تخفیف دانشجویی برای رجیستر کنفرانس ها هستش. شرط خاصی نمی خواد و همه می تونن عضو بشن. عضویت دانشجویی هم تخفیف داره و با 30 تومن همش تموم میشه.
    ارتباط با سایر اعضای IEEE
    استفاده از آدرس email مستعار
    استفاده از پیدا کردن مشاغل بین المللی
    دریافت مجله به صورت ماهیانه
    و ...
    از مزایای دیگشه. توصیه می کنم موقع عضویت یکی از اعضای قبلی رو به عنوان معرف مشخص کنید تا هم برای شما و هم برای معرفتون مفید باشه!
    با سلام
    سوالی که برام پیش اومده اینه که با عضویت در ieee البته از نوع student می شه مقالات اون رو هم دانلود کرد یا محدویت هایی داره؟
    سوال دیگه این که این مراتب عضویت که تو سایتشون اشاره کردن چه چیرایی رو شامل می شه؟
    وسوال دیگه ام هم اینه که در سایتشون زیر گروهای زیادی رو اشاره کردن با همین عضویت student تا چه حد می شه از امکانات زیر گروهای مختلفشون استفاده کرد؟
    با تشکر
    خداخافظ

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

برای دریافت مقاله باید هزینه اضافی علاوه بر حق ثبت نام پرداخت بشه. می تونید مشخص کنید مقالات مربوط به کدون انجمن رو می خواهید دانلود کنید تا هزینه کمتر بشه.
    مراحلش باز کردن یک اکانت و وارد کردن اطلاعات تحصیلی هست. چیز خاصی نمی خواد
    هنگام ثبت نام همه جزئیات عضویت شما نشون داده میشه و می تونید زیرگروه هایی رو که می خواهید اضافه کنید رو انتخاب کنید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)