صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: چطور میشه IEEE member شد؟ باید چه شرایطی داشت؟

پیش فرض پاسخ : چطور میشه IEEE member شد؟ باید چه شرایطی داشت؟

سلام دوستان. من می خواستم عضو IEEE بشم ولی یه مشکلی هست. من در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شدم و برای ارشد اپلای کردم. الان که نه دانشجوی لیسانس هستم و نه ارشد تو قسمت Degree being pursued و Expected graduation date باید چی واردکنم؟ میتونم بزنم که هنوز دانشجوی لیسانسم و تاریخ فارغ التحصیلی رو حدودا موقعی بزنم که دوره ارشدم شروع میشه؟ اگه این کارو بکنم مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    سلام دوستان. من می خواستم عضو IEEE بشم ولی یه مشکلی هست. من در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شدم و برای ارشد اپلای کردم. الان که نه دانشجوی لیسانس هستم و نه ارشد تو قسمت Degree being pursued و Expected graduation date باید چی واردکنم؟ میتونم بزنم که هنوز دانشجوی لیسانسم و تاریخ فارغ التحصیلی رو حدودا موقعی بزنم که دوره ارشدم شروع میشه؟ اگه این کارو بکنم مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام

IEEE چک نمیکنه ببینه اظهارات شما منطبق با واقعیت هست یا نه. هر فردی که عضو IEEE میشه، حداکثر میتونه 6 سال به طور پیوسته و با طرح Student Member تمدید عضویت کنه؛ 4 سال به عنوان دانشجوی لیسانس و 2 سال به عنوان دانشجوی فوق لیسانس. بعد، Member میشه و هزینه های تمدید عضویت، افزایش محسوسی پیدا میکنه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

Dear Sir/Madam,

I have just extended my IEEE membership via abroad. Unfortunately, I could not access to my GoogleApps@IEEE in myIEEE. I would appreciate it if you guide me in this case. I should access to my mail, inbox,etc.

Sincerely yours,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - شهید چمران اهواز

با تشکر
    میخواستم بدونم آیا Ieee Member بودن (صرفا عضو بودن) برای خروج از کشور رزومه محسوب میشه؟ یعنی تو رزومه بنویسیس من دوسال عضو ieee بودم مثبت هست یا تاثیر مثبتی ندارد؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

با سلام

معمولا چه زمانی طول می کشد تا کارت عضویت تحویل شخص داده شود؟ آیا حتما باید آدرس دانشگاه را برای ارسال داد؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی-علوم تحقیقات تهران

سلام . من می خواهم عضو IEEE بشوم ولی کارت اعتباری ندارم که هزینه پردخت کنم کسی می تونه کمکم کنه و یا این کارت اعتباری داشته باشه من کارت به کارت می کنم هزینه پرداخت می کنم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط baharAI نمایش پست ها
    سلام . من می خواهم عضو IEEE بشوم ولی کارت اعتباری ندارم که هزینه پردخت کنم کسی می تونه کمکم کنه و یا این کارت اعتباری داشته باشه من کارت به کارت می کنم هزینه پرداخت می کنم
    سلام

هر سال شاخۀ ایران IEEE برای راحت شدن عضویت، راهکارهایی معرفی میکنه مثل معرفی شرکت های واسطه ای که کارمزد پایینی دریافت میکنند. توی اینترنت جستجو کنید و شماره تماس یا آدرس ایمیلی از شاخۀ ایران (IEEE Iran Section) پیدا کنید و ازشون اطلاعات بگیرید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام ببخشيد من دانشجوى مهندسى كامپيوتر هستم ليسانس ميخواستم بدونم شرايط عضويت در IEEE چى هست؟ من دانشجوى آزاد هستم هم ميتونم عضو شم؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)