صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 91

موضوع: جدیدترین لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت 2017-2018

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : جدیدترین لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت 2017-2018

اینم فایل پی دی اف که تو سایت آپلود کردم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member Dr_darya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmecy student in valencia university

بچه ها ی سوال من تو یکی از فروم ها دیدم ک گفتین دیگه مدرک انگلیس معتبر نیست
    الان اینجامعتبره
    اخر معتبره یا نه ؟؟
    میخوام مراحل اقدام پذیرشمو شرو کنم عاخه خدااااا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_darya نمایش پست ها
    بچه ها ی سوال من تو یکی از فروم ها دیدم ک گفتین دیگه مدرک انگلیس معتبر نیست
    الان اینجامعتبره
    اخر معتبره یا نه ؟؟
    میخوام مراحل اقدام پذیرشمو شرو کنم عاخه خدااااا
    انگلیس که همیشه معتبر بوده وهست و خواهد بود منتها الان مجارستان گزینه بهتری میتونه باشه هم هزینش کمتره هم اختلاف کیفیت تحصیلش از انگلیس یه خورده پایین تره ولی مجارستان عضو اتحادیه اروپا هست و انگلیس نیست.

Junior Member

دوستان کسی میدونه تکلیف اونایی که ورودی بهمن امسال هستند چیه؟ تو لیست نوشته از سال تحصیلی 2017-2018 اعمال میشه یعنی مهر سال بعد. من قبل از اینکه لیست بیاد کنکور تخصص دادم تو ترکیه که نتیجه اش تازه اومده و تا شروع بشه میشه بهمن ماه! حالا تکلیف ما که یه سال برا کنکور زحمت کشیدیم و یه دفعه یه لیست جدید اومده بیرون چیه؟

سلام کسی میدونه شرایط تایید مدارک تخصص چیه؟
    مثلا برم چین یا هر جایی بخونم بیام چجور تایید میکنن؟ الان کنیا رو زده تایید یعنی برم تخصص کنیا بخونم قبولش دارن ؟
    ویرایش توسط doctocanada : January 23rd, 2017 در ساعت 03:37 PM

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط doctocanada نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه شرایط تایید مدارک تخصص چیه؟
    مثلا برم چین یا هر جایی بخونم بیام چجور تایید میکنن؟ الان کنیا رو زده تایید یعنی برم تخصص کنیا بخونم قبولش دارن ؟
    سلام خیر اینا صرفا برای دوره های عمومی هستن. برای تخصص شرایط سخت تره به این راحتی تخصصتون رو که خارج خوندید قبول نمی کنن. در بهترین شرایط قبول میکنن باهاتون مصاحبه کنن و تخصصتون رو تایید کنن که مصاحبه ش هم به این راحتی نیست ... شرایطش رو از وزارت بهداشت سوال کنید.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

سلام
    داخل سایتش نوشته که مصاحبه میکنن اگه بلد بودی گه میفرستن پره بورد که هر جا باشی باید بدی و طبیعیه اگه نه که دوره میزارن . حالا نهایت دو سال بزارن . بهتر از اینه که هیچ وقت ایران قبول نمیشی از بس خرید و فروش میلیاردی سوالا هست.
    شما مجارستانی ؟ تخصص چجوریه شرایطش اونجا؟
    بله درسته اوضاع تخصص ایران جالب نیست زیاد ولی به نظر من باز هم ایران دردسر هاش کمتره!
    بله. تخصص اینجا به زبان مجارستانی هست و اول باید روال تایید مدرک و غیره رو طی کنید ولی حقوق بسیار کمی میدن به رزیدنت. حتی پزشک ها درامد انچنانی ندارن. اینجا بیشتر برای سکوی پرتاب از عمومی خوبه و جای خیلی خوبی برای درامد بالا و تخصص نیست به نظرم خصوصا اینکه برای تخصص زبان انگلیسی ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    بله درسته اوضاع تخصص ایران جالب نیست زیاد ولی به نظر من باز هم ایران دردسر هاش کمتره!
    بله. تخصص اینجا به زبان مجارستانی هست و اول باید روال تایید مدرک و غیره رو طی کنید ولی حقوق بسیار کمی میدن به رزیدنت. حتی پزشک ها درامد انچنانی ندارن. اینجا بیشتر برای سکوی پرتاب از عمومی خوبه و جای خیلی خوبی برای درامد بالا و تخصص نیست به نظرم خصوصا اینکه برای تخصص زبان انگلیسی ندارن
    نهایران اوضاعش بهتر نیست کنکور تخصص سوالا از قبل فروش میره به راحتی . سهمیه ها هم کم هستن . برا تایید مدرک خارج بنده خداها چیزی نمیخان که ! میگن بیا امتحان پره بورد برای تخصص یا پره انترنی برای عمومی رو بده فقط اسم دانشگاه تو لیست باشه همین! . اینو خود فارغ التحصیلای ایران هم میدن. اگه هم خوب نمیدونی که طبیعیه باید دوره بری . سد اصلیش همون کنکوره که شما با خارج رفتن برش میداری . حتی دیدم کنیا یا مثلا بنگلادش هم تایید کردن متاسفانه جواب ایمیل نمیدن اینا.
    مجارستان هم راحت پذیرش میده تا جایی که یادمه و میدونم من حقوق نمیخام شهریه هم میدم حتی . اما شرایطش رو پیدا نمیکنم اصلا . دونستن مجاری لازمه درسته اما ایا ازمون ورودی هم داره برا تخصص ؟؟
    شما که مجارستانی یه لطفی بکنی بپرسی از دانشگاهت ممنون میشم از خجالتت هم در میام مرسی

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نهایران اوضاعش بهتر نیست کنکور تخصص سوالا از قبل فروش میره به راحتی . سهمیه ها هم کم هستن . برا تایید مدرک خارج بنده خداها چیزی نمیخان که ! میگن بیا امتحان پره بورد برای تخصص یا پره انترنی برای عمومی رو بده فقط اسم دانشگاه تو لیست باشه همین! . اینو خود فارغ التحصیلای ایران هم میدن. اگه هم خوب نمیدونی که طبیعیه باید دوره بری . سد اصلیش همون کنکوره که شما با خارج رفتن برش میداری . حتی دیدم کنیا یا مثلا بنگلادش هم تایید کردن متاسفانه جواب ایمیل نمیدن اینا.
    مجارستان هم راحت پذیرش میده تا جایی که یادمه و میدونم من حقوق نمیخام شهریه هم میدم حتی . اما شرایطش رو پیدا نمیکنم اصلا . دونستن مجاری لازمه درسته اما ایا ازمون ورودی هم داره برا تخصص ؟؟
    شما که مجارستانی یه لطفی بکنی بپرسی از دانشگاهت ممنون میشم از خجالتت هم در میام مرسی
    فروش رفتن سوالات که خب چیز جدیدی نیست متاسفانه )
    مجارستان هم برای عمومی ازمون ورودی کتبی و شفاهی هست برای تخصص تا اونجایی که میدونم بستگی به دانشگاه داره. ولی اینکه باید مجاری بلد باشید رو مطمعن هستم و اینکه زبانشون هم یه چیزیه صد برابر بدتر از المانی )
    مثلا اینجا میتونید شرایط دانشگاه سملوایز رو ببینید
    http://semmelweis.hu/english/educati...dent-training/

والا من میتونم بپرسم ولی به هر چهارتا دانشگاه ایمیل بزنید و خودتون بپرسید بهتر به جواب میرسید و مسلما رزومه تون رو بگید بهتر جواب میگیرید. می تونید در گوگل سایتشون رو پیدا کنید: دبرسن، سملوایز، پچ، سگد. جوابی ندادن بهتون بگید باز تا بپرسم براتون
    البته دبرسن یا سملوایز پذیرش بگیرید سطحشون بالاتره و دانشگاه های تهران و شهید بهشتی هم با این دوتا رابطه خوبی دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    فروش رفتن سوالات که خب چیز جدیدی نیست متاسفانه )
    مجارستان هم برای عمومی ازمون ورودی کتبی و شفاهی هست برای تخصص تا اونجایی که میدونم بستگی به دانشگاه داره. ولی اینکه باید مجاری بلد باشید رو مطمعن هستم و اینکه زبانشون هم یه چیزیه صد برابر بدتر از المانی )
    مثلا اینجا میتونید شرایط دانشگاه سملوایز رو ببینید
    http://semmelweis.hu/english/educati...dent-training/

والا من میتونم بپرسم ولی به هر چهارتا دانشگاه ایمیل بزنید و خودتون بپرسید بهتر به جواب میرسید و مسلما رزومه تون رو بگید بهتر جواب میگیرید. می تونید در گوگل سایتشون رو پیدا کنید: دبرسن، سملوایز، پچ، سگد. جوابی ندادن بهتون بگید باز تا بپرسم براتون
    البته دبرسن یا سملوایز پذیرش بگیرید سطحشون بالاتره و دانشگاه های تهران و شهید بهشتی هم با این دوتا رابطه خوبی دارن.
    مرسی عزیزم فکر کنم شما دندون میخونی . من پزشکی خوندم . اطلاعات تخصص پزشکی رو به زبان مجاری نوشته اصلا معلوم نیست چی به چیه زبان داغونی دارن اره اما چاره ای نیست . اگه میتونی وقت بزاری بپرسی ازشون ممنون میشم. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)