نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: برنامه ی چک کردن خودکار وقت سفارت آمریکا در ارمنستان، ترکیه و دبی

Lightbulb برنامه ی چک کردن خودکار وقت سفارت آمریکا در ارمنستان، ترکیه و دبی

من این کد پایتون رو نوشتم و باهاش وقت گرفتم. میتونید استفاده کنید و اگه گسترشش دادید دوباره همینجا بزارید.

ویژگیها:
    • دریافت فقط html صفحه در نتیجه کاهش مصرف اینترنت و همچنین افزایش تعداد رفرش در دقیقه
    • اطلاع رسانی از طریق پخش صدا (بوق کامپیوتر و موزیک) یا بصورت ساکت فقط با نمایش پنجره هشدار
    • اطلاع رسانی از طریق ربات تلگرام
    • دنبال کردن تغییرات سفارتخانه (های) خاص و ویزاهای دانشجویی یا توریستی
    • ثبت کردن زمان و تغییرات صفحه در فایل txt
    • استفاده از پروکسی
    • قابلیت رفرش صفحه در زمانهای رندم (مثلا بین 1 تا 60 ثانیه)
    • قابل استفاده در ویندوز و لینوکس

نحوه ی استفاده:
    بعد از نصب، دستور زیر را در خط فرمان اجرا کنید:
    python visa.py
    همچنین پارامتر q برنامه را ساکت میکند و p باعث استفاده از پروکسی میشود. مثلا:
    Python visa.py p q

نحوه ی نصب:
    نصب این برنامه خیلی راحته و چند دقیقه بیشتر وقت نمیگیره. فقط کافیه این مراحل را بترتیب دنبال کنید:
    1. قبل از هرچیز باید پایتون رو نصب کنید*. راهنما: http://matthewhorne.me/how-to-instal...on-windows-10/
    2. حالا pip را نصب کنید: https://pip.pypa.io/en/stable/instal...ith-get-pip-py
    3. در خط فرمان تایپ کنید pip install requests
    4. مجددا در خط فرمان تایپ کنید pip install beautifulsoup4
    5. **فایلهای visa.py ، log.txt و hit-in-the-usa.mp3 را از فایل فشرده ضمیمه دانلود کنید و در یک شاخه ی دلخواه ذخیره کنید.
    حالا میتوانید در خط فرمان به محل فایل برنامه رفته و python visa.py را مطابق قسمت قبل اجرا کنید. برنامه اول نمایش مسیج و اجرای موزیک را چک میکند و سپس شروع به چک کردن صفحه ویزاها میکنید.

اگر با اشکالی مواجه شدید همینجا من و سایر دوستان در خدمت شما خواهیم بود.

* این کد با پایتون 3 و بالاتر سازگار است.
    ** اگر در مراحل 3 یا 4 به خطا برخوردید فایلهای .whl را دانلود کنید و به شاخه مربوطه رفته و تایپ کنید:
    pip install requests-2.11.1-py2.py3-none-any.whl
    یا
    pip install beautifulsoup4-4.5.1-py3-none-any.whl

تنظیمات:
    فایل visa.py را که یک فایل متنی است باز کنید (ترجیحا با Notepad++) بعد در قسمت Configuration سفارتخانه یا سفارتخانه های خود را تغییر دهید. همچنین نوع ویزا (توریستی یا دانشجویی) را مشخص کنید.
    برای فعالسازی ربات تلگرام در برنامه ی تلگرام @visaAlarmbot را جستجو کنید و استارت کنید. این به برنامه اجازه میدهد از طرف ربات برای شما پیام بفرستد. حالا @useridbot را سرچ کنید و آی خود را دریافت کنید و در قسمت chat_id وارد کنید. حالا اگر مجددا برنامه را اجرا کنید یک پیام در ابتدای کار دریافت خواهید کرد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط behzaad : November 11th, 2016 در ساعت 03:27 AM
    راه، همان است که تو می‌روی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه ی چک کردن خودکار وقت سفارت آمریکا در ارمنستان، ترکیه و دبی

سلام با تشکر بابت زحمتی که کشیذین و اینکه اسکریپت رو اینجا شیر کردین. من بعد اینکه یه سری تغییرات کوچیک تو اسکریپت دادم تا بشه روی لینوکس اجراش کرد هنوز نمیتونم ازش استفاده کنم. مشکل این هست که صفحه‌ای که ماجول ریکوست میاره فقط یه سری اطلاعات کلی درش هست و صفحه‌ی اصلی در واقع پشت چند تا لینک هست که google robot check اجازه نمیده اسکریپت بهشون دسترسی داشته باشه. چون زمانی زیادی از پست شما نگذشته بود خواستم ببینم شما هم این مشکل رو داشتین یا اینکه من دارم جایی اشتباه میکنم. در ضمن، این وقت سفارت برای پدر و مادر من خواهد بود و چون من مطمئن نبودم بتونم یه وقت تا قبل تابستون براشون بگیرم هنوز هزینه تقاضای ویزا رو تو وبسایت پرداخت نکردم. آیا این مسأله میتونه دلیل مشکل باشه؟ خیلی خیلی ممنون از کمکتون.

پیش فرض پاسخ : برنامه ی چک کردن خودکار وقت سفارت آمریکا در ارمنستان، ترکیه و دبی

نه من قبل از اضافه شدن ربات چک از این اسکریپت استفاده میکردم و تونستم وقت بگیرم. اگه شما تونستین ربات چک رو دور بزنید یآ راهی پیدا کردید لطفا بفرمایید.
    راه، همان است که تو می‌روی.

Junior Member

من خیلی متاسف شدم وقتی که دیدم آژانس های مسافرتی و شرکت های ویزا برای گرفتن وقت مبالغ بالایی دریافت می کنند. اگرچه من مکانیزم کارشون رو نمی دونم اما به هر حال نون خوردن از این راه ها عاقبتی نداره. من به دلیل بارداری ام در آمریکا برای مادرم به دنبال وقت ویزای توریستی هستم. متاسفانه ویزای ایشون رو سفارت آمریکا در دوبی رد کردند. و حالا به دنبال وقت سفارت ارمنستان هستم. اول فکر می کردم که هیچ وقت خالی ای وجود نداره اما بعدا با کمک یکی از دوستان فهمیدم که وقت های خالی ایجاد می شن اما به سرعت پر می شن و با استفاده از افزونه هایی مثل check4Change میشه تغییرات رو دنبال کرد که متاسفانه (یا خوشبختانه!) به خاطر روبات چک کردن captcha استفاده از این افزونه ها برای سایت اصلی (ais.usvisa-info.com) دیگه ممکن نیست. از طرفی هم دوستان گزارش کرده اند که اگر از داخل اکانت این افزونه ها رو با بازه های زمانی کم (مثلا کمتر از 5 دقیقه) اجرا کنیم منجر به بلاک شدن حساب کاربری می شه.
    راه حلی که به ذهن من رسید اینه که چند اکانت مختلف با چند آدرس ایمیل متفاوت درست کنیم اما با همان شماره ی ds160. بعد از داخل هر اکانت افزونه رو اجرا کنیم و روی زمان های مثلا ده دقیقه ای تنظیم کنیم. با تنظیم درست زمان های رفرش در اکانت های مختلف می تونیم مطمئن باشیم که مثلا با داشتن 5 اکانت هر دو دقیقه یک رفرش در یکی از اکانت ها خواهیم داشت و اگر تغییری اتفاق بیافته احتمالا می بینیم.
    باز هم متاسفم که برای چنین مسائل ساده و پیش پا افتاده ای مجبوریم این قدر هزینه ی زمانی و فکری بذاریم. امیدوارم بتونیم این شرایط پیچیده ی بین ایران و آمریکا رو بهتر کنیم تا خودمون اینقدر اذیت نشیم.

Junior Member

یک آپدیت هم در مورد این پست بدم.
    من با داشتن تنها یک اکانت و تنظیم تایمر روی 5 دقیقه موفق شدم بعد از حدود 6 ساعت یک وقت ویزای توریستی برای ارمنستان برای مادرم بگیرم. اگر پول رو پرداخت کردید و تمایل به تغییر وقت دارید مراقب باشید که بلوکه شدن حساب شما براتون دردسر ایجاد می کنه و همون طور که دوستان توی پست های دیگه گفته اند باید ایمیل بزنید و تماس بگیرید تا اکانتتون رو مجددا باز کنند و کار پرریسکی هست. اما اگر مثل من برای وقت اول می خواهید اقدام کنید و هنوز پول پرداخت نکردید ریسک بلوکه شدن حسابتون اهمیتی نداره.
    خدا رو شکر مادرم هم درجا ویزا گرفتند. امیدوارم کار همه تون درست بشه.

Question پاسخ : برنامه ی چک کردن خودکار وقت سفارت آمریکا در ارمنستان، ترکیه و دبی

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و ممنون از زحمتی که برای این برنامه کشیدید. سه تا سوال داشتم:

1- ممکن هست که سایت سفارت ها عوض شده باشه و لازم باشه تغییراتی اعمال کنیم توی کد؟ اصلا با اضافه شدن captcha کد همچنان کار میکنه؟

2- برای اضافه کردن دوبی به لیست کشورها باید "United Arab Emirates" رو به لیست کشورها اضافه کنیم؟

3- با تنظیم تایمر روی 5 دقیقه (300 ثانیه) ممکنه باز هم از طرف سایت سفارت بلاک بشیم؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

yani shoma zarfe 5 rouz ham vaght gerfitin ham be madareton visa dadan!!? chejori akhe? post avale shoma 13 november has and 18 november khabar dainin kle maradareton visa gerftan

man ke motavajeh nashodam
    دوستانی که University of Texas at San Antonio پذیرش گرفته اند جهت همفکری بیشتر لطفا پیام خصوصی بفرستند.

Junior Member

salam. in program shoma hanoz kar mikone? man install kardam vali error zir o daram. mamnon misham rahnamee konid

line 22, in <module>
    ctypes.windll.user32.MessageBoxW(0, "Msg Box Test", "Title", 0)
    AttributeError: module 'ctypes' has no attribute 'windll'

During handling of the above exception, another exception occurred:

Traceback (most recent call last):
    File "/Users/....../Downloads/visaAppointmentTimeChecker/visa.py", line 24, in <module>
    from tkinter import *
    File "/usr/local/Cellar/python@3.9/3.9.12/Frameworks/Python.framework/Versions/3.9/lib/python3.9/tkinter/__init__.py", line 37, in <module>
    import _tkinter # If this fails your Python may not be configured for Tk
    ModuleNotFoundError: No module named '_tkinter'

Junior Member

سلام. آیا از این اسکریپت همچنان می شه استفاده کردن برای وقت گرفتن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)