صفحه 36 از 36 نخستنخست ... 2627282930313233343536
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 358 , از مجموع 358

موضوع: پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    من نمی دانم این مطلب دکترا research based یا course based را بر چه اساسی می گویید. همانطور که گفتم ۶ تا کورس باید پاس کنید. تفاوتی هم در مبلغ بورس نیست ضمنا چیزی به اسم course based نداریم.
    منظور من از ویزا همان مجوزی که شما اجازه میدهد تا در سنگاپور زندگی کنید و درس بخوانید و اسم آن student pass است و شما آنرا از اداره مهاجرت یا همان ICA می گیرید یعنی همان ویزای دانشجویی. اگر پذیرش دانشگاه را داشته باشید می توانید از دانشگاه سوئیت متاهلی یا اگر مجرد هستید اتاق در خوابگاه بگیرید.
    کسانی که مستقیما از ا*استار پذیرش میگیرند و استاد راهنمایان در راستای است ودر خود ا*استار شروع به کار می کنند معمولا کمک هزینه مسکن می گیرند.
    این قانون قدیمی است و ظاهرا دیگر اجرا نمی شود ضمنا دریافت PR از سنگاپور را هم فراموش کنید که تقریبا محال است.
    ظاهرا اطلاعات شما در مورد قوانین تحصیلی و اقامتی سنگاپور به‌روز نیست، اگه یه سرچ ساده تو قسمت Admission وبسایت دانشگاه NUS انجام بدید در مورد PhD coursework based اطلاعات کافی بدست میارید.
    توی وبسایت دانشگاه صراحتا گفته شده نامه پذیرشی که برای شما ارسال میشه حاوی بارکدی هستش که در حکم ویزای یکبار ورود به خاک سنگاپوره، روز ثبت نام هم افسرهای اداره مهاجرت سنگاپور حضور دارند و بعد از medical exam (که داستان خودشو داره) امور مربوط به student pass رو انجام میدند، بنابراین مشکلی از بابت ویزای دانشجویی برای کسانی که از خود دانشگاه پذیرش میگیرند وجود نداره، حالا شما رو چه حسابی میگید که گرفتن ویزا از طریق دانشگاه سختر میشه
    در جریان مقررات و هزینه‌های خوابگاه‌های متاهلی دانشگاه هستم، سوال من این بود که آیا دانشگاه به کسانی که از Astar پذیرش میگیرند با همون مقررات و هزینه‌های مربوط به پذیرش خودش خوابگاه میده؟
    توی وبسایت ICA هم آمار مربوط به PR و citizenship سال‌های اخیر قرار داده شده که رقم قابل توجهیه و نشون میده سنگاپور کشور مهاجر پذیریه (مخصوصا برای نیروی کار متخصص) و شرایطی که برای اقامت دائم و شهروندی قائل شده تقریبا بین تمام کشورها منحصربفرده، ولی طبق گفته‌های شما ظاهرا این شرایط برای ایرانیا سختگیرانه‌تره
    حرف‌های سایر دوستان رو هم خوندم، عده‌ای گفته بودند از خود استاد قول پذیرش گرفتند و عده‌ای هم گفته بودند استاد به دانشگاه یا Astar ارجاء داده، برداشت من اینه که دانشکده‌ها و دپارتمان‌های مختلف قوانین مختلفی رو برای خودشون دارن، مثل مدرک زبان، ددلاین، مصاحبه، DET (Diagnostic English Test) و ...
    خیلی ممنون که وقت گرانقدرتونو در اختیار ما گذاشتید. با آرزوی موفیت روزافزون.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil_H نمایش پست ها
    ظاهرا اطلاعات شما در مورد قوانین تحصیلی و اقامتی سنگاپور به‌روز نیست، اگه یه سرچ ساده تو قسمت Admission وبسایت دانشگاه NUS انجام بدید در مورد PhD coursework based اطلاعات کافی بدست میارید.
    توی وبسایت دانشگاه صراحتا گفته شده نامه پذیرشی که برای شما ارسال میشه حاوی بارکدی هستش که در حکم ویزای یکبار ورود به خاک سنگاپوره، روز ثبت نام هم افسرهای اداره مهاجرت سنگاپور حضور دارند و بعد از medical exam (که داستان خودشو داره) امور مربوط به student pass رو انجام میدند، بنابراین مشکلی از بابت ویزای دانشجویی برای کسانی که از خود دانشگاه پذیرش میگیرند وجود نداره، حالا شما رو چه حسابی میگید که گرفتن ویزا از طریق دانشگاه سختر میشه
    در جریان مقررات و هزینه‌های خوابگاه‌های متاهلی دانشگاه هستم، سوال من این بود که آیا دانشگاه به کسانی که از Astar پذیرش میگیرند با همون مقررات و هزینه‌های مربوط به پذیرش خودش خوابگاه میده؟
    توی وبسایت ICA هم آمار مربوط به PR و citizenship سال‌های اخیر قرار داده شده که رقم قابل توجهیه و نشون میده سنگاپور کشور مهاجر پذیریه (مخصوصا برای نیروی کار متخصص) و شرایطی که برای اقامت دائم و شهروندی قائل شده تقریبا بین تمام کشورها منحصربفرده، ولی طبق گفته‌های شما ظاهرا این شرایط برای ایرانیا سختگیرانه‌تره
    حرف‌های سایر دوستان رو هم خوندم، عده‌ای گفته بودند از خود استاد قول پذیرش گرفتند و عده‌ای هم گفته بودند استاد به دانشگاه یا Astar ارجاء داده، برداشت من اینه که دانشکده‌ها و دپارتمان‌های مختلف قوانین مختلفی رو برای خودشون دارن، مثل مدرک زبان، ددلاین، مصاحبه، DET (Diagnostic English Test) و ...
    به نظر میآید شما بدلایلی مایل به پذیرش بعضی از واقعیتها نیستید. در هر حال تجربه نشان خواهد داد که چقدر تصور درستی از واقعیتها داشته اید. خیلی چیزها را باید تجربه کرد به قیمت عمر گرانبها.
    در مورد ویزا باید گفت که مواردی بوده است که افراد موفق به گرفتن نامه IPA نشده اند ولذا نتوانستند وارد سنگاپور بشوند. این افراد پذیرش مستقیم از دانشگاه داشتند. در مورد خوابگاه هم پاسخ دادم که کمک هزینه مسکن می دهند اگر از ASTARپذیرش دارید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil_H نمایش پست ها
    به نظر میآید شما بدلایلی مایل به پذیرش بعضی از واقعیتها نیستید. در هر حال تجربه نشان خواهد داد که چقدر تصور درستی از واقعیتها داشته اید. خیلی چیزها را باید تجربه کرد به قیمت عمر گرانبها.
    در مورد ویزا باید گفت که مواردی بوده است که افراد موفق به گرفتن نامه IPA نشده اند ولذا نتوانستند وارد سنگاپور بشوند. این افراد پذیرش مستقیم از دانشگاه داشتند. در مورد خوابگاه هم پاسخ دادم که کمک هزینه مسکن می دهند اگر از ASTARپذیرش دارید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام دوستان
    کارشناسی عمران دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 15
    کارشناسی ارشد عمران گرایش محیط زیست با معدل 17/5 ادانشگاه نوشیروانی بابل
    4 تا مقاله isi با ایمپکت های 1 تا 6
    6مقاله کنفرانسی داخلی
    استاد مشاور پایان نامه دانشجو ارشد
    استاد مشاور پروژه تخصصی دانشجو کارشناسی
    زبان ایتلس 6
    ممنون میشم نظرتون در مورد شانس پذیرش بنده رو بگید.

Junior Member mparsa01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tissue Engineering

سلام.
    برای دوره ی کار آموزی توی دانشگاه NTU چطوری باید اقدام کرد و مدارک مورد نیازشون چی هست. دوره های کار آموزی دو ماهه توی سایت پیدا کردم اما ندیدم که چه مدارکی برای اپلای این دوره ها نیازه. و چطوری باید اپلای کرد؟ من رشتم مهندسی پزشکی گرایش بیو مواد هست. مقطع کارشناسی. معدل کلم 15 هست. معدل دوسال آخرم 17.25 شد. یه مقاله ی کنفرانسی هم دارم. به نرم افزار های مرتبط با رشتمم تسلط دارم. دانشگاهی هم که تحصیل کردم دانشگاه آزاد بوده.

BSc Student, Biomedical Engineering

Junior Member

سلام دوستان
    کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه یزد معدل 15.5
    مقاله خارجی 0
    مقاله داخلی 0
    آیلتس 7.5
    شانسی برای گرفتن فاند و پذیرش برای master از NUS یا NTU دارم؟
    ویرایش توسط doggone : October 8th, 2018 در ساعت 09:59 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط doggone نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه یزد معدل 15.5
    مقاله خارجی 0
    مقاله داخلی 0
    آیلتس 7.5
    شانسی برای گرفتن فاند و پذیرش برای master از NUS یا NTU دارم؟
    سلام دوست عزیز. نه متاسفانه

Junior Member

سلام دوستان

به نظر شما من چه قدر احتمال داره بتونم با این رزومه م از این دانشگاهها پذیرش و اسکالرشیپ بگیرم؟

کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه شهید باهنر کرمان
    معدل 18.31 (رتبه 1)
    سه مقاله ISI با کیفیت Q1
    یک رتبه مقاله برتر در کنفرانس بین المللی داخلی
    کارشناسی دانشگاه شهید باهنر با معدل 15.38
    تافل 108
    gre: writing 3.5- verbal 153- quant 160

ممنون
    ویرایش توسط hfml : July 12th, 2019 در ساعت 10:38 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)