صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 24252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 358

موضوع: پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pdp نمایش پست ها
    سلام
    من short-list شدم و برای 13 سپتامبر مصاحبه دارم. کس دیگه از دوستان هم هستش که ایمیل زده باشن بهش؟
    سلام،
    منم شورت لیست شدم و برای 13 سپتامبر مصاحبه دارم.

Junior Member

‎سلام با توجه به اينكه اينجانب مدرك كارشناسي خود را با معدل ١٧ در دانشگاه ازاد تمام كردم و داراي هيچگونه مقاله تحقيقاتي در رشته الكترنيك نيستم چقدر امكان گرفتن پذيرش دكتري البته بدون بورس از دانشگاه ملي سنگاپور را خواهم داشت؟ قصدم گرفتن ارشد در ايران ميباشد. البته مدرك زبان ندارم كه قصدم گرفتن ايلتس در اين دو سال ارشد ميباشد.ضمنا من توان مالي حداكثر تا ٢٠٠ ميليون دوره دكتري را دارم با توجه به اين شرايط و توان مالي و با فرض اخذ معدل ارشد بالا كدام كشور را براي پذيرش دكتري اينجانب مناسب ميبينيد؟ ايا با اين مقدار پول ميتوانم دوره دكتري در سنگاپور را به اتمام برسانم ؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mizabi نمایش پست ها
    ‎سلام با توجه به اينكه اينجانب مدرك كارشناسي خود را با معدل ١٧ در دانشگاه ازاد تمام كردم و داراي هيچگونه مقاله تحقيقاتي در رشته الكترنيك نيستم چقدر امكان گرفتن پذيرش دكتري البته بدون بورس از دانشگاه ملي سنگاپور را خواهم داشت؟ قصدم گرفتن ارشد در ايران ميباشد. البته مدرك زبان ندارم كه قصدم گرفتن ايلتس در اين دو سال ارشد ميباشد.ضمنا من توان مالي حداكثر تا ٢٠٠ ميليون دوره دكتري را دارم با توجه به اين شرايط و توان مالي و با فرض اخذ معدل ارشد بالا كدام كشور را براي پذيرش دكتري اينجانب مناسب ميبينيد؟ ايا با اين مقدار پول ميتوانم دوره دكتري در سنگاپور را به اتمام برسانم ؟ممنون
    در صورتی که ارشد ایران رو در یکی از دانشگاه های خوب سراسری بخونین و حداقل یک مقاله خوب هم کار کنین توی دوره ارشد، می تونین به بورسیه هم نیم نگاهی داشته باشین. بر فرض این که هیچ کمک هزینه مالی در قابل بورسیه و یا فاند در کار نباشه، متاسفانه مبلغ 200 میلیون حتی برای پوشش شهریه 4 سال دکترا هم کافی نیست.

Junior Member dsptop10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق - صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

رشد برق قدرت دانشگاه امیرکبیر 17.2
    زمینه کاری:
    Electrical Machines and Drives
    زمینه تخصصی (بیشترین مقالات):
    Condition Monitoring and Fault diagnosis of Electric Machines
    مقالات چاپ شده:

2 مقاله ژورنال IEEE Transaction on Industrial Electronics -impact factor 6.5
    3 مقاله کنفرانس IEEE
    3 مقاله ترانسکشن دیگه دارم که شانس بالایی برای پذیرش تا پایان 2017 دارند

10 سال سابقه کار در صنعت نفت

10 سال سابقه تدریس در دانشگاه های دولتی و آزاد شهرستان

شروع کردم برای خوندن تافل (تافل بالای 105)

متاهل هستم و دارای یک فرزند
    میخاستم بدونم شانسی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به صورت فول فاند دارم به طوری که از جیب هزینه نکنم؟
    پوزیشن و دانشگاه خاصی سراغ دارین که معرفی کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dsptop10 نمایش پست ها
    رشد برق قدرت دانشگاه امیرکبیر 17.2
    زمینه کاری:
    Electrical Machines and Drives
    زمینه تخصصی (بیشترین مقالات):
    Condition Monitoring and Fault diagnosis of Electric Machines
    مقالات چاپ شده:

2 مقاله ژورنال IEEE Transaction on Industrial Electronics -impact factor 6.5
    3 مقاله کنفرانس IEEE
    3 مقاله ترانسکشن دیگه دارم که شانس بالایی برای پذیرش تا پایان 2017 دارند

10 سال سابقه کار در صنعت نفت

10 سال سابقه تدریس در دانشگاه های دولتی و آزاد شهرستان

شروع کردم برای خوندن تافل (تافل بالای 105)

متاهل هستم و دارای یک فرزند
    میخاستم بدونم شانسی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به صورت فول فاند دارم به طوری که از جیب هزینه نکنم؟
    پوزیشن و دانشگاه خاصی سراغ دارین که معرفی کنید؟
    به نظر من شانس خوبی دارین که اسکالرشیپ بگیرین. بورسیه های SINGA و A Star رو چک کنین. فقط این که با فرض بورسیه گرفتن هم احتمالا کمی نیاز هست که هزینه شخصی کنین. مبلغ بورسیه ماهی 2500 دلار سنگاپور هست و با توجه به داشتن فرزند به احتمال زیاد کافی نخواهد بود.

با سلام.
    - با توجه به اینکه بورس سینگا فقط برای رشته های فنی و مهندسی هست، برای رشته های مالی مثل اقتصاد و فایننس چه بورسیه دیگه ای در سنگاپور وجود داره؟

- سوال بعدیم این هست که با رزومه زیر چقدر احتمال فاند (در صورت وجود برای رشته من) وجود داره:

لیسانس روزانه ارومیه معدل 17.76 رتبه دوم
    ارشد روزانه ارومیه 17.95 رتبه چهارم پایان نامه 20
    مقاله آی اس سی فارسی 5 تا
    کنفرانس بین المللی در تهران 2 تا
    وورکینگ پیپر انگلیسی یکی که در سایت mpra آپلود شده
    تافل 106 اسپکینگ 26 و رایتینگ 27 - لیسنینگ 28 - ریدینگ 25
    جی ار ای کوانت 164 وربال 143 رایت 3.5 (دوباره میخوام شرکت کنم)
    گپ تحصیلی دارم. ارشدم رو سال 2013 دفاع کردم

لطفا هم در مورد فاند ارشد و هم فاند دکترا راهنماییم کنید. (مقدارش برای زندگی دو نفر کافیه؟ متاهلم)

یک ایمیل از این دانشگاه دریافت کردم که بیا و اپلای کن! نمیدونم از کجا ایمیلمو پیدا کردن! البته برای یه دانشکده ای هست که رشته ش برام جذابه ولی خب ارشد هست. اگه بدونم فاند میدن حتما اپلای میکنم و بعد از ارشد برای امریکا و کانادا که خودم میخوام اپلای برای دکترا میکنم.

- سوال دیگم اینه که ارشد مجدد مثل بقیه کشورها که مشکل سفارتی یا هر مشکل دیگه ای نداره؟

با تشکر

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

Junior Member

سلام دوستان چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین. اول اینکه بورسیه خود دانشگاه با بورسیه سینگا فرق داره؟ سوال دوم اینکه اگه یه موقع یه استاد با توجه به زمینه کاری از رزومت خوشش بیاد ولی مثلا معدلت خیلی بالا نباشه میتونه پذیرشت کنه یا نه کلا سیستمش پذیرش خیلی دست استاد نیست تو سنگاپور؟؟؟؟؟؟

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط king_sato نمایش پست ها
    سلام دوستان چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین. اول اینکه بورسیه خود دانشگاه با بورسیه سینگا فرق داره؟ سوال دوم اینکه اگه یه موقع یه استاد با توجه به زمینه کاری از رزومت خوشش بیاد ولی مثلا معدلت خیلی بالا نباشه میتونه پذیرشت کنه یا نه کلا سیستمش پذیرش خیلی دست استاد نیست تو سنگاپور؟؟؟؟؟؟
    Their diffrence are one time 2500S$ covering settling expanses and travel costs.
    The application system is almost like US.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pmaie_javad نمایش پست ها
    Their diffrence are one time 2500S$ covering settling expanses and travel costs.
    The application system is almost like US.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    با سلام.
    - با توجه به اینکه بورس سینگا فقط برای رشته های فنی و مهندسی هست، برای رشته های مالی مثل اقتصاد و فایننس چه بورسیه دیگه ای در سنگاپور وجود داره؟

- سوال بعدیم این هست که با رزومه زیر چقدر احتمال فاند (در صورت وجود برای رشته من) وجود داره:

لیسانس روزانه ارومیه معدل 17.76 رتبه دوم
    ارشد روزانه ارومیه 17.95 رتبه چهارم پایان نامه 20
    مقاله آی اس سی فارسی 5 تا
    کنفرانس بین المللی در تهران 2 تا
    وورکینگ پیپر انگلیسی یکی که در سایت mpra آپلود شده
    تافل 106 اسپکینگ 26 و رایتینگ 27 - لیسنینگ 28 - ریدینگ 25
    جی ار ای کوانت 164 وربال 143 رایت 3.5 (دوباره میخوام شرکت کنم)
    گپ تحصیلی دارم. ارشدم رو سال 2013 دفاع کردم

لطفا هم در مورد فاند ارشد و هم فاند دکترا راهنماییم کنید. (مقدارش برای زندگی دو نفر کافیه؟ متاهلم)

یک ایمیل از این دانشگاه دریافت کردم که بیا و اپلای کن! نمیدونم از کجا ایمیلمو پیدا کردن! البته برای یه دانشکده ای هست که رشته ش برام جذابه ولی خب ارشد هست. اگه بدونم فاند میدن حتما اپلای میکنم و بعد از ارشد برای امریکا و کانادا که خودم میخوام اپلای برای دکترا میکنم.

- سوال دیگم اینه که ارشد مجدد مثل بقیه کشورها که مشکل سفارتی یا هر مشکل دیگه ای نداره؟

با تشکر
    آحتمال گرفتن فاند یا بورس برای مقطع ارشد تقریبا صفر است. این یک حالت کلی است و مربوط به رزومه شما نمی شود.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط king_sato نمایش پست ها
    پروسه اپلای برای خود دانشگاه شامل تماس با استاد و اقدام برای پذیرش دانشگاه می شود . کلا سنگاپور روی معدل حساس است ولی در مورد دانشگاه کمی معدل اگر خیلی قابل توجه نباشد ولی بقیه رزومه خیلی قوی باشد، شاید استاد که شما را لازم داشته باشد یک کاری برایتان بکند. ولی قدرت استاد به اندازه آمریکا نیست.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)