صفحه 32 از 36 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 358

موضوع: پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lkkk نمایش پست ها
    سلام من از دانشگاه NTU پذیرش گرفتم همراه با بورس سینگا. میخواستم بدونم کسی میدونه که آیا میشه یک ترم دیفر کنم یا نه؟ خیلی ممنون
    شما برای کدوم ترم اپلای کرده بودی؟ دقیقاً چه تاریخی جواب پذیرشت اومد؟
    من برای آگوست اپلای کردم،‍همچنان منتظرم و جوابی نیومده هنوز،‍ میخواستم ببینم نتایج اعلام شده؟

Junior Member

سلام دوستان . می خواستم ببینم من با این رزمه شانس پذیرش با فاند رو دارم ؟؟
    مهندسی شیمی از دانشگاه مازندران با معدل 16 جز استعداد درخشان دانشکده
    3 دوره TA
    یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس بین المللی
    نرم افزار های ASPEN-HYSYS- HTIR - GROMACS و نرم افزار های شبیه سازی داینامیک مولکولی هم کار کردم
    آیلتس 6.5

سلام دوستان عزیز.
    امکان داره دوستان باتجربه راهنمایی کنن که با این مشخصات امکان گرفتن پذیرش دکتری همراه با Full Fund از دانشگاه NTU یا NUS یا بورسیه SINGA هست یا خیر؟

کارشناسی: مهندسی مواد - متالورژی با معدل 15.25
    دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد: مهندسی پزشکی - بیومتریال با معدل 15.26
    تعداد مقالات کنفرانسی : 2 مقاله کنفرانس داخلی، 3 مقاله کنفرانس خارجی، 3 مقاله خارجی در دست تهیه برای ارسال به ژورنال های ISI به همراه یک ثبت اختراع داخلی منتج شده از پایان نامه
    رزومه پژوهشی و آکادمیک به همراه توصیه نامه های قوی
    در حال آماده سازی برای آزمون آیلتس

با این شرایط امکان احذ پذیرش دکتری همراه با فاند از دانشگاه های NTU یا NUS دارم یا خیر؟ همچنین امکان گرفته بورسیه سینگا هست یا خیر؟

ممنون و روز خوش

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezazadeh8 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    امکان داره دوستان باتجربه راهنمایی کنن که با این مشخصات امکان گرفتن پذیرش دکتری همراه با Full Fund از دانشگاه NTU یا NUS یا بورسیه SINGA هست یا خیر؟

کارشناسی: مهندسی مواد - متالورژی با معدل 15.25
    دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد: مهندسی پزشکی - بیومتریال با معدل 15.26
    تعداد مقالات کنفرانسی : 2 مقاله کنفرانس داخلی، 3 مقاله کنفرانس خارجی، 3 مقاله خارجی در دست تهیه برای ارسال به ژورنال های ISI به همراه یک ثبت اختراع داخلی منتج شده از پایان نامه
    رزومه پژوهشی و آکادمیک به همراه توصیه نامه های قوی
    در حال آماده سازی برای آزمون آیلتس

با این شرایط امکان احذ پذیرش دکتری همراه با فاند از دانشگاه های NTU یا NUS دارم یا خیر؟ همچنین امکان گرفته بورسیه سینگا هست یا خیر؟

ممنون و روز خوش
    سلام.

دانشگاه اخذ مدارکتون رو ذکر نکردین. برای اینجا عامل مهمی هست. با فرض این که از دانشگاه های مقبول اینجا مدرک گرفته باشین، معدل ارشدتون در مقایسه با بچه ها که بورسیه شدن اخیرا پایین هست که طبیعتا شانستون رو زیاد کاهش می ده چون اینجا به معدل حساس هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Feze نمایش پست ها
    سلام دوستان . می خواستم ببینم من با این رزمه شانس پذیرش با فاند رو دارم ؟؟
    مهندسی شیمی از دانشگاه مازندران با معدل 16 جز استعداد درخشان دانشکده
    3 دوره TA
    یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس بین المللی
    نرم افزار های ASPEN-HYSYS- HTIR - GROMACS و نرم افزار های شبیه سازی داینامیک مولکولی هم کار کردم
    آیلتس 6.5
    سلام.

رزومتون خیلی خوبه. متاسفانه اینجا برای ارشد تقریبا می شه گفت که بورسیه ندارن برای خارجیا. ولی با دپارتمان مربوطه مکاتبه کنین، اکر خودتون تمایل داشته باشین و دپارتمان هم این سیستم رو داشته باشه، می تونین مستقیم از کارشناسی برین دکترا. فقط باید کمی بیشتر واحد بگذرونین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    سلام.

دانشگاه اخذ مدارکتون رو ذکر نکردین. برای اینجا عامل مهمی هست. با فرض این که از دانشگاه های مقبول اینجا مدرک گرفته باشین، معدل ارشدتون در مقایسه با بچه ها که بورسیه شدن اخیرا پایین هست که طبیعتا شانستون رو زیاد کاهش می ده چون اینجا به معدل حساس هستن.

دانشگاه محل تحصيل مقطع كارشناسي : دانشگاه آزاد كرج
    دانشگاه محل تحصيل مقطع كارشناسي ارشد : پژوهشكده زيست مواد (غير انتفاعي و تحت نظر وزارت علوم)

ممنون ميشم ارزيابي دقيقتون را براي 3 موقعيت ASTAR و NTU و NUS تشريح بفرماييد. ممنون از شما

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezazadeh8 نمایش پست ها
    دانشگاه محل تحصيل مقطع كارشناسي : دانشگاه آزاد كرج
    دانشگاه محل تحصيل مقطع كارشناسي ارشد : پژوهشكده زيست مواد (غير انتفاعي و تحت نظر وزارت علوم)

ممنون ميشم ارزيابي دقيقتون را براي 3 موقعيت ASTAR و NTU و NUS تشريح بفرماييد. ممنون از شما
    سلام
    شانس شما برای دریافت بورس کم است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام من دارم لیسانس مدیریت مالی توی دولتی میخونم میخواستم بدونم چه کار کنم تا بتونم برای فوق توی دانشگاه تاپ اپلای کنم با فاند البته؟؟؟
    راستی اهمیت دانشگاه محل تحصیل چقدره چون خیلی باعث نا امیدیم شده؟؟

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

سلام، من یه مدتیه که NTU-SPMS هستم . اگه از دوستان ایرانی کشی هس که الان NTU باشه، لطفا اطلاع بدین تا با هم آشنا بشیم. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان، چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. در ضمن کل پست ها رو خوندم

1.من تو سایت NUS قسمت فرم ها دیدم فرمی بود مربوط به انتقالی از فوق لیسانس به دکترا، می خواستم ببینم چقدر احتمال موافقت با انتقالی هست؟
    2. راستش امیدی ندارم بتونم برای دکترا مستقیم از لیسانس پذیرش بگیرم، رزومه ی قوی ای ندارم، می خواستم ببینم برای فوق بگیرم آیا راهی هست که بتونم مخارجم رو اونجا دربیارم؟ کار دانشجویی ای چیزی؟ ظرفم بشورم قبوله! اینجور که معلومه بورس که نیست اصلا! کمک هزینه چطور؟
    3. اگر درباره ی وام هاشونم توضیح بدین ممنون میشم.

در ضمن رشته ام ادبیات انگلیسی هست، و الان بیشتر متمرکز رو ادبیات خلاقانه (نویسندگی) هستم، گفتم بگم شاید کمکی بکنه به طریقه ی راهنمایی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)