صفحه 16 از 36 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 358

موضوع: پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima monfared نمایش پست ها
    من هم همین مشکل را دارم. یکشنبه ظهر می رسم، از یکی از دوستان در فروم پرسیدم، ایشون گفتند که می شه با اداره خوابگاه هماهنگ کرد که کلید رو بسپرن به یکی از اتاق ها و ما از آنجا تحویل بگیریم.
    باز هم لطفا دوستانی که اونجا هستند و تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه دارند نظر بدهند.
    تا پارسال که این کار رو می کردن، یعنی بک نفر قرار می ذاشت و می اومد کلید رو می داد ...
    الان رو مطمئن نیستم چون تا ترم گذشته مدیریت خوابگاه های دانشجوهای تحصیلات تکمیلی با International Center بود اما چند وقت پیش این وظایف به HSO-Housing Services Office منتقل شد،
    لذا شما برای این مشکل باید با همون مسولین HSO که پیشنهاد خوابگاه رو بهتون دادن مکاتبه کنید...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

سلام . بالاخره 2 روز پیش نامه آفر و سولار نامبر برا من از ان تی یو اومد. من الان دیگه نمی تونم خوابگاه بگیرم. وقتش تموم شده. به نظر شما من چیکار کنم ؟ آیا الان برا آف کمپوس اقدام کنم؟ بعد برا ترم 2 بهم خوابگاه میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط h4s نمایش پست ها
    سلام . بالاخره 2 روز پیش نامه آفر و سولار نامبر برا من از ان تی یو اومد. من الان دیگه نمی تونم خوابگاه بگیرم. وقتش تموم شده. به نظر شما من چیکار کنم ؟ آیا الان برا آف کمپوس اقدام کنم؟ بعد برا ترم 2 بهم خوابگاه میدن؟
    تبریک می گم،
    دوست عزیز، تجربه ی دوستان من نشون داده در زمینه ی خوابگاه جای چونه زدن زیاد هست، من اگر جای شما بودم، به HSO ایمیل می زدم و شرایط رو توضیح می دادم،
    خونه ی خارج از دانشگاه آخرین راه حله، برای ترم بعد و حتی قبل از اون هم مطمئنا خوابگاه بهتون خواهند داد...
    موفق باشید
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

پیش فرض پاسخ : اپلای برای NTU

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    ... اینجا باید سعی کنی مریض نشی، تجربه نشون می ده پزشکی این جا در ابعاد دامپزشکی ایران هم نیست...!!!
    فقط جهت تصحیح صحبتی که به اشتباه کرده بودم باید اعتراف کنم که تجربه ای که من بهش استناد کرده بودم تجربه ی اشتباهی بود و بعد از چند ماه مشخص شد تشخیص پزشک های این جا درست بوده... لذا این جمله ی من رو نشنیده فرض بفرمایید... پزشکی این جا اونقدر ها هم بد نیست
    از همه دوستان بابت بیان تجربیات نادرست عذرخواهی می کنم...

من می خوام بلیت بگیرم رفت و برگشت . می خوام اون طرف که می خوان بیام ایران دیگه پول بلیت اضافی ندم. به نظر شما به ما سینگایی ها حول و حوش چه تاریخی اجازه برگشت به ایران میدن تو ان تی یو برا ؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h4s نمایش پست ها
    من می خوام بلیت بگیرم رفت و برگشت . می خوام اون طرف که می خوان بیام ایران دیگه پول بلیت اضافی ندم. به نظر شما به ما سینگایی ها حول و حوش چه تاریخی اجازه برگشت به ایران میدن تو ان تی یو برا ؟
    به نظر من بلیت یک ساله بگیر و فکر میکنم در می ۲۰۱۳ پس از امتحانات ترم ۲ راحت میتوانی بیایی البته اگر دانشکده مکانیک نیستی.البته school خودت را چک کن چون بعضی از school ها اجازه نمیدهند دانشجو تا قبل از QE مرخصی بروند مثال همان مکانیک که گفتم.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

با سلام
    در خصوص انجام آزمایش های پزشکی در ایران در صورت دیر رسیدن به سنگاپور راهنمایی می خواستم اگر ممکن است لیست آزمایشات را می خواستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedm6 نمایش پست ها
    با سلام
    در خصوص انجام آزمایش های پزشکی در ایران در صورت دیر رسیدن به سنگاپور راهنمایی می خواستم اگر ممکن است لیست آزمایشات را می خواستم
    کل آزمایش هایی که ما پارسال (در سنگاپور) دادیم این ها بودن:
    1- معاینه ی عمومی پزشک Medical Center دانشگاه بعلاوه تست بینایی سنجی و ثبت قد و وزن...!!!
    2- (با عرض معذرت) تست ادرار (جزییاتش رو نمی دونم که از توش چی کشف می کردن، اما صرفا یه کاغذ رنگارنگ دادن گذاشتیم تو نمونه و از دو متری کاغذه رو نگاه کردن و تموم؛ نگران این آزمایش نباشید چون اصلا مدل تست های مشابه در ایران که یه چند نفری تماشاچی داره، نیست، تنهاییه!).
    3- تست خون (به نظر HIV و هپاتیت بود، جزییات دیگه اش رو من نمی دونم).
    4- تست عکس از قفسه ی سینه (تست سل)
    سه مورد اول توی خود Medical Center دانشگاه انجام می شه و معطلیش نیم ساعته؛
    عکس فقسه ی سینه بیرون از دانشگاه گرفته می شه و جوابش دو-سه روز زمان می بره،
    جواب تست خون هم یکی-دو روز زمان می بره،
    در مجموع برای من سه روز بعد جواب آماده بود... اما خوب تضمین نمی کنم برای همه سه روزه آماده بشه!!!

سلام به همه
    من دانشجوی مهندسی برق دانشگاه امیرکبیرم
    پاییز میرم ترم 7 و 10 ترمه تموم میکنم
    معدلم هم آخرش فکر کنم بین 15.5 تا 16 بشه
    زبان هم مشکلی ندارم، فکر کنم ielts بتونم 7 بگیرم
    میخواستم ببینم شانس پذیرشم از Nus با فاند چه جوریه؟
    پیشاپیش، خیلی ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    فقط جهت تصحیح صحبتی که به اشتباه کرده بودم باید اعتراف کنم که تجربه ای که من بهش استناد کرده بودم تجربه ی اشتباهی بود و بعد از چند ماه مشخص شد تشخیص پزشک های این جا درست بوده... لذا این جمله ی من رو نشنیده فرض بفرمایید... پزشکی این جا اونقدر ها هم بد نیست
    از همه دوستان بابت بیان تجربیات نادرست عذرخواهی می کنم...
    آره بابا :دی اتفاقا نه تنها بد نیست! بلکه بسیار هم پیشرفتست!! لاله و لادن هم پزشکای سنگاپور عمل کردن! چون تنها تیم پزشکی بودن که تونسته بودن عمل مشابهش رو با موفقیت انجام بدن ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)