صفحه 18 از 36 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 358

موضوع: پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اپلای NTU

دوستانی که دارن تشریف می آرن NTU، اگر قصد دارید با تاکسی بیاید و دانشگاه رو بلد نیستید، اصولا اولین مقصد شما باید ISC یا International Center دانشگاه باشه، تاکسی اصولا International Center دانشگاه رو بلد نیست، وارد دانشگاه که شدید، می تونید توی رینگ دانشگاه (خیابون Nanyang Drive دور بزیند تا توی تابلو ها اسم Internatinal Student Center یا International House (جفتش یکیه) رو ببینید تا پیداش کنید...
    اگه با گوگل مپ کار کرده باشید، می تونید این مختصاتی که این پایین نوشتم رو توی سایت maps.google.com کپی پیست کنید و نقشه اش رو با اسکیل های مختلف پرینت کنید و به راننده نشون بدید تا صاف و بودن فوت وقت برسوندتون به ISC...
    مختصات اینه:
    1.345642,103.682538
    امکان گوگل استریت ویو هم برای این آدرس فعاله و می تونید خیلی ساده محیطش رو هم سه بعدی تماشا کنید...
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

پیش فرض پاسخ : پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

من این ایمیل رو امروز از استادی دریافت کردم از NUS که سابقا باهاش مکاتبه داشتم و اسمش رو هم به عنوان سوپروایزرم زدم توی فرم اپلیکیشن برای همین ترم ژانویه که نتایجش اکتبر اعلام می شه، می خواستم ببینم دوستان با تجربه از سنگاپور این ایمیل رو چند چند ارزیابی می کنن و می تونم با استناد به این ایمیل امیدوارم باشم که احتمالا اسن استاده پذیرشمو با اسکالرشیپ اوکی می کنه؟؟؟من برای NUS Research Scholarship اپلای کردم:

Dear Mahyar,

You must have graduated from UTM by now and congratulations for attaining your MSc!

I am writing to ask if you would be interested in a short-term 6-9 mth research assistantship, which might commence sometime in Sep/Oct 12. This is conducting a spatial analysis of ... . This is a project I am in discussion with other agencies, and have to stress that it is not a confirmed project. However, if it is confirmed, it’ll have to move quickly, and I am therefore on the look-out for possible candidates to work as research assistants. Please let me know if you are keen and available. I’ll on my end inform you once there’s some confirmation.

Thanks, and with best wishes,

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    والله هم توی خود فرودگاه باجه ی صرافی هست، هم توی Jurong Point که نزدیک دانشگاه نانیانگه... و البته توی تمامی مراکز خرید اصلی شهر باجه ی صرافی هست...
    من هردو جا پول تبدیل کردم و به فرقش دقت زیادی نکردم اما غالباً توصیه می شه توی فرودگاه تبدیل کنید چون ریتش بهتره...
    ولی من توی یکی از این فورم های گردشگری دیدم که چندتا اروپایی گفته بودند که اصلا توی فرودگاه exchange نکنید که مناسب نیست. و چند جای دیگه رو پیشنهاد کرده بودند برای تبدیل، حالا لینکش رو پیدا کردم می ذارم اینجا.
    البته با توچه به اینکه دوست عزیزمون جناب شاهرودی، تجربه اش رو دارن و خودشون اونجا هستن فکر می کنم، حرف ایشون معتبرتر از گردشگراس اروپایی باشه.
    در عین حال اگه کسی اختلافی بین تبدیل ارزها پیدا کرد، لطفا خبر بده.
    من چند روز پیش کل صرافی های فردوسی رو گشتم تا تونستم 20-30 دلار سنگاپور رو پیدا کنم، به قیمت دلاری 1500 تومان.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima monfared نمایش پست ها
    ولی من توی یکی از این فورم های گردشگری دیدم که چندتا اروپایی گفته بودند که اصلا توی فرودگاه exchange نکنید که مناسب نیست. و چند جای دیگه رو پیشنهاد کرده بودند برای تبدیل، حالا لینکش رو پیدا کردم می ذارم اینجا.
    البته با توچه به اینکه دوست عزیزمون جناب شاهرودی، تجربه اش رو دارن و خودشون اونجا هستن فکر می کنم، حرف ایشون معتبرتر از گردشگراس اروپایی باشه.
    من چند روز پیش کل صرافی های فردوسی رو گشتم تا تونستم 20-30 دلار سنگاپور رو پیدا کنم، به قیمت دلاری 1500 تومان.
    توصیه من این است که تا آنجا که ممکن است در فرودگاه تبدیل نکنید اگر مجبور به تبدیل هستید برای هزینه تاکسی و خرج ۲-۳ روز اول تبدیل کنید در داخل شهر با قیمت بهتر از شما میخرند مثلا اگر نرخ دلار امریکا به سنگاپور ۱.۲۷ باشد آنها در فرودگاه با نرخ ۱.۱۸-۱.۲۱ از شما میخرند ولی در شهر شما با نرخ ۱.۲۵۵-۱.۲۶ میتوانید دلار امریکا را به سنگاپور تبدیل کنید.پس در هر ۱۰۰۰ دلار ۵۰-۷۰ دلار سنگاپور تفاوت قیمت وجود دارد .
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    توصیه من این است که تا آنجا که ممکن است در فرودگاه تبدیل نکنید اگر مجبور به تبدیل هستید برای هزینه تاکسی و خرج ۲-۳ روز اول تبدیل کنید در داخل شهر با قیمت بهتر از شما میخرند مثلا اگر نرخ دلار امریکا به سنگاپور ۱.۲۷ باشد آنها در فرودگاه با نرخ ۱.۱۸-۱.۲۱ از شما میخرند ولی در شهر شما با نرخ ۱.۲۵۵-۱.۲۶ میتوانید دلار امریکا را به سنگاپور تبدیل کنید.پس در هر ۱۰۰۰ دلار ۵۰-۷۰ دلار سنگاپور تفاوت قیمت وجود دارد .
    من بر اساس شنیده هام عرض کردم اما اصلا بهش مطمئن نیستم،
    خوب اینجوری که نیمای عزیز گفتن، تبدیل پول توی فرودگاه با عقل جور در نمی آد و باید اومد توی شهر تبدیل کرد دیگه....
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    من این ایمیل رو امروز از استادی دریافت کردم از NUS که سابقا باهاش مکاتبه داشتم و اسمش رو هم به عنوان سوپروایزرم زدم توی فرم اپلیکیشن برای همین ترم ژانویه که نتایجش اکتبر اعلام می شه، می خواستم ببینم دوستان با تجربه از سنگاپور این ایمیل رو چند چند ارزیابی می کنن و می تونم با استناد به این ایمیل امیدوارم باشم که احتمالا اسن استاده پذیرشمو با اسکالرشیپ اوکی می کنه؟؟؟من برای NUS Research Scholarship اپلای کردم:

Dear Mahyar,

You must have graduated from UTM by now and congratulations for attaining your MSc!

I am writing to ask if you would be interested in a short-term 6-9 mth research assistantship, which might commence sometime in Sep/Oct 12. This is conducting a spatial analysis of ... . This is a project I am in discussion with other agencies, and have to stress that it is not a confirmed project. However, if it is confirmed, it’ll have to move quickly, and I am therefore on the look-out for possible candidates to work as research assistants. Please let me know if you are keen and available. I’ll on my end inform you once there’s some confirmation.

کسی نظری نداره؟؟؟

Junior Member

فرودگاه : ۱.۲۴۲
    جورونگ پوینت: ۱.۲۵۵

سلام به همه دوستان

از اونجایی که اگه خدا بخواد چند نفر از بچه ها از جمله خودم تا چند روز دیگه عازم هستیم؛ ممنون می شم بچه هایی که اونجا هستن یک توضیحی بدن که بهترین راه برای رفتن از فرودگاه به NTU چیه؟
    توی پکیج welcome خود NTU توضیح داده ولی اونا حالیشون نیست که 40-50 دلار برای ما یعنی 70-80 هزار تومن.

سلام به همه دوستان

از اونجایی که اگه خدا بخواد چند نفر از بچه ها از جمله خودم تا چند روز دیگه عازم هستیم؛ ممنون می شم بچه هایی که اونجا هستن یک توضیحی بدن که بهترین راه برای رفتن از فرودگاه به NTU چیه؟
    توی پکیج welcome خود NTU توضیح داده ولی اونا حالیشون نیست که 40-50 دلار برای ما یعنی 70-80 هزار تومن.
    دوست عزیز بهترین راه همون تاکسیه که گفتن!
    اما اگه بخوای و بتونی چمدون هات رو با خودت حمل کنی، راه دیگه اش MRT باید باشه...
    از فرودگاه می تونی سوار قطار بشی و تا ایستگاه Pioneer بیای!
    از ایستگاه Pioneer هم شاتل دانشگاه شما رو صاف میاره تا دم در ISC...
    اما خوب وقتی چمدون و وسیله داشته باشی یه کم سخت می شه این کار، اون هم بعد از ساعت ها پرواز...!
    در ضمن، پیشنهاد می کنم وقتی رسیدی اینجا دیگه تومن رو فراموش کنی و به قیمت ها به واحد دلارسنگاپور نگاه کنی...

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها

Dear Mahyar,

به نظر من پیشنهاد خوبی است. شما میتوانید به عنوان دستیار کار کنید و بعدا اگر پوزیشن خالی برای دکترا داشت با او کار کنید اگر این پروژه ۶ ماهه باشد شما میتوانید تا قبل از آغاز دکترا کمی تجربه تحقیق خود را افزایش دهید .
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)