صفحه 6 از 36 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 358

موضوع: پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

پیش فرض پاسخ : چند سئوال در باره ی پذیرش از ntu یا nus

سلام

NUS یا NTU دکترای پیوسته ندارن ؟ امکانش هست کسی دکترای پیوسته بره ؟ این ددلاینش کیه ؟ با استاد حرف برنی امکان داره واسه PHD DIRECT ?

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام

NUS یا NTU دکترای پیوسته ندارن ؟ امکانش هست کسی دکترای پیوسته بره ؟ این ددلاینش کیه ؟ با استاد حرف برنی امکان داره واسه PHD DIRECT ?
    اگر منظورتان از دکترای پیوسته ، دکترا مستقیم از لیسانس به PhD ، بله وجود داره ولی باید رزومه خوبی داشته باشید . به اندازه کافی هم در مورد ددلاین صحبت شده در این انجمن و در پستها بگردید جواب را پیدا می کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اگر منظورتان از دکترای پیوسته ، دکترا مستقیم از لیسانس به PhD ، بله وجود داره ولی باید رزومه خوبی داشته باشید . به اندازه کافی هم در مورد ددلاین صحبت شده در این انجمن و در پستها بگردید جواب را پیدا می کنید.
    سلام میشه بیشتر توضیح بدید .... چطوری؟ تموم سایت این دوتا دانشگاه رو زیرو رو کردم کجاست این برنامه ی دکترای پیوسته اش؟ ددلاینش کیه ؟ خواهش میکنم برام خیلی مهمه ... آیا بورسم میکنن /// پذیرش با بورس واسه ترم ژانویه برام مهمه ... ممنون
    ویرایش توسط sanazf : August 3rd, 2011 در ساعت 10:38 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام میشه بیشتر توضیح بدید .... چطوری؟ تموم سایت این دوتا دانشگاه رو زیرو رو کردم کجاست این برنامه ی دکترای پیوسته اش؟ ددلاینش کیه ؟ خواهش میکنم برام خیلی مهمه ... آیا بورسم میکنن /// پذیرش با بورس واسه ترم ژانویه برام مهمه ... ممنون
    چیزی به اسم دکترا مستقیم وجود ندارد.این همان دوره دکترا است اگر شما را با لیسانس پذیرش کنند شما direct PhD شده اید یا با فوق لیسانس همان برنامه دکترا را قبول می شوید. تفاوت گاهی در تعداد واحدهایی است که پاس خواهید کرد و کسانی که فوق لیسانس دارند می توانند بعضی دروس را معاف شوند برای بورس شدن برای دکترا مستقیم (نه پیوسته) باید رزومه خیلی خوبی داشته یاشید ولی شدنی است.شما از رزومه خودتان چیزی نگفته اید. با یک جستجوی ساده در google شما می توانید آن را پیدا کنید متاسفانه بعضی از دوستان مایلند جواب را راحت و حتی بدون یک جستجوی ساده پیدا کنند مثلا من این کلمات را زدم
    ntu+phd+admission
    و جواب اول این لینک بود:
    http://admissions.ntu.edu.sg/graduat...s/default.aspx
    و اگر داخل این لینک را یک نگاهی بندازید خواهید دید:
    How do I Apply
    http://admissions.ntu.edu.sg/graduat...owtoApply.aspx
    apply online
    https://wis.ntu.edu.sg/webexe/owa/pga$rsh_main.menu
    scholarships:
    http://admissions.ntu.edu.sg/graduat...s/default.aspx
    و...
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member Hasti_Arosha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات / کامپیوتر

پیش فرض مراحل اپلای دانشگاه NTU در مقطع ارشد برای سال 2012

با سلام
    با توجه به اینکه دیگه وقتی نمونده می شه لطف کنید اونایی که موفق شدند برای اگوست 2012 اپلای خودشون را بفرستند مراحلش را به صورت کوتاه شرح بدند !
    من ملک بودم و فردوس برین جایم بود آدم آورد در این دیر خراب آبادم
    انتخاب دانشگاه خیلی برام مهمه چون ایلتس یا تافل گرفتن و خیلی چیزای دیگه منوط به این انتخاب می شه !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل اپلای دانشگاه NTU در مقطع ارشد برای سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti_Arosha نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه دیگه وقتی نمونده می شه لطف کنید اونایی که موفق شدند برای اگوست 2012 اپلای خودشون را بفرستند مراحلش را به صورت کوتاه شرح بدند !
    لطفا این لینک ببینید: https://www.singa.a-star.edu.sg/howtoapply.php

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_a نمایش پست ها
    لطفا این لینک ببینید: https://www.singa.a-star.edu.sg/howtoapply.php
    این لینک که مال دکتری پیوسته سینگا هستش
    من فکر میکنم منظور این تاپیک اقدام برای بورس‌های دیگر دانشگاه NTU هست که امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد را فراهم میکنه ولی سینگا اگه تا انتهای دکترا نخونید بهتون مدرک ارشد نمیده

Junior Member Hasti_Arosha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات / کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط roshandel نمایش پست ها
    این لینک که مال دکتری پیوسته سینگا هستش من فکر میکنم منظور این تاپیک اقدام برای بورس‌های دیگر دانشگاه NTU هست که امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد را فراهم میکنه ولی سینگا اگه تا انتهای دکترا نخونید بهتون مدرک ارشد نمیده
    ------------- بله منظور فقط برای ارشد هست و استفاده از بورس های دیگه می شه بگید کدوم قسمت این سایت باید رفت ؟ http://www.ntu.edu.sg/Pages/default.aspx و چطوری باید پر کرد البته من برای سال بعد احتمالا اقدام کنم و بیشتر برای کانادا ولی ممنون می شم راهنمایی کنید!
    من ملک بودم و فردوس برین جایم بود آدم آورد در این دیر خراب آبادم
    انتخاب دانشگاه خیلی برام مهمه چون ایلتس یا تافل گرفتن و خیلی چیزای دیگه منوط به این انتخاب می شه !

Junior Member

سلام دوستان، من یکم دچار ابهام و سردرگمی شدم. ممنون می شم راهنمایی کنید. من از طریق خود سایت اصلی NUS و NTU بصورت Online برای Aug. 2012 ثبت نام کردم و مدارکم و آپ کردم و به آدرس قید شده در سایت به دانشکده رشتم فرستادم. به نظر شما برای اینکه در روال بررسی فاند قرار بگیرم نیازه که دوباره از طریق SINGA ثبت نام آنلاین کنم؟ آیا نیازه که مدارکم را به SINGA هم بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roshandel نمایش پست ها
    این لینک که مال دکتری پیوسته سینگا هستش
    من فکر میکنم منظور این تاپیک اقدام برای بورس‌های دیگر دانشگاه NTU هست که امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد را فراهم میکنه ولی سینگا اگه تا انتهای دکترا نخونید بهتون مدرک ارشد نمیده
    شما حتا تا آخر هم بخوانید و دکترا بگیرید باز هم مدرک فوق لیسانس به شما نمی دهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)