صفحه 7 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 358

موضوع: پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مراحل اپلای دانشگاه NTU در مقطع ارشد برای سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط mshojafar نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یکم دچار ابهام و سردرگمی شدم. ممنون می شم راهنمایی کنید. من از طریق خود سایت اصلی NUS و NTU بصورت Online برای Aug. 2012 ثبت نام کردم و مدارکم و آپ کردم و به آدرس قید شده در سایت به دانشکده رشتم فرستادم. به نظر شما برای اینکه در روال بررسی فاند قرار بگیرم نیازه که دوباره از طریق SINGA ثبت نام آنلاین کنم؟ آیا نیازه که مدارکم را به SINGA هم بفرستم؟
    شما باید برای سینگا بصورت جداگانه اقدام کنید .
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند سئوال در باره ی پذیرش از ntu یا nus

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه امیر کبیر دارم با معدل 15.60 و مقاله ندارم تافل هنوز ندادم.
    موضوع پایان نامه خیلی خوب بوده اما به دلیل مشکلاتی که پیش اومد نشد ازش مقاله در بیاد . من میخوام فوق را در گرایش مرتبط با پایان نامم بخونم.
    شانس پذیرش در NUS چقدره؟ GRE هم ندارم ایا لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham047 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه امیر کبیر دارم با معدل 15.60 و مقاله ندارم تافل هنوز ندادم.
    موضوع پایان نامه خیلی خوب بوده اما به دلیل مشکلاتی که پیش اومد نشد ازش مقاله در بیاد . من میخوام فوق را در گرایش مرتبط با پایان نامم بخونم.
    درود
    شانس شما واسه سینگا خوبه، البته اگه نمره زبان مناسبی به دست بیارید.
    اما اگه می خواید ارشد رو اونجا بخونید بعید می دونم فاند بدن یا شما بتونین فاند بگیرید.
    اگه بخواید مستقیم به خود دانشگاه اپلای کنید اون طور که خودشون گفتن GRE الزامیه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

ناخذ شلق ئشدظخخق حشظهقثسا ذش بششدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط elham047 نمایش پست ها
    سلام
    خوب اگر منظور پذیرش ، پذیرش با فاند است برای فوق لیسانس معمولا بورسی وجود ندارد و شما باید برای دکترا اقدام کنید که بورس هایی برای آن موجود است در حال جاضر رزومه شما برای گرفتن بورس دکترای مستقیم چه از طریق سینگا و چه از طریق بورس دانشگاه چندان قوی نیست. داشتن نمره زبان ، GRE و مقاله میتواند رزومه شما در حد انتظار برای بورس تقویت کند. موافق باشد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام !
    ممنون می شم اگه کسی کمکم کنه! من می خوام واسه NUS اپلای کنم ولی توی یکی از مراحل Appication اسم استاد می خواد ازم که وارد کنم واسه ی توصیه نامه! خواستم بپرسم کسی می دونه که راهی هستش که Recommendation رو Offline بفرستیم بهشون، چون استادای من Recommendation online رو پر نمی کنن و می گن وقت نداریم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina.h نمایش پست ها
    سلام !
    ممنون می شم اگه کسی کمکم کنه! من می خوام واسه NUS اپلای کنم ولی توی یکی از مراحل Appication اسم استاد می خواد ازم که وارد کنم واسه ی توصیه نامه! خواستم بپرسم کسی می دونه که راهی هستش که Recommendation رو Offline بفرستیم بهشون، چون استادای من Recommendation online رو پر نمی کنن و می گن وقت نداریم!

بله میتونید فرم توصیه نامه را پست کنید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    درود
    شانس شما واسه سینگا خوبه، البته اگه نمره زبان مناسبی به دست بیارید.
    اما اگه می خواید ارشد رو اونجا بخونید بعید می دونم فاند بدن یا شما بتونین فاند بگیرید.
    اگه بخواید مستقیم به خود دانشگاه اپلای کنید اون طور که خودشون گفتن GRE الزامیه.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    من از سه تا استاد ایمیلی که گفتن اپلای کنم را دریافت کردم- البته حالا کاری ندارم یکیش شبیه این تمپلیتاس و چقدر این ایمیلا جدیه، اما رزومم خوبه و مرتبط. من سایتشون را ی نگاه کوچولو کردم چیزی از زبان و نمره زبان ندیدم (زبان ندارم و تا یکی 2 ماهه به امید خدا میگیرم). میشه بفرمایید جریان زبان چیه؟ اپلیکیشن فیش چقده؟
    با تشکر

to Tarkan78

ببینید، من هم پارسال خیلی خوب جواب گرفتم از استادا و وقتی ریجکت شدم باورم نمیشد.
    معدل مطلوب سینگا 17 هست (بعد از ریجکت یکی از استادا بهم گفت) و اونا به طور ضمنی انتظار دارن که ما نمره زبان (تافل/آیلتس و جی آر ای) و مقاله هم داشته باشیم، هر چند هیچ کدوم از این موارد جز ملزومات ذکر نشده و خیلی ها بودن یک یا چند مورد رو نقض کردن اما پذیرش گرفتن.
    به هر حال پذیرش سینگا هر سال داره واسه ایرانیا سخت تر میشه چون تعداد متقاضی ها رشد زیادی داشته (به علت نداشتن ملزومات صریح و رایگان بودن).
    اونا هیچ مینیممی واسه زبان نگفتن ولی خود دانشگاه NUS تافل بالای 85 میخواد (هر چند اینم می تونه نقض بشه).
    اپلیکیشن فی هم واسه خود دانشگاه ها 20 دلار سنگاپوره اما سینگا رایگانه و فقط یه پست لازم دارید.
    به نظر من بدون نمره زبان شانستون کمه واسه سینگا و این که استادا نمی تونن تو پروسه سینگا به شما کمک قابل توجهی بکنن.

Junior Member Qeshmi آواتار ها

دوستان،
    من لیسانس صنایع دارم. میخواهم به برق تغییر رشته بدم حتی لازم باشه میخوام دوباره از لیسانس شروع کنم.
    میخوام بدونم زمان اپلای کردن برای دانشگاه های سنگاپور کی تمام میشه؟ معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم بالای 18 هستش.
    ممنون میشوم راهنمایی فرمائید.
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام جناب خسروی، ممنون عزیز- راستش من امتحان ندادم ولی 85 میشم (همین الان). فقط امتحان ندادم. برای دکتری میشه در مورد فاند، اسکالرشیپ یا هرچی که میشه برای مقطع دکتری گرفت رو ی مختصر توضیح بدید؟ بجز سینگا چیز دیگه چی هست؟ خود دانشگاه چند درصد پول رو میده؟ (در کل اگه بگید برای یک دانشجوی دکتری سالی چقدر پس انداز میتونه باقی یمونه هم ممنون میشم، مثلا برای ی دانشجو دکتری سینگا، خود دانشگاه یا جاهای دیگه چند درصد کل هزینه و چقدر رو میدن).
    میشه بفرمایید برای این سینگا که میفرمایید، کی باید اقدام کرد و اصولا سایت و لینکای مربوطش چیه؟ بعد سینگا چیکار باید بکنم؟ (اگه لطف بفرمایید و بر سر بنده حقیر منت بگذارید یکم شفاف توضیح بدید مراحلشو، من اقدام کنم).
    با تشکر مجدد

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    to Tarkan78

ببینید، من هم پارسال خیلی خوب جواب گرفتم از استادا و وقتی ریجکت شدم باورم نمیشد.
    معدل مطلوب سینگا 17 هست (بعد از ریجکت یکی از استادا بهم گفت) و اونا به طور ضمنی انتظار دارن که ما نمره زبان (تافل/آیلتس و جی آر ای) و مقاله هم داشته باشیم، هر چند هیچ کدوم از این موارد جز ملزومات ذکر نشده و خیلی ها بودن یک یا چند مورد رو نقض کردن اما پذیرش گرفتن.
    به هر حال پذیرش سینگا هر سال داره واسه ایرانیا سخت تر میشه چون تعداد متقاضی ها رشد زیادی داشته (به علت نداشتن ملزومات صریح و رایگان بودن).
    اونا هیچ مینیممی واسه زبان نگفتن ولی خود دانشگاه NUS تافل بالای 85 میخواد (هر چند اینم می تونه نقض بشه).
    اپلیکیشن فی هم واسه خود دانشگاه ها 20 دلار سنگاپوره اما سینگا رایگانه و فقط یه پست لازم دارید.
    به نظر من بدون نمره زبان شانستون کمه واسه سینگا و این که استادا نمی تونن تو پروسه سینگا به شما کمک قابل توجهی بکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)