نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: هزینه ی بیمارستان در آمریکا بدون بیمه

Junior Member

پیش فرض هزینه ی بیمارستان در آمریکا بدون بیمه

سلام دوستان،
    یکی از بستگان من که برای دیدن من به ایالات متحده آمده بود دچار مشکل قلبی شد و مجبور شدیم اون رو به بیمارستان ببریم. در بیمارستان، یک ساعت توی اورژانس بود و 7 ساعت توی بخش بود. هزینه ای که براش اومد یه چیزی حول و حوش 7000 دلار شد. البته uninsured discount بهش دادن که یعنی نهایتا یه چیزی حول و حوش 3000-4000 تا باید بدم. اما ایشون نمی تونن این هزینه ها رو بدن. من هم قصد ندارم این پول رو بدم.همه ی بیل ها به اسم اونه و به هیچ وجه تمی تونن این پول رو از من بگیرن. می خواستم ببینم آیا برای اون ممکنه مشکلی برای ویزاش پیش بیاد اگه بعدا بخواد دوباره به ایالات متحده بیاد؟ خیلی ممنون بابت راهنمایی های دوستان.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه ی بیمارستان در آمریکا بدون بیمه

یک سوال
    مگه وقتی کسی ویزا درخواست میده نباید بیمه برای مدت سفرش بخره؟ ایشون هیچ گونه بیمه ای نداشتن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه ی بیمارستان در آمریکا بدون بیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط 87126041 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یکی از بستگان من که برای دیدن من به ایالات متحده آمده بود دچار مشکل قلبی شد و مجبور شدیم اون رو به بیمارستان ببریم. در بیمارستان، یک ساعت توی اورژانس بود و 7 ساعت توی بخش بود. هزینه ای که براش اومد یه چیزی حول و حوش 7000 دلار شد. البته uninsured discount بهش دادن که یعنی نهایتا یه چیزی حول و حوش 3000-4000 تا باید بدم. اما ایشون نمی تونن این هزینه ها رو بدن. من هم قصد ندارم این پول رو بدم.همه ی بیل ها به اسم اونه و به هیچ وجه تمی تونن این پول رو از من بگیرن. می خواستم ببینم آیا برای اون ممکنه مشکلی برای ویزاش پیش بیاد اگه بعدا بخواد دوباره به ایالات متحده بیاد؟ خیلی ممنون بابت راهنمایی های دوستان.
    سلام. من نمی دونم بعدا روی ویزاشون تاثیر می زاره یا نه ولی مشابه همین اتفاق برای من ۳ سال پیش افتاد و من هم چون نمی تونستم اون پول رو یک جا بدم زنگ زدم به بیمارستان و درخواست کردم که به صورت قسطی هر ماه یه مقداری و بدم. حدود یک سال طول کشید تا بدهیم رو بدم. ۶ ماه بعداز تموم شدن قسط ها یه نامه اومد که بدهی داری به بیمارستان. من به نامه توجه نکردم چون رسید داشتم و بیمارستان هم می گفت اسمت تو سیستم ما نیست که بدهی داشته باشی . دوباره چند ماه بعد یه نامه دیگه اومد که بدهی داری و کمی مبلغ زیاد شده بود. بعد از پیگیری از بیمارستان و وکیل و اینا فهمیدم که یک بار بیل می آید برای بیمارستان و یک بار هم برای دکتری که اومده بالا سرم تو بیمارستان. هدفم از این که شرایط و گفتم این بود که این بدهی تو سیستم می مونه و بعد از یه مدت اطلاعات به کمپانی هایی میدن که اونا می شن طرف مقابل شما تازه شروع مشکلات هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)