صفحه 106 از 106 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,052 , از مجموع 1052

موضوع: تقويت مهارت بخش Reading

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Reading

دوستانی که توی آزمون اصلی آیلتس قسمت ریدینگ رو بالای 7 زدن میشه بگید بهترین روش برای تست زدن سوالات چیه؟ من از یک استادی پرسیدم گفت این روش Skim و Scan که توی کتابا نوشتن خیلی خوبه ولی برای انگلیسی زبان خوبه یا حداقل برای کسی که 8 سال از زندگیش انگلیسی بوده و انگلیسی فکر کرده.
    من خودم اول همه متن رو میخونم توی 7 تا 8 دقیقه بعد میام سراغ سوالات. یکی گفت پاراگراف پاراگراف بخون و سوالات رو جواب بده.
    نظر شما چیه؟
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Reading

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    دوستانی که توی آزمون اصلی آیلتس قسمت ریدینگ رو بالای 7 زدن میشه بگید بهترین روش برای تست زدن سوالات چیه؟ من از یک استادی پرسیدم گفت این روش Skim و Scan که توی کتابا نوشتن خیلی خوبه ولی برای انگلیسی زبان خوبه یا حداقل برای کسی که 8 سال از زندگیش انگلیسی بوده و انگلیسی فکر کرده.
    من خودم اول همه متن رو میخونم توی 7 تا 8 دقیقه بعد میام سراغ سوالات. یکی گفت پاراگراف پاراگراف بخون و سوالات رو جواب بده.
    نظر شما چیه؟

I can tell you what I did, might as well work for you (reading :9). I used to first have a quick look at the questions and sometimes underline the keywords and then would read the
    text. I would stop reading if I found the info for a question and then read on (the questions are usually arranged in the same order) then I would move on to the next passage.
    This would save me a lot of time and I had time to go back after the last passage to the first and look for the answers that I had missed in the first attempt.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)