صفحه 102 از 106 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1052

موضوع: تقويت مهارت بخش Reading

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Reading

دوستان به نظرتون workshop های آیلتس چطوره؟
    من برای ریدینگ نیاز به این دارم.تمام اسکیل هام بالای 6 هست جز این

Junior Member

دوستان من سوالا ترو فالز نات گيون رو خيلي بد ميزنم. چيكار كنم قوي شه سه هفته ديگه امتحان دارم

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون workshop های آیلتس چطوره؟
    من برای ریدینگ نیاز به این دارم.تمام اسکیل هام بالای 6 هست جز این
    نکات کنکوری گفته میشه تو این ورکشاپ ها و یکسری تکنیک. به نظر من می تونه مفید باشه.
    البته نهایتا باید ببینی چه تکنیکی برای تو بهتره.

رشته و دانشگاه

دوستان برای افزایش سرعت ریدینگ چه پیشنهادی دارید؟ یکم مشکل دارم تو این زمینه.

Junior Member

سلام. من به تازگی آزمون ماک شرکت کردم ، اسپیکینگ و رایتینگ رو 6.5 شدم.اما مشکل اصلیم ریدینگ هستش که دارم هر روز 2متن از روی آیلتس کمبریج بدون زمان گرفتن تمرین می کنم. می خواستم بدونم آیا روش درستیه ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط poor_m نمایش پست ها
    سلام. من به تازگی آزمون ماک شرکت کردم ، اسپیکینگ و رایتینگ رو 6.5 شدم.اما مشکل اصلیم ریدینگ هستش که دارم هر روز 2متن از روی آیلتس کمبریج بدون زمان گرفتن تمرین می کنم. می خواستم بدونم آیا روش درستیه ؟
    نه عزیز باید تایم بگیری. انیجوری به مشکل می خوری. منم مشکل شمارو داشتم. اوایل مهم نیست تو 60 دقیقه تموم کنی ولی کم کم این زمان رو به 60 دقیقه برسون. با کمی تمرین دقیقا به این زمان می رسی. من این اواخر قبل آزمونم آخر این 60 دقیقه دقیقا کارم تموم بود یعنی متن سوم رو تموم می کردم. متن های کمبریج استانداردن و 60 دقیقه براشون کافیه. تمرین زیاد کن. متن های استاندارد رو البته.

سلام دوستان، من یک بار توی بهمن امتحان ایلتس دادم تمام اسکیل هام و 6 شدم به جز ریدینگ 5 شدم!!! مشکل من اینکه درک مطلب ام ضعیف یعنی خیلی وقت ها که بدون زمان هم می خوونم باز متن و نمی فهمم و غلط میزنم برای اینکه درک مطلب ام و ببرم بالا باید چی کار کنم؟ لغت زیاد خوندم ولی خیلی وقت ها لغت های متن و هم که کامل بلدم باز نمی فهمم یه جورایی با ساختارهی جمله ها مشکل دارم سه ماه دیگه دوباره امتحان دارم تو رو خدا کمک ام کنید. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRezaei نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من تمامی اسکیل های ریدینگ ایلتس رو خوندم.چندین کتاب خوندم.پکیج آموزشی گرفتم.سرعت خوندنم رو بردم بالا.البته فقط با خوندن بیش از حد متن.دایره لغاتم در حدیه که از یک متن کامل ایلتس فقط 10-12 تا لغت رو نمیفهمم.
    کامپرهنشنم تا حدودی بهتر شده.اما فقط در حد 5.5 الی 6 میزنم ریدینگارو.البته ریدینگای کمبریج 7 رو.اولی هارو کمی بیشتر.دیگه چیکار میشه کرد!!!!!!
    من هم مشکل شما رو دارم می خواستم ببینم راه حلی برای مشکل تون پیدا کردین؟ ممنون میشم پاسخ بدین

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahkazemiani نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یک بار توی بهمن امتحان ایلتس دادم تمام اسکیل هام و 6 شدم به جز ریدینگ 5 شدم!!! مشکل من اینکه درک مطلب ام ضعیف یعنی خیلی وقت ها که بدون زمان هم می خوونم باز متن و نمی فهمم و غلط میزنم برای اینکه درک مطلب ام و ببرم بالا باید چی کار کنم؟ لغت زیاد خوندم ولی خیلی وقت ها لغت های متن و هم که کامل بلدم باز نمی فهمم یه جورایی با ساختارهی جمله ها مشکل دارم سه ماه دیگه دوباره امتحان دارم تو رو خدا کمک ام کنید. مرسی
    فقط بخونید، بخونید و باز هم بیشتر بخونید. خوندن زیاد سرعت شما رو در درک مطلب بالا میبره. اول خیلی سریع main idea رو بگیرید و بعد به جزئیات دقت کنید. فقط بیشتر خوندن میتونه نمرتونو بالا ببره. من هم اوایل مثل شما بودم، ولی بعد از حدود یک ماه نمره هام مدام بالا و بالاتر رفت. نگران نباشید، با تمرکز جلو برید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahkazemiani نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتن، هر چی بیشتر متن بخونید و تمرین کنید مسلما به نفعتون هست و کمکتون میکنه بهتر بشید در این زمینه ... اما به نظر من، همونطور هم که خودتون اشاره کردید، با ساختار جملات مشکل دارید و به نظر من بد نیست کمی وقت اضافه بگذارید برای یه مرور هر چند کوتاه روی گرامر و ساختار جمله ها در انگلیسی .... اینطوری مشکلتون ریشه ای حل میشه و بعد از اینکه این مشکل برطرف شد هر چقدر متن بیشتر بخونید و تمرین کنید روز به روز بهتر و بهتر خواهید شد و انشالا به نتیجه مطلوبتون خواهید رسید.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)