صفحه 5 از 106 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1052

موضوع: تقويت مهارت بخش Reading

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تقويت reading

نقل قول نوشته اصلی توسط ulduz نمایش پست ها
    من خودم تستشو نزدم ولي دوستام سر كلاس listening گفتن براي skill listening هم خيلي مشكل داشتن. به همين خاطر بود من پرسيدم كه آيا بنظرتون تستها نسبت به گذشته سخت تر شدند يا نه/؟
    اینجا بحث ردینگه ولی دوستتون راست میگه...لیستنینگشم سخت بود...من که 16 تا درست زدم...17 تا ردینگ درست و 16 تا لیستنینگ درست!
    من لیستنینگ مشکل دارم...چون یه کم کاهش شنوایی دارم و اکثرا دو سه تا حرف اول مورد نظر رو و خیلی چیزای دیگه رو می فهم ولی بقیه اش و اون اصل کاریه نه!

ولی به هر حال دوستان نگفتن این سطح تست های کمبریج 7 چطوره؟
    امتحانات نکنه سخت تر از این باشه و اگه در حد همین باشه هم خیلی سخته!

کسی نظری نداره؟!

سلام
    من 8 Aug امتحان دادم
    قبلا هم كمي توصيه هايي كرده بودم....
    امتحان در كل ، منظورمListen و reading و حتي writing خيلي ساده تر از تست هاي نمونه, 5,cambridge 4 بود. به خصوص در قسمت Listening چون بعضي جا خالي هاي جواب ها فقط يه كلمه اي بودن و اين كار رو خيلي ساده مي كرد. حالا من نمي دونم تست اون روز اين صورت بود يا كلا اينجوريه ولي من فكر مي كنم امتحان اون روز 20 تا 30 % آسونتر از تست هاي 4و5 cambridge بود.
    من listening رو تو امتحان 7.5 شدم در حالي كه تست هاي كمبريج رو حدود 7 تا 6 مي زدم (بسته به آسوني يا سختي)
    پس دوستان با آمادگي كامل و براي كسب نمره خوب سر جلسه بريد چون فكر مي كنم امتحان خيلي آسونتر از اون چيزيه كه شنيديد و ديديد!

منم موافقم با شما
    http://www.livemocha.com/invite/r:cj2DKZK1
    ارسال مدارک به سیدنی: October 8, 2009 دریافت فایل نامبر اول: December 14, 2009
    فایل نامبر دوم December 22, 2009

نقل قول نوشته اصلی توسط azimmoien2002 نمایش پست ها
    منم موافقم با شما
    اگر منظورتون من بودم اگر ممكنه تاريخ امتحانتون رو هم بگيد مي خوام ببينم كلا اينجوري كه امتحان آسونتر از اين Cambridge test هاست؟
    و اگر در مورد سختي يا آسوني هر بخش براي خودتون يا كل امتحان نظري داريد بفرماييد.
    با تشكر

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط MNL نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال یک منبع خوب برای آموزش Reading می گردم . لطفا دوستانی که تجربه دارند من رو راهنمایی کنند .

با تشکر
    این کاملا وابسته به سطح Reading شماست. شما در چه سطحی هستید؟ ولی چیزی که هیچ بحثی در اون نیست یادگیری لغته. تا میتونید لغت یاد بگیرید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Unhappy پاسخ : تقويت reading

دوستان عزيز سلام
    من 5 ماهي هست كه خواندن برا آزمون IELTS رو شروع كردم هم كلاسهاي سفير رو رفتم و هم الان يك كلاس خصوصي برا IELTS مي رم مي تونم بگم الان تمام مهارتهاي ريدينگ رو برا تست زدن ( اينكه بايد كجا Skim كنم و كجا Scan كنم) مي دونم. دامنه لغاتم هم بد نست چون كتاب 504 رو تقريبا كاملا خوندم اما هنوز هم تستها رو غلط زياد مي زنم اگر كسي بتونه كمكم كنه ممنون مي شم چون من برا 7 بايد بخونم اما ريدينگم الان در حد 5.5!!!!!!!!!!!

Junior Member sahell آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kiaei نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام
    من 5 ماهي هست كه خواندن برا آزمون IELTS رو شروع كردم هم كلاسهاي سفير رو رفتم و هم الان يك كلاس خصوصي برا IELTS مي رم مي تونم بگم الان تمام مهارتهاي ريدينگ رو برا تست زدن ( اينكه بايد كجا Skim كنم و كجا Scan كنم) مي دونم. دامنه لغاتم هم بد نست چون كتاب 504 رو تقريبا كاملا خوندم اما هنوز هم تستها رو غلط زياد مي زنم اگر كسي بتونه كمكم كنه ممنون مي شم چون من برا 7 بايد بخونم اما ريدينگم الان در حد 5.5!!!!!!!!!!!
    سلام اگه اشکالاتتون مثله من از بی دقتی آب می خوره یعنی وقتی بر میگردی آه از نهادت برمی خیزه کخ چرا اولش ندیدی یه راه خوب هست یعنی دو تا...
    من یکی شو تو این کتاب ها دیدم که گفته بود هر سوال رو به دو یا سه تا قسمت تقسیم کنین (با خط کشیدن) این باعث می شه رو هر قسمت تمرکز کنی واقعا و چیزی از قلم نندازی. من یه کم بهتر شدم ولی به 7 هنوز کامل نرسیده ام.
    به راه دیگه یکی می گفت فارسی سوال رو حتما بنویس.. من با این که اغلب یه عالمه وقت زیاد می آرم حس این کار رو ندارم ولی شاید دقت رو ببره بالا.. گرچه یه کم بی مزه است!

Junior Member

Dear Friends,

For Reading and Writing section, I suggest you "IELTS Preparation and Practice-Reading and Writing" book by OXFORD PRESS. It is a very useful book and could improve your abilities in these sections.

Good Luck

Junior Member

دوستان اين يك منبعي كه انواع سوالات كفته و مثالهاي آن در كتابهاي مختلف گفته . دوست داشتيد يك بار بخونيد
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام
    کسی چیزی در مورد Skimming می دونه ؟ آیا مطلبی ، کتابی یا هر چی دیگه که این روش یاد داده باشه سراغ دارید ؟ و در آخر به نظر شما این روش موئثر هست یا نه ؟ ی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)