صفحه 56 از 106 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1052

موضوع: تقويت مهارت بخش Reading

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تقويت reading

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    یه اصل مهم تو ریدینگ اینه که حوصلتو از دست ندی و با انرژی جلو بری
    من خودم وسطای ریدینگ 2 همیشه خوابم میگرفت اولا
    ولی آخرا 5 هم میدادی میزدم
    وای واقعا خوشا به حالتون
    مراتب غبطه خوردن منو پذیرا باشیییییییییییییییییییییی ییید

نقل قول نوشته اصلی توسط Catty نمایش پست ها
    وای واقعا خوشا به حالتون
    مراتب غبطه خوردن منو پذیرا باشیییییییییییییییییییییی ییید
    دوست عزیز این مشکلی که مطرح کردید یک مشکل عام هست که همه ما داشتیم، با یکی دوتا متن خوندن هم این مشکل برطرف نمی شه، واقعا تمرکز و داشتن صبر و پشتکار لازم هست که البته با مرور زمان و تمرین زیاد حتما به دست می یارید. از روش های Scan و Skim استفاده کنید ، کلمات ناآشنا رو اگر واقعا در فهم متن بهتون کمکی نمی کنه کنار بذارید و وقت صرفش نکنید چون در غیراین صورت زمان کافی برای خوندن قسمت های اصلی متن پیدا نمی کنید. بهترین کار اینه که بخشی که مربوط به جوابتون هست رو پیدا کنید و اون قسمت رو با دقت بخونید، مطمئن باشید جواب می ده

Senior Member

بچه ها منی که دارم الان رو GRE کار میکنم میتونم به Reading آیلتس امیدوار باشم که بتونم بهتر بزنم فارغ از تکنیک های تست زنی؟منظورم اینه که reading ها با توجه به کلمات قلمبه سلمبش حالا آشنا تر به نظر میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    بچه ها منی که دارم الان رو GRE کار میکنم میتونم به Reading آیلتس امیدوار باشم که بتونم بهتر بزنم فارغ از تکنیک های تست زنی؟منظورم اینه که reading ها با توجه به کلمات قلمبه سلمبش حالا آشنا تر به نظر میاد؟
    سطح وربال و ريدينگ هاي GRE خيلي بالاتر از آيلتس هست،‌مطمئنا هرچي متون با سطح بالاتر بخونيد در درك متون آيلتس راحت تريد ولي اين يك توصيه صرف نيست، چون نوع متون باهم فرق مي كنه و GREتا جايي كه اطلاع دارم بيشتر به كلمات تخصصي و كاربردي اهميت مي ده ولي آيلتس مربوط به رشته خاصي نيست و جامع تره در نتيجه كلمات بيشتري رو در برمي گيره ، بنابراين خوندن Vocabulary for Ielts مي تونه اين مشكل رو به نظر من برطرف كنه
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

بچه ها من ریدینگ های همه 8 تا کتاب رو خوندم ولی کتاب های 5 به بعد خیلی آسون تر بود به نظرم , نظر شما چیه؟

سلام به دوستان-من ایلتس جنرال شرکت کردم و حدود 5.5 میخام اما یک کتاب گرفتم اکادمیک هستش-میخاستم بدونم فرمت سوال هاش فرق میکنه یا نه؟تشکال ندهره ان رو بخونم؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon نمایش پست ها
    سلام به دوستان-من ایلتس جنرال شرکت کردم و حدود 5.5 میخام اما یک کتاب گرفتم اکادمیک هستش-میخاستم بدونم فرمت سوال هاش فرق میکنه یا نه؟تشکال ندهره ان رو بخونم؟
    بله دوست عزيز، فرمت ريدينگ جنرال و آكادميك متفاوته و فقط ريدينگ 3 جنرال مثل آكادميك هست، و همين طور رايتينگ task 1 فرق مي كنه ولي listening و speaking مثل هم هست
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    بله دوست عزيز، فرمت ريدينگ جنرال و آكادميك متفاوته و فقط ريدينگ 3 جنرال مثل آكادميك هست، و همين طور رايتينگ task 1 فرق مي كنه ولي listening و speaking مثل هم هست
    رییس جان ممنون پس من در چیکار کنم اشکال نداره متن اکادمیک بخونم؟فرمت سوال هاش فرق میکنه یا نه متنش فرق میکنه؟ممنون
    بعد هم یک سوال دیگه تمام ااسکیل ها رو 4 گرفتن چطوریاست؟
    ویرایش توسط afshin_shelmon : October 22nd, 2012 در ساعت 11:37 AM
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon نمایش پست ها
    رییس جان ممنون پس من در چیکار کنم اشکال نداره متن اکادمیک بخونم؟فرمت سوال هاش فرق میکنه یا نه متنش فرق میکنه؟ممنون
    بعد هم یک سوال دیگه تمام ااسکیل ها رو 4 گرفتن چطوریاست؟
    ريدينگ هاي 1و 2 كاملا متفاوته و تكنيك هاي مخصوص به خودش رو داره ،‌اگه قرار باشه شما فقط آكادميك بخونيد فقط مي تونيد ردينگ 3 رو به راحتي جواب بديد، و ريدينگ هاي 1 و 2 رو نمي تونيد، عليرغم اينكه ريدينگ هاي 3 مثل هم هستند ولي سطح آكادميك خيلي بالاتر از جنرال است و به نظرمن اگه قرار است شما نمره 4 بگيريد نياز به خوندن متون سخت آكادميك نيست ، البته اين نظر شخصي بنده است.
    معمولا با يك سطح زبان معمولي نمره 6 به دست آوردني هست بنابراين خيلي نگران نگرفتن نمره 4 نباشيد

Junior Member

لطفا من را راهنمایی کنید، من در قسمت تشخیص list of headings خیلی مشکل دارم ، روش خاصی داره تشخیص شون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)