نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اعتراض به بستن موضوع جربیات تحصیل درخارج ازایران این بارازنگاه خانم ها توسط simon

Junior Member Miss_Success آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض اعتراض به بستن موضوع جربیات تحصیل درخارج ازایران این بارازنگاه خانم ها توسط simon

با سلام و احترام
    جناب آقای simon چرا موضوع "تجربیات و خاطرات مهاجرت و تحصیل در خارج از ایران این بار از نگاه خانم ها
    " را بستید؟
    من واقعا برای اقدام جهت رفتن به کشور دیگر برای ادامه تحصیل با این مساله مواجهم که مشکلات پیش روی دختران هم سن و سال من که رفتند چیست و اینکه دید واقعی از جامعه آنجا از لحاظ برخی مسائل پیدا کنم.
    بعد از کلی پرس و جو از فامیل و دوستان، ب نظرم فورم اپلای ابراد مناسبتر از هر فرد یا جای دیگر آمد، چون دقیقا افرادی در آن هستند که شرایطی مشابه آنچه من و امثال من می خواهیم ب سمتش پیش برویم، دارند. و تازه داشتم با مسائلی ک در تصمیم گیری من و سایر افراد ب خصوص دختران تاثیرگذار است آشنا میشدم و راه حلی برای این دغدغه ذهنی ام پیدا می کردم که شما تاپیک را بستید. هیچ جای مناسب دیگر برای مشورت برای این مهمترین تصمیم پیش رویم سراغ ندارم. تصمیمی که بر روی همه آینده یک فرد از جنبه های مختلف تاثیر گذار خواهد بود.
    اگر عده ای متاسفانه علی رغم سنشان نمی دانند چه بگویند و چگونه بگویند، آیا بهتر نیست که آن کاربران را محدود کنیم به جای اینکه یک تاپیک را ببندیم و همه کاربران محروم شوند؟ مثلا بعد از اخطار به یک کاربر اگر مجددا پست نا مربوط و غیر مرتبط یا با لحن بد گذاشت، آن کاربر را برای مدتی از ارسال پست محروم کنیم.

ضمنا مدیران آن فورم
    amin_z,darklord هستند.
    خواهشمندم در صورت امکان تاپیک را باز کنید. اگر نیاز به همکاری یا بررسی پست ها باشد، می توانم کمک کنم.

با سپاس

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتراض به بستن موضوع جربیات تحصیل درخارج ازایران این بارازنگاه خانم ها توسط si

کاربر گرامی

با سلام و احترام

با توجه به اینکه تاپیک هایی با مضمون فوق در اولویت بعدی فروم قرار دارند و معمولا پتانسیل بالایی جهت انواع پست های خلاف، با مشورت با مدیران مربوط به آن بخش مقرر شد این عنوان تا اطلاع ثانوی بسته باقی بماند. جهت اطلاع تصمیم گیری در خصوص آینده مساله اییست که فرای مطالعه یک تاپیک در دنیای مجازی باید برای آن وقت بگذارید.

پ.ن.مدیریت تاپیک ها از مسئولیت مدیران در هر رده ایی محسوب میشود و اعتراض به آن مثل این است که معترض شویم چرا پلیس راهنمایی رانندگی متناسب با بار ترافیکی زمان قرمز بودن چراغ را تغییر می دهد.

با تشکر از شما بابت مطرح کردن این موضوع.

ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)