با سلام و احترام
جناب آقای simon چرا موضوع "تجربیات و خاطرات مهاجرت و تحصیل در خارج از ایران این بار از نگاه خانم ها
" را بستید؟
من واقعا برای اقدام جهت رفتن به کشور دیگر برای ادامه تحصیل با این مساله مواجهم که مشکلات پیش روی دختران هم سن و سال من که رفتند چیست و اینکه دید واقعی از جامعه آنجا از لحاظ برخی مسائل پیدا کنم.
بعد از کلی پرس و جو از فامیل و دوستان، ب نظرم فورم اپلای ابراد مناسبتر از هر فرد یا جای دیگر آمد، چون دقیقا افرادی در آن هستند که شرایطی مشابه آنچه من و امثال من می خواهیم ب سمتش پیش برویم، دارند. و تازه داشتم با مسائلی ک در تصمیم گیری من و سایر افراد ب خصوص دختران تاثیرگذار است آشنا میشدم و راه حلی برای این دغدغه ذهنی ام پیدا می کردم که شما تاپیک را بستید. هیچ جای مناسب دیگر برای مشورت برای این مهمترین تصمیم پیش رویم سراغ ندارم. تصمیمی که بر روی همه آینده یک فرد از جنبه های مختلف تاثیر گذار خواهد بود.
اگر عده ای متاسفانه علی رغم سنشان نمی دانند چه بگویند و چگونه بگویند، آیا بهتر نیست که آن کاربران را محدود کنیم به جای اینکه یک تاپیک را ببندیم و همه کاربران محروم شوند؟ مثلا بعد از اخطار به یک کاربر اگر مجددا پست نا مربوط و غیر مرتبط یا با لحن بد گذاشت، آن کاربر را برای مدتی از ارسال پست محروم کنیم.

ضمنا مدیران آن فورم
amin_z,darklord هستند.
خواهشمندم در صورت امکان تاپیک را باز کنید. اگر نیاز به همکاری یا بررسی پست ها باشد، می توانم کمک کنم.

با سپاس