صفحه 342 از 348 نخستنخست ... 242292332333334335336337338339340341342343344345346347348 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,411 تا 3,420 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

با سلام
    دنبال یه ژورنال معتبر در زمینه مدیریت و بازاریابی میگردم برای اپلای دکترای خارج از کشور
    ممنون میشم معرفی کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام بعضی ناشرها سرویس ژورنال یابی دارند که خلاصه مقاله را بار میکنید و سایت ژورنال هایی که پتاسیل میزبان میتوانند باشند را به شما معرفی میکند.

برای ازویر از باب مثال این است

https://journalfinder.elsevier.com/

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef_panahi نمایش پست ها
    با سلام
    دنبال یه ژورنال معتبر در زمینه مدیریت و بازاریابی میگردم برای اپلای دکترای خارج از کشور
    ممنون میشم معرفی کنید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مگه معیارimapact factor برای journal های مهندسی و علوم پزشکی فرق میکنه؟

با سلام.
    از دوستان اگر کسی در زمینه برق قدرت یا الکترونیک قدرت مقاله isi اماده داره لطفا اطلاع بده.
    حاضر به همکاری در این زمینه ها و یا همکاری در نوشتن مقاله هستم
    با سپاس
    **

ویرایش توسط tabatabaei2008 : June 23rd, 2019 در ساعت 09:12 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اعتبار مجله American Journal of Oil and Chemical Technologies در چه حدی می باشد ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hojat1369 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اعتبار مجله American Journal of Oil and Chemical Technologies در چه حدی می باشد ؟
    سلام علي الظاهر در ليست سياه نيست اما نه ايندكس ISI دارد و نه Scopus. بنابراين مقاله چاپ كردن در آن به نظر مناسب نيست.

سلام دوستان. کسی هست اخیرا خودش یا دوستش توی مجله iet circuits and systems مقاله داده باشه اخیرا؟ من یه مقاله چهار ماه پیش سابمیت کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم. به نظرتون چه باید کرد؟ کسی از مجله خبری نداره؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiiiiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی هست اخیرا خودش یا دوستش توی مجله iet circuits and systems مقاله داده باشه اخیرا؟ من یه مقاله چهار ماه پیش سابمیت کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم. به نظرتون چه باید کرد؟ کسی از مجله خبری نداره؟
    چهار ماه زمان زیادی نیست. یعنی نه کم است نه زیاد. منتظر بمانید.

Junior Member

سلام
    دوستان من به ژورنال http://www.heterocycles.com میل زدم و از ادیتور پرسیدم سابمیت و چاپ مقاله در این ژورنال رایگانه یا نه؟چون من ژورنال رایگان مدنظرم هست ، و چون در توضیحاتش هزینه هایی رو اعلام کرده بودند و جوابشون این بود: این هزینه هایی اعلام شده برای نویسنده هست یا نه؟چون میریم برای سابمیت هم اول میگه تایید کنید و بعد میره مرحله بعد ممنون راهنمایی کنید

Authors, whose manuscript is published in the journal, will be charged. There are no waivers or exceptions.

<Page charge>
    Contributions less than 4 pages: JPY 18000
    Contributions less than 8 pages: JPY 27000
    Contributions less than 12 pages: JPY 36000
    Contributions less than 16 pages: JPY 45000
    Contributions less than 20 pages: JPY 54000
    Contributions less than 24 pages: JPY 63000
    Contributions less than 28 pages: JPY 72000

* For additional blocks of 4 pages : ¥9,000 per block 4 pages
    * Space is divided into blocks of four pages. There is no partial refund for unused pages.

Sincerely yours,

Ayumi Sato
    Editorial Staff of HETEROCYCLES

سلام
    من یه مقاله واسه کنفرانسی که الزیویر برگزار میکنه فرستادم و جواب اومده به عنوان پوستر انتخاب شده. حالا میخوام بدونم آیا پوستر ارزش و اعتباری در رزومه داره و آیا می ارزد این همه پول خرج کرد و آیا در اینترنت مقاله و اسامی وجود خواهد داشت یا خیر.
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله واسه کنفرانسی که الزیویر برگزار میکنه فرستادم و جواب اومده به عنوان پوستر انتخاب شده. حالا میخوام بدونم آیا پوستر ارزش و اعتباری در رزومه داره و آیا می ارزد این همه پول خرج کرد و آیا در اینترنت مقاله و اسامی وجود خواهد داشت یا خیر.
    با تشکر
    ارزش اراءه شفاهی از پوستر بالاتره ولی تقریبا میشه گفت اعتبارشون زیاد فرقی نداره (تا حدودی اصلا فرقی وجود نداره). مهم اسم اون کنفرانس و اعتبارش هست که مقاله اونجا چاپ میشه حالا یا پوستر یا ارایه شفاهی. فرق زیادی نیست بنظرم.
    اینکه مقاله پوستر در کتابچه یا سایت آنلاین خواهد شد یا نه رو از خود کنفرانس سوال کنید.
    اینکه می ارزه پول خرج کنی یا نه کاملا بستگی به مقاله شما و بودجه شما داره. فکر میکنم این کنفرانس شما ایران نیست بنابراین با هزینه های دلار و رفتن و اومدن به کشور محل کنفرانس معمولا (به نظر من) نمی ارزه. اگه مقالتون خوبه چرا واسه مجله نمیفرستین که نه پول میخواد و اینکه معمولا انتشار مقاله در مجله خیلی بهتر از کنفرانسه به ویژه اگه آی اس آی هم باشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)