صفحه 81 از 145 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    با سلام
    1-ژودنالی که نمایه شده ی isi هستش اما فقط ایمپکت uif , gif در حد 0.9تا 1 رو داره از لحاظ اعتبار چگونه هستش؟؟ این ایمپکتها مهتبر هستن از نظر وزارت علوم؟؟
    2-*بین این مجله با شرایط بالا و مجله isc کدام معتبر تر هستند؟
    سئوال اول اینکه gif و uif رو اصلا کاری نداشته باشید و این ها اصلا ایمپکت به حساب نمیان... ایمپکت فقط همون JCR ولا غیر

سئوال دوم هم بستگی داره به شرایط. مثلا توی آیین نامه ارتقای هیئت علمی وزارت بهداشت ISC بالاتره. بستگی داره به آیین نامه مربوطه. ولی برای خارج تامپسون بهتره احتمالا (مگه در شرایط خاصی)...

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    به نظر من اینکه یک ژورنال ISI بخواد در ازای چاپ مقاله پول بگیره اصلا خوب نیست.
    این ربطی نداره و همیشه صادق نیست. البته معمولا ژورنال های ایمپکت دار غیر پولی میشه خاطر جمع بود که معتبرن و فعلا معتبر میمونن اما برعکس این جمله رو نمیشه با اطمینان گفت.

سلام

من 4تا مقاله در رابطه با مدیریت پروژه فازی دارم که یکی از این مقالات مقاله review میباشد.. کسی میتونه برای من ژورنالهایی را معرفی کنه که هم isi باشه هم ایمپکت فکتور داشته باشه و هم اینکه تا 1.5 یا 2 ماه جواب بدهند؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین. لطقا ژورنالهایی رو معرفی کنین که زیاد هم سخت گیر نباشن. چون میخواهم سریع جواب بدهند.

خیلی ممنون میشم سریع جواب بدین.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mina84.61fm نمایش پست ها
    سلام

من 4تا مقاله در رابطه با مدیریت پروژه فازی دارم که یکی از این مقالات مقاله review میباشد.. کسی میتونه برای من ژورنالهایی را معرفی کنه که هم isi باشه هم ایمپکت فکتور داشته باشه و هم اینکه تا 1.5 یا 2 ماه جواب بدهند؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین. لطقا ژورنالهایی رو معرفی کنین که زیاد هم سخت گیر نباشن. چون میخواهم سریع جواب بدهند.

سلام

نکته ای که باید به اون توجه کنید این هست که حتی ژورنال های غیرمعتبری که صرفا با گرفتن پول هرچیزی رو منتشر می کنند هم 2 ماهه فرآیند review رو به اتمام نمی رسونند...
    شما در بهترین شرایط حداقل 6 ماه باید منتظر پروسه بررسی مقاله باشید.. تازه بعد از اون هم revise محتمل هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mina84.61fm نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه بزرگترین ضربه ای که نشریات نامعتبر به ایرانی ها دارن میزنن همین بحث هست که توقع رو جابه جا کردن. حالا همه فکر می کنن باید جایی چاپ کنن که یکی دو ماهه جواب بده اما اینطور نیست. بد تر از اون اینه که مقالات خوب رو صرفا به همین خاطر که زود جواب میدن توی یه مجله بیخود چاپ کنید. اخیرا از دوستان مقاله بسیار عالی که تو ایمپکت بالای سه چاپ میشد رو فرستاد برای یه ژورنال که زیر یک هفته هم چاپ شد اما متاسفانه مجله در حدی هست که اگه فردا پس فردا بخواد جایی هم ارائه کنه کسی تحویلش هم نمیگیره...

این ژورنال مربوط به رشته کامپیوتر میشه؟ چقد طول میکشه اکسپتش؟ پولش چقده؟INTERNATIONAL JOURNAL OF CURRENT LIFE SCIENCES

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masome12345 نمایش پست ها
    این ژورنال مربوط به رشته کامپیوتر میشه؟ چقد طول میکشه اکسپتش؟ پولش چقده؟INTERNATIONAL JOURNAL OF CURRENT LIFE SCIENCES
    Life science یعنی علوم زیستی مثل زیست شناسی و پزشکی و مانند آنها. به کامپیوتر چه ارتباطی داره؟

سلام من امشب می خوام به http://comjnl.oxfordjournals.org این ژورنال مقاله بفرستم مقالم در مورد وب کاوی هست دو تا ژورنال به اسم database و همچنین the computer journal داره من نمی دونم کدوم مرتبطه همچنین پولی هست یا نه همچنین زمانش ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط masome12345 نمایش پست ها
    سلام من امشب می خوام به http://comjnl.oxfordjournals.org این ژورنال مقاله بفرستم مقالم در مورد وب کاوی هست دو تا ژورنال به اسم database و همچنین the computer journal داره من نمی دونم کدوم مرتبطه همچنین پولی هست یا نه همچنین زمانش ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    سلام

تا جایی که من می دونم هیچ کدوم از ژورنال های منتسب به Oxford، حتی در صورت امکان open access، نویسنده رو به پرداخت هزینه مجبور نمی کنند...
    مقالتون به هردو ژورنال مرتبط هست... ولی به نظر من ژورنال تخصصی تر مورد اول هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    کسی مجله معتبر برای رشته صنایع و مدیریت بهره وری می شناسه که حداکثر 6-8 ماهه جواب بده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)