صفحه 316 از 348 نخستنخست ... 216266306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم: Citation را برای و چطور محاسبه میشه ؟
    سلام.
    لطفا واضح تر سوال کنید، یعنی چی "برای و چطور"؟!
    تعداد ارجاعات به هر مقاله میشه citation اون مقاله.
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

سلام و با عرض پوزش از شما بله . من در یک مقاله دیدم که 5 نویسنده داشت بعد citation را برای نفر اول 5برای نفر دوم1و نفر سوم 18 زده بود . سوال من اینه که citationچطور محاسبه میشه !!!!!!!!!!!!! البته مقاله رامن در researchgate دیدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام.
    لطفا واضح تر سوال کنید، یعنی چی "برای و چطور"؟!
    تعداد ارجاعات به هر مقاله میشه citation اون مقاله.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام و با عرض پوزش از شما بله . من در یک مقاله دیدم که 5 نویسنده داشت بعد citation را برای نفر اول 5برای نفر دوم1و نفر سوم 18 زده بود . سوال من اینه که citationچطور محاسبه میشه !!!!!!!!!!!!! البته مقاله رامن در researchgate دیدم
    آها منظور شما citation فرد هست نه مقاله! تعداد citation یک نفر برابر تعداد کل ارجاعات مقاله های اون فرد هست. مثلا در اینجا احتمالا نفر دوم تنها همین یک مقاله رو داشته و این مقاله هم فقط 1 cite خورده ولی دو نفر دیگه قبلا مقاله داشتن که تعداد citation اونها 5 و یا 18 شده. فقط جهت مثال میگم؛ شاید نفر سوم سه تا مقاله داشته، این مقالش 1 cite، مقاله دیگش 8 cite، و اون یکی مقالش 9 cite خورده باشه، بنابراین در مجموع این نفر citation برابر 18=1+8+9 خواهد داشت. برای اینکه بازم واضح تر بشه براتون میتونید اسم نویسنده ها رو تو google scholar سرچ کنید و اگر اکانت درست کرده باشن به تفکیک تعداد citation مقالاتشون براتون مشخص میشه (البته این نویسنده هایی که شما اشاره کردید تعداد مقالات خیلی کمی دارند و شاید این اکانت رو برای خودشون درست نکرده باشن ولی خیلی از نویسنده ها این اکانت رو دارن). برای مثال اکانت نویسنده مشهور زیر رو میتونید ببینید و از همین صفحه اسم نویسنده های موردنظرتون رو سرچ کنید.
    https://scholar.google.com/citations...KvgAAAAJ&hl=en
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Engineering

سلام دوستان من یه سوال داشتم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    می خواستم مقالم رو برای یک جورنال بفرستم که سه تا جورنال پیشنهاد دادند. همشون رو چک کردم توی سایت تامسون رویتر توی master journal list بودن و ایمپکت فکتور هم دارند. اما نمیدونم مجلات خوبی هستند یا نه؟
    1- Biosciences Biotechnology Research Asia
    2- International Journal of Applied Mathematics and Statistics
    3- International Journal of Advanced Biotechnology and Research

سلام دوستان
    ببخشید بنظر دوستان حاضر آیا مقاله اینجا داشتن برای بنیاد ملی امتیاز داره؟

http://shebakmag.ir/

این مجله یه جوریه بنظرم! آخه بمن ایمیل زده گفته مقاله تون توی فلان کنفرانش جز مقالات برتر شده و شما میتوانید اینجا چاپش کنید.

""
    [FONT="]پژوهشگر گرامی [/FONT][FONT="] XXXXXXX[/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="]با عرض سلام و احترام؛ نظر به پذیرش و ارائه مقاله ارزشمند شما در دومین همایش ملی افق های نوین در توانمندسازی و توسعه پایدار XXXXXXXXXXXXX [/FONT][FONT="]به استحضار میرساند امکان انتشار متن کامل مقاله شما بدون نیاز به داوری مجدد، همچنین مقالات دیگر و در دست نگارش شما در شماره جاری نشریه علمی تخصصی شباک (نشریه تخصصی انتشار مقالات برگزیده کنفرانس[/FONT][FONT="]های معتبر کشور) فرآهم شده است[/FONT]. [FONT="]در صورت تمایل به چاپ، لطفا به وب[/FONT][FONT="]سایت نشریه شباک به نشانی [/FONT]http://shebakmag.ir[FONT="]مراجعه و پس از ثبت[/FONT][FONT="]نام نسبت به ثبت و ارسال مقاله اقدام نمائید[/FONT]. [FONT="]برای کسب اطلاعات بیشتر می[/FONT]توانید با شماره تلفن 0 2133202487 تماس بگیرید.""

افرادی با سابقه لطفا جواب بدن

از نظر مالی مشکلی نداره، چون دانشگاه هزینه ثبت نامم میده. مشکلی پیش نمیاد.

با تشکر قبلی.

سلام دوستان
    ببخشید بنظر دوستان حاضر آیا مقاله اینجا داشتن برای بنیاد ملی امتیاز داره؟

http://shebakmag.ir/

این مجله یه جوریه بنظرم! آخه بمن ایمیل زده گفته مقاله تون توی فلان کنفرانش جز مقالات برتر شده و شما میتوانید اینجا چاپش کنید.

""
    پژوهشگر گرامی XXXXXXX
    با عرض سلام و احترام؛ نظر به پذیرش و ارائه مقاله ارزشمند شما در دومین همایش ملی افق های نوین در توانمندسازی و توسعه پایدار XXXXXXXXXXXXX به استحضار میرساند امکان انتشار متن کامل مقاله شما بدون نیاز به داوری مجدد، همچنین مقالات دیگر و در دست نگارش شما در شماره جاری نشریه علمی تخصصی شباک (نشریه تخصصی انتشار مقالات برگزیده کنفرانسهای معتبر کشور) فرآهم شده است. در صورت تمایل به چاپ، لطفا به وبسایت نشریه شباک به نشانی http://shebakmag.irمراجعه و پس از ثبتنام نسبت به ثبت و ارسال مقاله اقدام نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 0 2133202487 تماس بگیرید.""

افرادی با سابقه لطفا جواب بدن

از نظر مالی مشکلی نداره، چون دانشگاه هزینه ثبت نامم میده. مشکلی پیش نمیاد.

با تشکر قبلی.

Junior Member

سلام. ببخشید من یه ذره سوالم بی ربطه. میشه بگید مثلا برای نوشتن یه مقاله تو یه ژورنال خاص springer(مثلا journal of heat and mass transfer) طریقه نگارش چجوریه؟ مثلا میگم موارد ریزی مثل margin صفحه یا اندازه فونت فرمولا یا .... . راستش فایل پیدا کردم ولی ناقصه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من یه ذره سوالم بی ربطه. میشه بگید مثلا برای نوشتن یه مقاله تو یه ژورنال خاص springer(مثلا journal of heat and mass transfer) طریقه نگارش چجوریه؟ مثلا میگم موارد ریزی مثل margin صفحه یا اندازه فونت فرمولا یا .... . راستش فایل پیدا کردم ولی ناقصه.
    برو توی سایتش نوشته نحوه نگارش رو...

سلام
    من یه مقاله دارم که نتونستم در ژورنالی چاپش کنم و دلیلش هم این بود که فبلا روی این موضوع کار شده...

امروز یه ایمیلی دریافت کردم از یک پابلیشر آلمانی که کارش چاپ پایان نامه های دکترا و کارشناسی ارشد به صورت کتاب است. و در نهایت هم این کتاب را در سایت های معروف مثلا آمازون میفروشند.

میخوام بدونم از کجا میشه فهمید که این پابلیشر ها معتبر هستند ؟ من در تامسون رویترز اسمشو چک کردم ولی نبود.
    دو اینکه، آیا چاپ کردن پایان نامه در این پابلیشر ها در درآوردن آنها به صورت کتاب کار درستی است ؟ و ار لحاظ آکادمیک برای پذیرش گرفتن معتبر است یا نه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

دوستان عزیز یه book review دارم انجام میدم برا این ژورنال بنظرتون تاثیر خوبی داره در رزومم برای اپلای یا نه
    http://www.journals.elsevier.com/tourism-management

ضمن اینکه دو مقاله کامل هم به ژورنال های ای اس ای زیر محموعه Taylor& Francis فرستادم؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)