صفحه 251 از 348 نخستنخست ... 151201241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2929 نمایش پست ها
    سلام عزیزان. من برای دکتری سازه در دانشگاه های صنعتی اصفهان، تهران، صنعتی بابل، خوارزمی و قزوین دعوت به مصاحبه شده ام. و قصد خارج رفتن ندارم. از پایان نامه ام یک مقاله خوب استخراج کردم اما برای اکسپت در ISI به حداقل یک ماه وقت نیاز دارم. اما اولین مصاحبه من هفته آینده شروع می شه. و فقط می توانم در مجلات ISI بدون IF یا scopus اکسپت کنم. اسم ژورنال ها رو هم می گم و شما با توجه به مصاحبه دکتری که هفته آینده هست و همچنین اعتبار ژورنال راهنماییم کنید.
    1- Cahiers Des Sciences Naturelles ژورنال چند رشته ای علوم از سویس
    2- Science International -Lahore ژورنال چند رشته ای علوم از پاکستان
    ودو مجله از Scopus
    1-Research Journal Of Applied Sciences ژورنال مهندسی از پاکستان
    2--International Journal Of Applied Engineering Research
    ژورنال مهندسی از هند

جناب مهندس،
    قرار نیست خودتان را گول بزنید، ژورنالی که هرچیزی را چاپ می کند و فرایند داوری درست و حسابی ندارد چیز بی ارزشی هست و حیف است کارتان را تلف کنید. اساتید هم اینگونه ژورنال ها را می شناسند و ممکن است روی ذهنیتشان تاثیر منفی بگذارد. ضمن من فکر نمی کنم برای چنین ژورنالی بیش از 2-3 امتیاز به شما بدهند، آن هم اگر بدهند. نظر من همانطور که گفتم سابمیت مقاله در یک ژورنال معتبر هست، هرچند امتیاز اندکی از مقاله را از دست می دهید اما قسمت قابل توجه از امتیاز مصاحبه در دست استاد هست که می توانید روی آن حساب کنید.

اگر به هر دلیل خواستید برای اینها بفرستید برای ژورنال های نمایه شده در اسکوپوس، هرکدام ارزانتر هست، بفرستید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical Biochemistry

با سلام.
    دوستان لطفا من و راهنمایی کنید من میخوام یه مقاله تو این ژورنال چاپ کنم میخوام بدونم معتبرهست یا نه؟ واینکه امتیاز مثبتی برای اپلای کردنم محسوب میشه یا نه؟

http://jrms.mui.ac.ir

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Thumbs up پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas2014 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان لطفا من و راهنمایی کنید من میخوام یه مقاله تو این ژورنال چاپ کنم میخوام بدونم معتبرهست یا نه؟ واینکه امتیاز مثبتی برای اپلای کردنم محسوب میشه یا نه؟

http://jrms.mui.ac.ir
    سلام
    ژورنال ISI با H-Index=11 هست و سال پوشش از 2005 هست با شاخص Quartile=Q3 که خوب زیاد بالا نیست ولی بازم خوب و کاملا قابل قبوله به خصوص برای ارشد که حتما خوبه و خیلی به درد رزومتون میخوره.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

ممنون از پاسخ دوستان.
    می شه بفرماید اعتبار ژورنال Reaearch Journal of Applied Sciences چطوره؟ می خوام مقاله توی این مجله اکسپت کنم و برای مصاحبه دکتری ارائه بدم.

Junior Member

ممنون از پاسخ دوستان.
    می شه بفرماید اعتبار ژورنال Reaearch Journal of Applied Sciences چطوره؟ می خوام مقاله توی این مجله اکسپت کنم و برای مصاحبه دکتری ارائه بدم.
    من سایت مجله را پیدا نکردم لطفا لینک مجله را قرار دهید

Junior Member

سلام research journal of applied sciences اسم مجله هست. و سایت http://www.medwelljournals.com/journ...?jid=1815-932x هستش. ممنون می شم راهنم

Senior Member

دوستان ژورنال اشپرینگر با ایمپکت 0.6 اعتبارش بالاتره یا ژورنال امرالد با ایمپکت 1.3
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام research journal of applied sciences اسم مجله هست. و سایت http://www.medwelljournals.com/journ...?jid=1815-932x هستش. ممنون می شم راهنم
    ببینید این مجله isi نیست اما دارای ایندکس Scopus می باشد که این دسته مجلات با این نمایه جز مجلات معتبر از نظر وزارت علوم می باشد. می تونید لینک زیر هم در مورد مجلات معتبر وزارت علوم نگاهی بندازید ( مورد 5) : لینک صفحه

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوستان ژورنال اشپرینگر با ایمپکت 0.6 اعتبارش بالاتره یا ژورنال امرالد با ایمپکت 1.3
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    سلام ... اسم انتشارات چندان به نظر من مهم نیس.. به نظر من اگه اون ژرنال 0.6 خیلی تخصصی تر باشه تو فیلد کاری شما شاید بشه گفت بهتر از اون یکی هس اما در حالت کلی مسلما اونی که IF بالاتری داره بهتر به نظر می آد.

موفق باشی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام ... اسم انتشارات چندان به نظر من مهم نیس.. به نظر من اگه اون ژرنال 0.6 خیلی تخصصی تر باشه تو فیلد کاری شما شاید بشه گفت بهتر از اون یکی هس اما در حالت کلی مسلما اونی که IF بالاتری داره بهتر به نظر می آد.

موفق باشی
    ممنون از پاسختون
    اسم انتشارات که مهمه البته
    ولی من خودم برام سواله که چقدر؟مثلا به نظر من اشپرینگر بالاتره از امرالد ...ولی یعنی تا این حد که یه مقاله تو اشپرینگر با ایمپکت پایین بهتر از یه مقاله تو امرالد باشه با ایمپکت بالا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)