صفحه 105 از 348 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب فایل پیوست تمام مجلات معتبر در زمینه مورد نظر شماست ! اینها را چک کنید هر کدام ماهانه چاپ می شد و یا دوماهانه با مشورت با خبرگان چاپ کنید. حیف نیست زحمت خود را به مجلات کم اعتبار هندی - پاکستانی و یا حتی ... بدهی!
    سلام دوست عزیز Saaaaam
    میشه بپرسم که این لیست را چطور و از کجا تهیه کردید؟ من برای فیلد درسی خودم ( مدیریت ساخت -مدیریت پروژه -...)نیاز به یه همچین لیست معتبری دارمو چون هر ژورنالی بهم پیشنهاد میشه فاقد اعتباره.
    متشکرم

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

دوستان این به اصطلاح انتشارات Petrotex که بالای سایت هم تبلیغات داره ... دو تا مجله داره که جلد اول هم هستن . ظاهر سایت و ادیتوریال بورد و غیره همگی برای من یه مقداری مشکوک هستن . این یه مجله سفر کیلومتر هستش که داره تو یه سایت ایرانی هم به صورت علنی تبلیغ میکنه و الی آخر ...

خلاصه اگر کسی اطلاعات خاصی داره بیان کنه ممنون میشم .
    لطفا در این مورد راهنمایی کنید .

مورد دوم در مورد گرایش خاک و پی و حتی خیلی رشته های دیگه ...
    بعضی ژورنال های تازه تاسیس رو نباید از ابتدا روی ایندکس شدن در جاهای معتبر قضاوت کرد . حضور افراد بزرگ در ژورنال یا وابستگی به موسسه ای معتبر و مشهور می تونه معیار های قضاوت خوبی باشه .
    مثلا اگر دانشگاه X که یک دانشگاه معتبر در دنیاست و تا حالا برای رشته خاک و پی یا ... ژورنالی تخصصی نداشته ، دلیلی نداره که در نخستین شماره های انتشارش همه جا ایندکس شده باشه و مشخصا و متعاقبا IF بالایی هم نخواهد داشت ! ولی ذره ای از اعتبار اون کاسته میشه ؟ خیر ...

شاد باشید .

دوست گرامی این که مب فرمایید دو سه ماهه پذیرش بگیری پس نمیشه رو جرنالهای سطح بالا گزینه ای معرفی کرد فعلا بهترین گزینه جرنال WASJ.ORG هست که در همه زمینه های مدیریت وحسابداری مقاله می پذیرد و از نظر وزارت علوم نیز معتبر بوده و در دیتابیسهای معتبر نیز ایندکس می شود
    اگر منظورت World Applied Science Journal
    WASJ اصلا هم معتبر نیست. واسه دانشگاه نوشیروانی بابله.
    به هیچ مقاله ای نه نمیگن
    ISI هم نیست
    مقاله فرستادم دو هفته ای اکسپت داد تازه پولی هم هست.

ApplyAbroad Champion

...

ژورنال (World Applied Sciences Journal (WASJ فاقد اعتبار است و جز نشریات نامعتبر بین المللی هست، در لیست سیاه وزارت علوم هم هست. لطفا فایل پیوست را مشاهده نمایید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط studentz : July 15th, 2013 در ساعت 04:39 AM
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    ...

ژورنال (World Applied Sciences Journal (WASJ فاقد اعتبار است و جز نشریات نامعتبر بین المللی هست، در لیست سیاه وزارت علوم هم هست. لطفا فایل پیوست را مشاهده نمایید.
    دوست گرامی ممنون از راهنمایی شما من امروز واحد تهران شمال و تهران مرکزی رفتم اینطور که مسئولین پژوهش گفتن چون برخی از اقایان پرفسور تمامی خود را بواسطه مقالاتی که بعضا دانشجویان یا کسانی حق التدریس مثل من گرفتند حالا میگن دیگه کسی حق نداره در این جرنال که هم در اسکوپیوس و هم در ای اس ای ایندکس می شود مقاله چاپ کنه ! جالبه یکی از کسانی که بخشنامه را امضا کرده خودش N تا مقاله در این جرنالا چاپ کرده و الان پروفسور تمام شده! بگذریم در این وضعیت من پیشنهاد می کنم در جرنالهای رایگان اوپن اکسسی مثل:

Business Intelligence Journal

ISSN/EISSN: 19182325
    Subject: Business and Management
    Publisher: Business Intelligence Service
    Country: United Kingdom
    Language: English
    Start year 2008
    Publication fee: No --- Further Information

مقاله چاپ کنید. البته اگر مقاله شما در باره رشته مدیریت و یا حسابداری هست چون جرنالهای بسیار معتبر Journal of Finance و یا journal of finance and accounting تا بحال اشخاص انگشت شماری از ایران مقاله پذیرش گرفتند و متاسفانه روند داوری حداقل 1 سال دارند و حتی جورنال اف فایننس 50 دلار سابمیت فی می خواست اگر اشتباه نکنم.
    ویرایش توسط Saaaaam : July 15th, 2013 در ساعت 02:04 PM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من

من هم نتوانستم پیدا کنم، اگر منظورتان ایمپکتیست که در سایت به آن اشاره شده، خوب ایمپکت فاکتور یک نسبت است که می توان برای هر ژورنالی محاسبه کرد، آنها با استفاده از اطلاعات اسکوپوس اینکار کرده اند. ولی در عرف آکادمیک وقتی می گویند یک ژورنال ایمپکت فلان دارد، یعنی ISI است و ایمپکت مورد نظر توسط تامسون ارائه شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ranginkamoon نمایش پست ها
    من چک کردم این ژورنال isi نیست.

سلام
    ممنوم دوستان محترم. بله، خودم هم سایت تامسون رو گشتم پیدا نکردم.
    لطف کردید

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    1. به نظرتون آیا ایمپکت فکتور یک ژورنال مهمتره ، یا رپیوتیشن آن !!؟
    2. و اینکه چه عواملی غیر از ایمپکت فکتور در رپیوتیشن یک ژورنال تاثیر دارند !؟
    3. و نهایتا از کجا میشه رنکینگی از رپیوتیشن ژورنالها بدست آورد !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوست من

1- باید موردی صحبت کرد، در بسیاری از فیلد ها معتبرترین ژورنال ها بیشترین ایمپکت را ندارند. به نظر من در صورتی که ایمپکت ها نزدیک باشند،رپیوتیشن مبنای انتخاب باید باشد.
    2- عوامل متعددی مثل قدمت، دانشگاه یا موسسه ی ساپورت کننده، انتشارات، چاپ کارهای بنیادی و تاثیر گذار، فیلد یا فیلد های تحت پوشش، تیم علمی و ...
    3- من لیست استانداردی سراغ ندارم ولی شاید لینک زیر کمک کننده باشد.

http://www.scimagojr.com/journalrank.php

ApplyAbroad Champion

دوست گرامی ممنون از راهنمایی شما من امروز واحد تهران شمال و تهران مرکزی رفتم اینطور که مسئولین پژوهش گفتن چون برخی از اقایان پرفسور تمامی خود را بواسطه مقالاتی که بعضا دانشجویان یا کسانی حق التدریس مثل من گرفتند حالا میگن دیگه کسی حق نداره در این جرنال که هم در اسکوپیوس و هم در ای اس ای ایندکس می شود مقاله چاپ کنه ! جالبه یکی از کسانی که بخشنامه را امضا کرده خودش N تا مقاله در این جرنالا چاپ کرده و الان پروفسور تمام شده! بگذریم در این وضعیت من پیشنهاد می کنم در جرنالهای رایگان اوپن اکسسی مثل:
    Business Intelligence Journal
    ISSN/EISSN: 19182325
    Subject: Business and Management
    Publisher: Business Intelligence Service
    Country: United Kingdom
    Language: English
    Start year 2008
    Publication fee: No --- Further Information
    مقاله چاپ کنید. البته اگر مقاله شما در باره رشته مدیریت و یا حسابداری هست چون جرنالهای بسیار معتبر Journal of Finance و یا journal of finance and accounting تا بحال اشخاص انگشت شماری از ایران مقاله پذیرش گرفتند و متاسفانه روند داوری حداقل 1 سال دارند و حتی جورنال اف فایننس 50 دلار سابمیت فی می خواست اگر اشتباه نکنم.

در اینجا می توانید لیست ژورنال های بی ارزش توسط پروفسور Jeffrey Beall استادیار و کتابدار دانشگاه University of Colorado Denver را که وابسته به شرکت انتشاراتی خاصی نیست و با هیئت علمی ایران هم کاری ندارد، مشاهده بفرمایید. ژورنال World Applied Sciences Journal هم در این لیست هست.

پ.ن. لطفا از این تاپیک برای معرفی ژورنال استفاده نفرمایید، مرتبط با عنوان تاپیک نیست.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

سوال خیلی مهم و ضروری

ایا این کنفرانس دارای اعتبار است؟؟؟ درجه و میزان معتبر بودنش چقدره؟؟ارزش داره مقاله ات پذبرفته شد هزینه پرداخت کنی یا بهتره مفاله ات رو در یک ژورنال ای اس ای ایمپک کم بفرستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟فقط اگر میشه زودتر بمن جواب بدبد.خیلی مهمه .مرسی
    www.icama2013.com

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)