صفحه 14 از 348 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار مقالات و کنفرانس ها

با سلام
    راستش می خواستم مقاله ام رو تو یه ژورنال چاپ کنم اما زمان جواب دادن اون ژورنال برام خیلی مهمه چون باید اون رو جایی ارائه بدم و زمان زیادی رو هم ندارم . ( ضمنا نمی تونم به کنفرانس بفرستم) یکی پیشنهاد داد که انو تو ELEX چاپ کنم چون زود جواب میده . من هر چی گشتم نتونستم IF این مجله رو پیدا کنم . نظر شما چیه ؟ آیا اعتبار علمی داره ؟ آیا ژورنالی رو می شناسید که زود جواب بده ؟ ضمنا مقاله من در مورد پردازش ویدئوست.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط electronic80 نمایش پست ها
    با سلام
    راستش می خواستم مقاله ام رو تو یه ژورنال چاپ کنم اما زمان جواب دادن اون ژورنال برام خیلی مهمه چون باید اون رو جایی ارائه بدم و زمان زیادی رو هم ندارم . ( ضمنا نمی تونم به کنفرانس بفرستم) یکی پیشنهاد داد که انو تو ELEX چاپ کنم چون زود جواب میده . من هر چی گشتم نتونستم IF این مجله رو پیدا کنم . نظر شما چیه ؟ آیا اعتبار علمی داره ؟ آیا ژورنالی رو می شناسید که زود جواب بده ؟ ضمنا مقاله من در مورد پردازش ویدئوست.
    www.jstage.jst.go.jp/browse/elex
    "It takes on average only 47 days, and a minimum of 10 days, from submission to publication"
    Online ISSN 1349-2543
    Frequency of publication: 24/year
    "IEICE Electronics Express (ELEX) has been selected for coverage in Thomson Scientific (formerly known as Thomson ISI) products and services."
    "ELEX has been well received and the number of papers submitted has increased significantly. ELEX has been registered as a transaction with an impact factor."

این رو هم جستجو کنید:
    http://www.ieice.org/eng/about/activities1.html

در مورد IF:
    Impact Factor for 2008: 0.482
    مرجع:
    http://sites.google.com/site/abhirupnsit/publications
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

با سلام آیا لیست ژورنال های ISC(پایگاه استنادی جهان اسلام) را در زمینه کامپیوتر کسی داره ؟؟
    یا از کجا میتونم تهیه کنم؟

Junior Member

یه سوال داشتم
    کنفرانس هایی که آی اس آی نیستن ولی دارای ایندکس آی اس بی ان هستن دارای چه درجه اعتباری هستن ؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin نمایش پست ها
    یه سوال داشتم
    کنفرانس هایی که آی اس آی نیستن ولی دارای ایندکس آی اس بی ان هستن دارای چه درجه اعتباری هستن ؟
    سلام. اگر منظورتان کد شابک یا ISBN است، این کد ارتباطی به اعتبار یک کنفرانس ندارد بلکه مربوط به نسخه چاپی مجموعه مقالات یا همان Proceeding منتشر شده یک کنفرانس است و صرفاً یک کد جهت شناسایی یک اثر منتشر شده مثل کتاب، مجله، روزنامه و... می باشد. به طور کلی برای اطلاع از اعتبار کنفرانس ها، می توان عواملی همچون برگزارکنندگان کنفرانس، سطح برگزاری (ملی، منطقه ای، بین المللی)، سابقه برگزاری، توالی برگزاری (سالانه، دو سالانه و...)، سیستم داوری (Peer review, Non - peer review ,...)، زمان اختصاص یافته برای داوری چکیده و اصل مقالات، قابلیت نمایه شدن در دیتابیس های علمی مثل ISI web of knowledge ، Scopus و... را مدنظر قرار داد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin نمایش پست ها
    یه سوال داشتم
    لینک کنفرانس رو بزارید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم، همونطور که دوستمون گفتن، خیلی فاکتور ها در اعتبار سنجی یک کنفرانس موثر.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

سلام، میشه نظرتون رو در مورد اعتبار کنفرانس های WASET بیان کنید، واقعا نیاز دارم!
    آدرسش هم این هست
    www.waset.org
    در ضمن توی proceedingهاش گفته که توی ISI (Thosmson Reuters( هم ایندکس میشه اما چه طور میشه فهمید که راست میگن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 1367 نمایش پست ها
    سلام، میشه نظرتون رو در مورد اعتبار کنفرانس های WASET بیان کنید، واقعا نیاز دارم!
    آدرسش هم این هست
    www.waset.org
    در ضمن توی proceedingهاش گفته که توی ISI (Thosmson Reuters( هم ایندکس میشه اما چه طور میشه فهمید که راست میگن؟
    سلام

می تونید کنفرانس های سالهای گذشته شو توی ISI سرچ کنید ببینید index شده یا نه.

موفق باشید
    Watch your thoughts, for they become words. Watch your words, for they become actions. Watch your actions, for they become habits. Watch your habits, for they become character. Watch your character, for it becomes your destiny

Junior Member

سلام دوباره، میشه توضیح بدبد چهجور میشه یک کنفرانس را برای ISI بودن جستجو کرد، از کجا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD computer engineering Hacettepe

نقل قول نوشته اصلی توسط 1367 نمایش پست ها
    آدرسش هم این هست
    www.waset.org
    با سلام دوست عزیز
    من در مورد کنفرانس های waset اطلاعات کاملی دارم!
    برای بحث در مورد اعتبار کنفرانس باید ارول پرسید مقاله رو برای چی ارائه و ثبت می کنی؟
    برای جلسه دفاع؟
    برای پذیرش دکترا؟
    برای رزومه پرکردن؟ و ......
    کنفرانس های waset کنفرانس هائی با اعتبار زیر متوسط هستند. علاوه بر اینکه هزینه ثبت بالائی دارند اعتبار چندانی ندارند ولی برای جلسه دفاع اگه کنفرانست تو اروپا برگزار شده باشه شاید یک نیم نمره ای بهت کمک کنه!
    ولی توصیه می کنم اگه وقت داری کنفراس های دیگه ای رو امتحان کنی مثلا کنفراس های اسپرینگر تو هند و .........
    موفق باشی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)