صفحه 15 از 348 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار مقالات و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 1367 نمایش پست ها
    سلام، میشه نظرتون رو در مورد اعتبار کنفرانس های WASET بیان کنید، واقعا نیاز دارم!
    آدرسش هم این هست
    www.waset.org
    در ضمن توی proceedingهاش گفته که توی ISI (Thosmson Reuters( هم ایندکس میشه اما چه طور میشه فهمید که راست میگن؟
    سلام.
    در تایید صحبتهای دوست بالایی باید بگم که من چند تا از مقالات مربوط به مکانیک رو که دانلود کردم از این سایت، سطح پایینی داشتند و ظاهرا هدفشون همون پول گرفتنه فقط! در ضمن من ندیدم بنویسن تو ISI چاپ بشه. این لینک رو ببین:

http://www.waset.org/indexes.php

موفق باشی.

Junior Member

سلام و با تشکر از دوستان!
    به دلایلی من مجبور شدم به این کنفرانس مقالم رو بفرستم (رشته کامپیوتر) و این کار هم برای پر کردن رزومه انجام دادم، هزینه اش 600هزار تومان شد و خوب کمی سنگین بود، در اندونزی هم برگزار میشه. جالب این جاست که متاسفانه تجربه ی اولم بود و تازه با راهنمایی استادم این جا فرستادم. تا همین یکی دو هفته پیش در این آدرس
    http://www.waset.org/conferences/2010/bali/iccesse
    زده بود که ISI هم توی proceedingهاش است اما حالا که رفتم گویا پاکش کردن. به هر حال از کمک دوستان ممنونم.

Junior Member

سلام در مورد اعتبار SMC2010 چیزی می دونین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser نمایش پست ها
    سلام من می خواستم بپرسم کسی در مورد کنفرانس2008 UK WSEAS چیزی می دونه؟ که مثلا" چقدر اهمیت داره؟ کنفرانس معتبری هست یا نه؟ آخه من دیدم کنفرانس هایی رو که چون مال IEEE بودن حتی سر هزینه کنفرانس با دانشجو ها راه اومدن. اما ظاهرا" این کنفرانس با اونا فرق داره.
    در رابطه با WSEAS نظر شما رو به این دو پست وبلاگ اساتید علیه تقلب جلب می کنم:
    http://profs-against-plagiarism.blog.../wseas_19.html
    و
    http://profs-against-plagiarism.blog.../01/wseas.html

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Impact Factor

سلام
    به این مجله ایمیل زدم و در رابطه با ISI بودن مجله پرسیدم .
    جواب این بود :
    Dear Sir/Madam :
    Thank you very much for your interest in AJAS.

AJAS is still SCIE journal.
    Sincerely
    این یعنی چی ؟ SCIE آیا اعتبار بین المللی داره ؟
    این فایل در ضمیمه ایمیل بود :
    2008 Impact Factor
    Due to high self-citation, metrics for AJAS was not published in the 2008 JRC.
    This, however, will not change coverage of AJAS in Web of Science and other
    Thomson Reuters products, so that AJAS is still a SCIE journal even though
    Impact Factor for 2008 is not available (You can search AJAS in master files
    by using ISSN: 1011-2367).
    We hope AJAS will be re-listed in a near future edition of JCR.
    Refrain from excessive self-citation of AJAS by future contributors is highly
    recommended.
    من منظورشومتوجه نشدم
    دوستان لطف بکنند و توضیح بدهند

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع دارد که اعتبار این کنفرانس در چه سطحی هست؟
    2010 2nd International Conference on Mechanical and Electrical Technology (ICMET)
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من در یک اقدام غیر اخلاقی یک مقاله را برای دو کنفرانس فرستادم که خوشبختانه در هر دو پذیرفته شده است. حالا من مانده ام و سئوالات بی جواب . امیدوارم با همت دوستان بتوانم تصمیم درست را بگیرم. ابتدا شرایط خودم را توضیح بدم بعد هم سئوالاتم:
    -هدف من از شرکت در کنفرانس بیشتر صحبت کردن با اساتید جهت گرفتن فاند و بورس می باشد
    -کشورهای هدف من بیشتر اروپا و اقیانوسیه است در مرحله بعد کانادا ( آمریکا هم در لیست نیست). البته در حال حاضر برای بورس های NUS & NTU & singa اقدام کرده ام.
    -کنفرانس اول در کشور رومانی برگزار می شود ، IEEE از اسپانسر های ان است ( منطقه 8 آن ) . شهر برگزار کننده شهر گالاتی است در 250 کیلومتری بخارست.
    - ISEEE-2010, The 3rd INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON ELECTRICAL AND ELECTRONICS ENGINEERINGو
    - http://www.fie.ugal.ro/ISEEE/2010/index.html
    - کنفرانس دوم کنفرانس ICECE 2010 است در کشور سنگاپور برگزار می شود این کنفرانس زیر نظر waset برگزار می شود . مقالاتش در The Refereed Conference Proceedings (ISSN: 2070-3740 & ISSN: 2070-3724) reviewed and indexed by Thomson Reuters ISI, SCIRUS, Google Scholar, Engineering Index (Compendex), EBSCO, GALE, DOAJ, INTUTE, ScientificCommons and Electronic Journals Library ایندکس می شود.
    ICECE 2010 : "International Conference on Electrical and Communication Engineering"
    Singapore, August 25-27, 2010, http://www.waset.org/conferences/2010/singapore/icece/
    حالا می رسیم به سئوالات :
    - به نظر شما احتمالا در کدام کنفرانس اساتید معتبرتر شرکت می کنند ( کنفرانس رومانی معتبرتر ولی شهر برگزار کننده دورتر از مرکز رومانی است- سنگاپور توریست پذیرتر می باشد)
    - به نظر شما چون من برای دانشگاه های سنگاپور اقدام کرده ام و هنوز شورت لیست ها اعلام نشده اند ( کنفرانس آخر آگوست است) آیا مناسب است در کنفرانس سنگاپور ثبت نام بکنم و به بهانه کنفرانس با اساتید دو تا دانشگاه صحبت کنم؟
    با تشکر از زحمات دوستان. اگر نکته ای دیگری نیز در مورد شرکت در کنفرانس به نظرتان می رسد مرهون نظراتتان خواهم بود.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hmort نمایش پست ها
    سلام
    من در یک اقدام غیر اخلاقی یک مقاله را برای دو کنفرانس فرستادم که خوشبختانه در هر دو پذیرفته شده است. حالا من مانده ام و سئوالات بی جواب . امیدوارم با همت دوستان بتوانم تصمیم درست را بگیرم. ابتدا شرایط خودم را توضیح بدم بعد هم سئوالاتم:
    -هدف من از شرکت در کنفرانس بیشتر صحبت کردن با اساتید جهت گرفتن فاند و بورس می باشد
    -کشورهای هدف من بیشتر اروپا و اقیانوسیه است در مرحله بعد کانادا ( آمریکا هم در لیست نیست). البته در حال حاضر برای بورس های NUS & NTU & singa اقدام کرده ام.
    -کنفرانس اول در کشور رومانی برگزار می شود ، IEEE از اسپانسر های ان است ( منطقه 8 آن ) . شهر برگزار کننده شهر گالاتی است در 250 کیلومتری بخارست.
    - ISEEE-2010, The 3rd INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON ELECTRICAL AND ELECTRONICS ENGINEERINGو
    - http://www.fie.ugal.ro/ISEEE/2010/index.html
    - کنفرانس دوم کنفرانس ICECE 2010 است در کشور سنگاپور برگزار می شود این کنفرانس زیر نظر waset برگزار می شود . مقالاتش در The Refereed Conference Proceedings (ISSN: 2070-3740 & ISSN: 2070-3724) reviewed and indexed by Thomson Reuters ISI, SCIRUS, Google Scholar, Engineering Index (Compendex), EBSCO, GALE, DOAJ, INTUTE, ScientificCommons and Electronic Journals Library ایندکس می شود.
    ICECE 2010 : "International Conference on Electrical and Communication Engineering"
    Singapore, August 25-27, 2010, http://www.waset.org/conferences/2010/singapore/icece/
    حالا می رسیم به سئوالات :
    - به نظر شما احتمالا در کدام کنفرانس اساتید معتبرتر شرکت می کنند ( کنفرانس رومانی معتبرتر ولی شهر برگزار کننده دورتر از مرکز رومانی است- سنگاپور توریست پذیرتر می باشد)
    - به نظر شما چون من برای دانشگاه های سنگاپور اقدام کرده ام و هنوز شورت لیست ها اعلام نشده اند ( کنفرانس آخر آگوست است) آیا مناسب است در کنفرانس سنگاپور ثبت نام بکنم و به بهانه کنفرانس با اساتید دو تا دانشگاه صحبت کنم؟
    با تشکر از زحمات دوستان. اگر نکته ای دیگری نیز در مورد شرکت در کنفرانس به نظرتان می رسد مرهون نظراتتان خواهم بود.
    سلام دوست عزیز،
    کنفرانس سنگاپور بسیار معتبرتر است، شما با یک نگاه به کمیته علمی یک کنفرانس می توانید اعتبار آن را مشخص کنید، در کمیته کنفرانس سنگاپور فقط نزدیک 10 تا استاد از آمریکاست 5-6 استاد از انگلیس و استرالیاست. اما در کنفرانس رومانی همه از خود رومانی هستند. علاوه بر آن همانطور که خودتان ذکر کردید می توانید با اساتید دانشگاههای سنگاپور هم از نزدیک صحبت کنید و در اخر مقاله شما در یک ژورنال بین الملی چاپ می شود.
    موفق باشید.

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

نظرتون راجع به مورد زیر چیه؟ در چه سطحی قبولش دارید؟ (بعد از elsevier ?

راستی یه سوال دیگه ما یه مقاله به اینجا فرستادیم همین امروز و یه مشکل کوچیکی توش هست میتونیم دوباره ایمیل بزنیم و عوضش کنیم؟

و اینکه آیا میشه بعد از اکسپت گرفتن اسم اضافه کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

بچه ها یک سوال: هر چقدر impact factor زیاد باشه دلیل اعتبار بیشتر؟ citation رو میشه یکی معنی دقیقشو بگه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)