صفحه 232 از 348 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242282332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام. دوستان میخواستم بدونم که ژورنال international transactions on electrical energy systems واسه انتشارات john-wiley اعتبارش چقدره؟ مورد تایید بنیاد هستش؟؟ چند وقته جواب میده؟؟

بنظرتون این ژورنال بهتره یا turkish journal of electrical engineering & computer sciences ؟؟

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط alii2013 نمایش پست ها
    سلام. دوستان میخواستم بدونم که ژورنال international transactions on electrical energy systems واسه انتشارات john-wiley اعتبارش چقدره؟ مورد تایید بنیاد هستش؟؟ چند وقته جواب میده؟؟

بنظرتون این ژورنال بهتره یا turkish journal of electrical engineering & computer sciences ؟؟

ممنون
    سلام

هر دو ژورنال، ISI هستند و اختلاف محسوسی هم بین عدد IF اونها وجود نداره.
    حوزۀ پذیرش مقاله هم تقریباً برای هر دو، به یک اندازه تخصصی هست؛ هر چند که به نظر میاد ژورنال وایلی، کمی حرفه ای تر برخورد کنه.

اما نکتۀ غیرقابل اغماض، اعتبار بین المللی انتشارات جان وایلی هست. کیه که دلش نخواد مقاله ای در ژورنال های این ناشر بسایر معتبر منتشر کنه؟

جمع بندی: هر دو معتبر هستند اما ژورنال وایلی اعتبار بیشتری داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alii2013 نمایش پست ها

ممنون
    سلام
    زورنال international transactions on electrical energy systems ژورنال معتبریه و علی رغم اینکه ایمپکت پایینی داره ولی سخت گیری های خاص خودشو داره. مدت زمان داوریش هم از دو ماه تا 6 ماه متغیره. در کل ژورنال با ارزشیه در حوزه انرژی و شبکه های قدرت. اینکه مورد تایید بنیاد هست یا نه رو نمیدونم.

زورنال turkish journal of electrical engineering & computer sciences هم ژورنال معتبریه ولی نه به اندازه international transactions on electrical energy systems. همچنین این ژورنال پروسه داوریه خیلی طولانی داره که به نظرم ارزش ارسال مقاله رو نداره.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    سلام
    ای اس ای هایی که لیستد هستن اعتبار دارن یا نه؟
    اگر دارن از کجا میشه تشخیص داد از روی کشور چاپ و......؟
    ممنونم
    ISI مجله هایی هستند که در دیتابیس JCR تامسون لیست میشوند و معمولا معتبرند. البته درجه اعتبارشان با هم فرق میکند.
    غیر از آن اعتبار مجله را از روی شهرت و معروفیت اعضای هیئت تحریریه، موسسه چاپ کننده، و شهرت و معروفیت افرادی که در آن مقاله چاپ میکنند میتوانید تشخیص بدهید.

Senior Member kran آواتار ها

دروود دوستان

میخاستم یه مقاله بفرستم به یه مجله هندی با پابلیکشن فی، البته زیاد نیست مثه اون ژورنالهایی که دوکون باز کردن. آین مجله گفته 150 دلار.
    حالا خودمم موندم آیا اعتبار داره یا نه.
    اسمش که اینه: International Journal of Advanced Packaging Technology
    سایتشونم اینه: http://technical.cloud-journals.com/...hp/IJAPT/index
    خودشون که ادعا میکنن که ایندکسمون وسیعه، الان گیج شدم بفرستم یا نه؟
    اعتبار داره یا نه؟
    چه طوری میتونم جواب سوالاتمو پیدا کنم.

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان

میخاستم یه مقاله بفرستم به یه مجله هندی با پابلیکشن فی، البته زیاد نیست مثه اون ژورنالهایی که دوکون باز کردن. آین مجله گفته 150 دلار.
    حالا خودمم موندم آیا اعتبار داره یا نه.
    اسمش که اینه: International Journal of Advanced Packaging Technology
    سایتشونم اینه: http://technical.cloud-journals.com/...hp/IJAPT/index
    خودشون که ادعا میکنن که ایندکسمون وسیعه، الان گیج شدم بفرستم یا نه؟
    اعتبار داره یا نه؟
    چه طوری میتونم جواب سوالاتمو پیدا کنم.

ممنون
    دوست من،
    ایندکسشون همانطور که گفتند وسیع هست و لی جای چند تا از مهمترین اندکس ها در بینشان خالیست.
    بعضی علمی پژوهشی های داخلی وضعیت مشابه و یا بهتر از این ژورنال دارند و رایگان هم هستند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من،
    ایندکسشون همانطور که گفتند وسیع هست و لی جای چند تا از مهمترین اندکس ها در بینشان خالیست.
    بعضی علمی پژوهشی های داخلی وضعیت مشابه و یا بهتر از این ژورنال دارند و رایگان هم هستند.
    دوست عزیز یعنی اگه من بتونم مقالم. چاپ کنم اثر منفی روی رزومم نداره؟
    میخام مقاله انگلیسی باشه ولی نه به هر قیمتی.
    شما فک میکنید ارزش سابمیت رو داره؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی اگه من بتونم مقالم. چاپ کنم اثر منفی روی رزومم نداره؟
    میخام مقاله انگلیسی باشه ولی نه به هر قیمتی.
    شما فک میکنید ارزش سابمیت رو داره؟
    به نظر من ارزش پول دادن ندارد ولی همه اینها به هدف شما، کیفیت کارتان و وقتی که دارید بستگی دارد.
    منظور من هم علمی -پژوهشی های انگلیسی زبان بود.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

سلام. من یه مقاله دارم و میخوام برای یه ژورنالی سابمیت کنم که زود جواب بدن. اکسپت مقاله رو هم برای بنیاد نیاز دارم. از بین ژورنالایی که پرسیدم موارد زیر رو بهم پیشنهاد دادن، خواستم ببینم اعتبارشون چطوریه:
    1.
    International Journal of Academic Research و وبسایت اون هم http://www.eu-print.org/ilk.php هستش. در سایت تامسون هم نمایه شده ولی ایمپکت نداره. البته سایت science impact factor برای این ژورنال، ایمپکت 1.2 رو اعلام کرده (http://scienceimpactfactor.com/?p=547). اینو هم بگم علی رغم اینکه این ژورنال کلوزاکسز هستش ولی واریز 250 دلار بابت ارسال هاردکپی برای نویسنده ی مقاله رو اجباری کرده. معمولا این ژورنال تا دو یا سه ماه جواب میده و برای کشور آذربایجان هستش.
    2.
    ژورنال دیگه ای که پیدا کردم ARABIAN JOURNAL FOR SCIENCE AND ENGINEERING هستش که پابلیشرش هم اشپرینگره. معمولا 4 ماهه جواب میده ولی باز هم خیلی زمان داوری مشخصی نداره. این ژورنال برای عربستانه و در مورد IF اون اطلاعی ندارم. البته اینو هم بگم خیلی مایل نیستم مقالمو برای این ژورنال عربی بفرستم (خودمم نمیدونم چرا همچین حسی دارم )

البته یکی دو تا ژورنال چینی و برزیلی هم شنیدم که زود جواب میدن ولی فعلا اطلاع دقیقی از اون ژورنال ها ندارم.
    الان با توجه به اینکه من فرصت دارم تا اوایل خرداد سال بعد، پروندمو برای بنیاد نخبگان بفرستم تا بتونم از تسهیلات سربازیش استفاده کنم، به نظر شما برای کدوم یکی از ژورنالهای بالا مقالمو بفرستم؟ البته میدونم ژورنال عربی شاید از اعتبار بالاتری برخوردار باشه (به دلیل اینکه پابلیشرش اشپرینگره) ولی میترسم تا خرداد ماه جواب ندن و من فرصتمو از دست بدم. من الان دارم ارشد مکانیک-تبدیل میخونم و به دنبال apply کردن هستم و میتونم از تز ارشدم مقاله دربیارم ولی میخوام دغدغه ی سربازی دیگه نداشته باشم. به نظر شما یک میلیون بدم واسه ژورنال اولی و با اینکار سربازیمو با یک پروژه اوکی کنم، خوبه؟ (در واقع من دارم با پرداخت این پول، برای خودم زمان میخرم.) آیا شما ژورنال دیگه ای میشناسین که زود جواب بده و مورد تایید بنیاد هم باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electircal Engireeng

پیش فرض پاسخ : همایش و کنفرانس و ... در شاخه های کامپیوتر و برق

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_1621 نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی دنبال یه کنفرانس که تاریخش هم نزدیک باشه در ضمینه شبکه های کامپیوتری گشتم. اما اکثرا هزینه های بالایی داره یا به نظر نا معتبر میاد . لطفا اگه کسی تو این ضمینه کنفرانسی می شناسه که هزینه اش زیاد نباشه می شه معرفی کنه؟
    بعد در مورد اعتبار این کنفرانس می خواستم سوال بپرسم اگه می شه راهنماییم کنید.
    http://6icccnt.com/
    سلام.
    کنفرانسی که فرمودید چندان معروف نیست.
    اگر به دنبال کنفرانس هایی هستید که خود ieee برگزار می کنند می تونید از خود سایت ieee پیا کنید. به عنوان مثال برای Communication society از این لینک لیست این کنفرانس ها را پیدا کنید :
    http://www.comsoc.org/conferences/portfolio-events

در سیستم edas هم تعداد بسیار زیادی از کنفرانس های آینده اطلاع رسانی شده است.
    معمولا کنفرانس های مطرح هر زمینه که معلوم هستند ولی سایر کنفرانس ها را می توانید از طریق خود computer society پیدا کنید (آنهایی که full sponser یا co-sponser هستند)
    آنجا و آنچه را که هستی، افکار و باورهایت رقم زده اند.
    افکار و باورهایت را تغییر بده، تا آنجا و آنچه را که هستی تغییر دهی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)