صفحه 295 از 348 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

با سلام

میخواستم بدونم اعتبار ژورنال زیر دچار مشکلی شده؟ آخه الان مدتی میشه که دیگه ایمپکت فاکتور توی صفحه ژورنال نشون داده نمیشه و هر چی جستجو کردم نتونستم چیزی متوجه بشم. چرا از سال 2013 به بعد ایمپک فاکتور نداره؟ خودمم یک مقاله توی این ژورنال دارم.

International Journal of Electrical Power & Energy Systems

http://www.journals.elsevier.com/international-journal-of-electrical-power-and-energy-systems
    ویرایش توسط arash932 : March 31st, 2016 در ساعت 06:49 PM

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash932 نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم بدونم اعتبار ژورنال زیر دچار مشکلی شده؟ آخه الان مدتی میشه که دیگه ایمپکت فاکتور توی صفحه ژورنال نشون داده نمیشه و هر چی جستجو کردم نتونستم چیزی متوجه بشم. چرا از سال 2013 به بعد ایمپک فاکتور نداره؟ خودمم یک مقاله توی این ژورنال دارم.

International Journal of Electrical Power & Energy Systems

http://www.journals.elsevier.com/international-journal-of-electrical-power-and-energy-systems
    ظاهراً توی JCR نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    ظاهراً توی JCR نیست!

ممنون. دلیلش چی میتونه باشه؟ این موردی که گفتین در سایت impactfactor.ir برای ژورنال ELECTRIC POWER COMPONENTS AND SYSTEMS هم گویا صادقه و در JCR نیست!!!

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash932 نمایش پست ها
    ممنون. دلیلش چی میتونه باشه؟ این موردی که گفتین در سایت impactfactor.ir برای ژورنال ELECTRIC POWER COMPONENTS AND SYSTEMS هم گویا صادقه و در JCR نیست!!!
    آیا از قبل IF داشت؟
    اگه داشت که نمودارش رو توی سایت impactfactor.ir نشون میداد و مثلاً توی سال 2016 به صفر میرسید. ولی نموداری مشاهده نشد!

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

سلام. ضمن تشکر از شما. سوالم اینه که من فارغ التحصیل ارشد برق قدرت گرایش سیستم +کیفیت توان هستم. مقاله ای دارم میخوام برای بار اول اقدام به چاپ مقاله کنم. چه ژورنالی رو پیشنهاد میکنید که معتبر باشه. چند ماهه جواب بده وایمپکتشم یک به بالا باشه برای همین ناشر هایی مثل اسپرینگر، الزویر یا ieee ژورنالهاییی دارند که اقدام به چاپ مقاله من کنند؟ ایا ژورنالی رایگان هم اینکار رو انجام میده؟ اگه اره در صورت امکان میشه چندتاشون رو معرفی کنید؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    آیا از قبل IF داشت؟
    اگه داشت که نمودارش رو توی سایت impactfactor.ir نشون میداد و مثلاً توی سال 2016 به صفر میرسید. ولی نموداری مشاهده نشد!
    با سلام
    این ژورنال قبلا یکی از مجلات معتبر و تخصصی در زمینه مهندسی برق قدرت بود و دارای ایمپکت خوبی هم بود. از اواخر سال 2013 و ظاهرا به دلیل تخلفات Editorial board مجله از فهرست
    JCR حذف شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط heidary4444 نمایش پست ها
    سلام. ضمن تشکر از شما. سوالم اینه که من فارغ التحصیل ارشد برق قدرت گرایش سیستم +کیفیت توان هستم. مقاله ای دارم میخوام برای بار اول اقدام به چاپ مقاله کنم. چه ژورنالی رو پیشنهاد میکنید که معتبر باشه. چند ماهه جواب بده وایمپکتشم یک به بالا باشه برای همین ناشر هایی مثل اسپرینگر، الزویر یا ieee ژورنالهاییی دارند که اقدام به چاپ مقاله من کنند؟ ایا ژورنالی رایگان هم اینکار رو انجام میده؟ اگه اره در صورت امکان میشه چندتاشون رو معرفی کنید؟ ممنون
    با سلام

همه این سه ناشری که فرمودید چندین مجله معتبر در زمینه برق قدرت و کیفیت توان دارند که رایگان هم مقاله چاپ می کنند. ایمپکت مجلات هم متفاوت هست و حتی مجلات معتبر بدون ایمپکت (علمی- پژوهشی) هم دارند. اینکه به کدام مجله مقالتون رو بفرستید بستگی به سطح مقاله شما و میزان نوآوری شما دارد. برای مثال مجلات IEEE مقالاتی که نوآوری قوی داشته باشند رو قبول میکنند. شما باید ضمن اطلاع از این موضوع، مقالات شماره های گذشته این مجلات رو بررسی کنید و با مقایسه سطح کار خودتون با مقالات چاپ شده تصمیم گیری کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط heidary4444 نمایش پست ها
    سلام در صورتی که من مقاله رو به مجله IEEE بفرستم (البته مقاله من نواوری وبیس ریاضی داره) در صورتی که نیاز به ریواز داشته باشه سردبیر برگشت میده یا نه همون بار اول ریجکت میکنه؟مجلات دیگه به چه صورت هستش
    ممنون از پاسخ شما
    بسته به حجم ریوایز داره. اگر احساس کنه مقاله تون کیفیتش پایینه یا ریوایز خیلی زیادی لازم داره ممکنه کلا ریجکت کنه و اگر احساس کنه با ریوایز معقولی میشه به کیفیت بالا رسوندش برگشت میده. همه مجلات معتبر همینطور هستند.

سلام

ممنون میشم اگه کسی در مورد اعتبار ناشر mdpi که شامل ژورنال های open acess هست راهنمایی کنه

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان اعتبار ژورنال زیر در چه حده؟

http://www.ayeronline.com/index.php/test/index

جزو ای اس ای پولی هست ولی تو سایتش هیچ اطلاعی در مورد ادیتورها نیومده. تو سایت الکسا هم چک کردم اصلا معلوم نیست مال کدوم کشوره. ولی تو لیست تامسون رویترز هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)