صفحه 302 از 348 نخستنخست ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط heidary4444 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    میشه خواهش کنم چند تا کنفرانس خارجی مهندسی برق تو حوزه قدرت در حد خوب معرفی کنید مقالات من نواوری هم داره یکیشو کنفرانس تهران فرستادم پشیمونم

کماکان از لطف شما ممنونم
    سلام

شما میتونید به کمک لینک زیر از کنفرانسهای خارجی معتبر در زمینه مهندسی برق قدرت مطلع بشید

http://www.wikicfp.com/cfp/call?conf...%20engineering

خوبیش اینه که ددلاین ها رو هم در کنار اطلاعات دیگه در همون صفحه اول نوشته

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mgorji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جواب داوري مقاله رو فرستادم به مجله و بخش كوچكي از تغييرات داوران را انجام دادم الان بعد از يك ماه وضعيت مقاله رو Awaiting EIC Decision زده اين يعني چي؟ كار داره رد ميشه؟

ممنونم
    یعنی منتظر نظر ادیتور هست. حداکثر یه هفته تو این استاتوس می مونه. انشالا تا الان جواب مثبتش اومده

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

سلام
    ببخشید اعتبار این ژورنال چطوریه؟
    ISI هست؟ و اینکه آیا چاپ مقاله رایگانه؟
    Journal of Control, Automation and Electrical Systems

http://www.springer.com/engineering/...=pltci_2312015

Junior Member

سلاام
    اعتبار ژورنال International Business Research چطوریه؟
    http://www.ccsenet.org/journal/index.php/ibr
    ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام جانم
    مجله مذکور isi نیست اما مجله معتبری است و داوریهایش حدود 3 تا 4 ماهه است و چاپ مقاله رایگان است در این مجله

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    سلام

سلام

معتبر که هست چون ناشرش معتبره و خودش هم نرماله ولی ISI نیست. رایگان هم هست. وابسته هست به یک انجمن علمی در برزیل.

برای بررسی ISI بودن یا نبودن ژورنال های اشپرینگر، به عکسی که ضمیمه کردم نگاه کنید. اگر شمارۀ 1 و 2 در وب سایت ژورنال وجود داشت، ISI هست.

موفق باشید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png JIRS.png (170.2 کیلوبایت, 25 views)
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام

درود
    البته مدیریت محترم "مکاترونیک" عزیز گفتنی ها رو گفتن. در تایید و تکمیل حرفای ایشون باید اضافه کنم که عزیزان من برای حصول اطمینان از اعتبار یک ژورنال لطفا سراغ بهترین و معتبرترین مرجع بروید. پایگاه scimagojr یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین مراجع جهت رتبه بندی ژورنال ها قلمداد می شود. بطوریکه ضریب SJR این پایگاه شاخص تراز بندی اعتبار مجلات بوده و در بسیاری از مجلات تحت انتشار الزویر برای هر مجله به این شاخص اشاره شده است. لطفا و حتما به این پایگاه رجوع کنید و از درجه اعتبار ژورنال مد نظر خود اطمینان حاصل کنید.
    با این حال من ژورنال مد نظر شما رو در این پایگاه یافتم. نکته اول: بر اساس اعتبارسنجی این پایگاه، ژورنال مد نظر شما نازلترین کیفیت را در هر 4 سابجکت موجود دارد. این ژورنال در ادوار گذشته وضعیتی بهتر از این هم نداشته است. نکته دوم: این ژورنال در سابجکت Computer Science Applications از بین 505 ژورنال طبقه بندی شده جایگاه 445 رو داره . اونم با H index تقریبا 9. این یعنی این ژورنال با تمام مقالاتش در یک دوره 2 ساله تنها 9 بار citation دریافت کرده. یعنی فاجعه. یا فرضا در سابجکت Control and Systems Engineerin از بین 210 مجله جایگاه 182 م رو به خودش اختصاص داده. وضع برای دو سابجکت دیگر هم به همین منوال است. لطفا کمی دقیقتر گام بردارید.
    بنظر من بیخیال این ژورنال باشید. ژورنال بی کیفیت قطعا مجال citation را از تحقیق شما میگیرد. ما نباید به دنبال generate کردن مقاله باشیم باید هدفمون سایتیشن باشه. لطفا ملتفت باشید که پس از یه مدتی قطعا ناراحت خواهید شد که چرا کسی از بین این همه محقق به مقاله من اشاره نمیکنه؟! اگر ما تحقیقاتمونو توی یه ژورنال با کیفیت تری به چاپ برسونیم ولو با تمام سختی هاش، در اصل شانس مطرح تر شدن کارمونو بالا بردیم.
    امیدوارم شما هم به این مهم برسید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Saman_R : May 30th, 2016 در ساعت 02:42 PM
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    درود
    البته مدیریت محترم "مکاترونیک" عزیز گفتنی ها رو گفتن. در تایید و تکمیل حرفای ایشون باید اضافه کنم که عزیزان من برای حصول اطمینان از اعتبار یک ژورنال لطفا سراغ بهترین و معتبرترین مرجع بروید. پایگاه scimagojr یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین مراجع جهت رتبه بندی ژورنال ها قلمداد می شود. بطوریکه ضریب SJR این پایگاه شاخص تراز بندی اعتبار مجلات بوده و در بسیاری از مجلات تحت انتشار الزویر برای هر مجله به این شاخص اشاره شده است. لطفا و حتما به این پایگاه رجوع کنید و از درجه اعتبار ژورنال مد نظر خود اطمینان حاصل کنید.
    با این حال من ژورنال مد نظر شما رو در این پایگاه یافتم. نکته اول: بر اساس اعتبارسنجی این پایگاه، ژورنال مد نظر شما نازلترین کیفیت را در هر 4 سابجکت موجود دارد. این ژورنال در ادوار گذشته وضعیتی بهتر از این هم نداشته است. نکته دوم: این ژورنال در سابجکت Computer Science Applications از بین 505 ژورنال طبقه بندی شده جایگاه 445 رو داره . اونم با H index تقریبا 9. این یعنی این ژورنال با تمام مقالاتش در یک دوره 2 ساله تنها 9 بار citation دریافت کرده. یعنی فاجعه. یا فرضا در سابجکت Control and Systems Engineerin از بین 210 مجله جایگاه 182 م رو به خودش اختصاص داده. وضع برای دو سابجکت دیگر هم به همین منوال است. لطفا کمی دقیقتر گام بردارید.
    بنظر من بیخیال این ژورنال باشید. ژورنال بی کیفیت قطعا مجال citation را از تحقیق شما میگیرد. ما نباید به دنبال generate کردن مقاله باشیم باید هدفمون سایتیشن باشه. لطفا ملتفت باشید که پس از یه مدتی قطعا ناراحت خواهید شد که چرا کسی از بین این همه محقق به مقاله من اشاره نمیکنه؟! اگر ما تحقیقاتمونو توی یه ژورنال با کیفیت تری به چاپ برسونیم ولو با تمام سختی هاش، در اصل شانس مطرح تر شدن کارمونو بالا بردیم.
    امیدوارم شما هم به این مهم برسید.
    موفق باشید
    ممنونم از توضیحات کامل شما. ولی مقاله ی من هم خیلی با کیفیت نیست که بخوام در زورنال های معتبرتر چاپ کنم. قصدم فقط چاپ مقاله در یک ژورنال خارجی هست. اگر پابلیشر معتبری هم مثل اشپرینگر با شه هم چه خوب. و ضمن اینکه میخوام رایگان باشه. این مقاله ای که آماده کردم در حد علمی پژوهشی هست.
    حالا به نظرتون چاپ مقاله در این ژورنال، امتیاز منفی محسوب میشه؟

ممنونم از توضیحات کامل شما. ولی مقاله ی من هم خیلی با کیفیت نیست که بخوام در زورنال های معتبرتر چاپ کنم. قصدم فقط چاپ مقاله در یک ژورنال خارجی هست. اگر پابلیشر معتبری هم مثل اشپرینگر با شه هم چه خوب. و ضمن اینکه میخوام رایگان باشه. این مقاله ای که آماده کردم در حد علمی پژوهشی هست.
    حالا به نظرتون چاپ مقاله در این ژورنال، امتیاز منفی محسوب میشه؟
    درود
    خیر به هیچ وجه امتیاز منفی محسوب نمیشه. چنانچه تصمیمتان اپلای کردن باشه دوست دارم نظر یکی از اساتیدمو به شما هم انتقال بدم. ایشون میفرمان برای یه کارشناسی ارشد داشتن مقاله آی اس آی یه موفقیت علمی محسوب میشه. اما در یک رقابت شدید با تمرکز بر مقالات، مهم تر از داشتن مقاله، نام و اعتبار مجله و همچنین تعداد سایتیشنه که مهمه (علی الخصوص این سایتیشنه). بنظر من ژورنالهای با کیفیت الزویر یا خود اشپرینگر و یا وایلی را هم امتحان کنید. مجلات رایگان در اینها بسیارن. اگه به لحاظ زمانی در مضیقه نیستید کارتونو با یه مجله معتبرتر شروع کنید. در ضمن مقصود من هم مجلات تاپ 10 یا تاپ 20 نیست. بلکه بیایید به سمت مجلاتی که حداقل یه دونه Q1 تو سابجکتاش داشته باشه. ممکنه توی ریوایز کردن کلی اذیت بشید اما باور کنید اگه به سلامت از این مرحله بگذرید در بلند مدت متوجه این حرکت هوشمندانتون میشید. اما اگه با چاپ مقالتون تو این مجله به هدفی که میخواهید میرسید، تلاش بیش از این حد دیگه جایز نیست. امید به مقالات برتر در مجلات بهتر...
    ارادتمندیم
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

سلام دوستان
    میتونید بهم بگین این ژورنال معتبر هست یا نه/
    اسمش Feddes Repertorium
    المانی هست

ایمپکت فکتورش چقدره؟ ای اس ای هست اصلا؟
    wiley online library
    چجوریه ایا مثل الزیویر یا اسپرینگر هست؟
    ممنون از توجه اتون

http://onlinelibrary.wiley.com/journ...orAuthors.html
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)