صفحه 309 از 348 نخستنخست ... 209259299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

Junior Member sherizk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moght نمایش پست ها
    این ژورنال ایمپکت نداره ولی آی اس آی لیستد هست.تو سایت ژورنال ISSN رو بردار برو سایت impactfactor.ir اطلاعات خوبی بهت میده
    ممنون دوست من،
    این مجله نمایه Emerging Sources Citation Index داره. من شنیده بودم این نمایه مثل اینکه شامل ژورنال هایی هست که ایمپکت دارن. ولی مثل اینکه برای این ژورنال صدق نمی کنه. چون تو JCR نیست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

سلام
    یه سوال دارم در مورد یه ژورنال. مبخواستم فارغ از بحث IF و سایر پارامترها، میزان اعتبارش رو بدونم. من با استادم 4 ماه پیش مقاله دادیم در renewable and sustainable energy reviews که ریوایز خورد. استادم یه مقاله داشت که سال پیش چاپ شد و گفت 1 سال و 2 ماه طول کشیده. البته ما در رشته معماری دادیم با اینکه ژورنال بیشتر واسه مکانیکیهاست. میخواستم ببینم اولا اینکه میگن IF رشته ها اعتبارش با هم فرق داره تا چه حد درسته؟ بعدش این مقاله review هستش و من و استادم نوشتیم بعدا ممکنه بگن مقاله های اینچنینی رو ادمای خاص و کسانی که دستی تو کار دارن مینویسن؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم منو ازین فکر در بیارید و کمک کنید.این دوتا ژورنال کهzooological record هستند
    هستند ایا معتبرن یا نه؟
    international journal of biology pharmacy and allied sciences
    indian journal of fundamental and applied life sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط jpegah نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم منو ازین فکر در بیارید و کمک کنید.این دوتا ژورنال کهzooological record هستند
    هستند ایا معتبرن یا نه؟
    international journal of biology pharmacy and allied sciences
    indian journal of fundamental and applied life sciences
    سلام دوست من
    من اطلاعاتی که دارم به این صورته که این ژورنالها isi listed هستند ولی IF ندارن و جزو JCR نیستند. ترجیحا اگر مقاله می خواین چاپ کنین با توجه به اینکه ما مجبوریم از یک زبان مادری به انگلیسی هم ترجمه کنیم صلاح بر اینست که IF داشته باشه.

ApplyAbroad Guru

برای من روشن نیست منظور دوستان از ISI Listed چیه. حضور در مستر لیست تامسون رویترز دلیل بر ISI بودن نیست چون اصولا تعریف ISI بودن اینه که مقالات اون مجله در دیتابیس های ISI (یعنی SCI و نظیر آنها) نمایه بشه. مجله ای ه مقاله هاش در آن دیتابیس نمایه بشه در فهرست JCR هست مگر اینکه خیلی جدید باشه. مجلات مستر لیست تامسون لزوما در ISI نمایه نمیشوند (من خودم چندین موردشون رو چک کرده ام).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای من روشن نیست منظور دوستان از ISI Listed چیه. حضور در مستر لیست تامسون رویترز دلیل بر ISI بودن نیست چون اصولا تعریف ISI بودن اینه که مقالات اون مجله در دیتابیس های ISI (یعنی SCI و نظیر آنها) نمایه بشه. مجله ای ه مقاله هاش در آن دیتابیس نمایه بشه در فهرست JCR هست مگر اینکه خیلی جدید باشه. مجلات مستر لیست تامسون لزوما در ISI نمایه نمیشوند (من خودم چندین موردشون رو چک کرده ام).
    با سلام
    والا من خودم در حال یادگیری در این زمینه هستم و اطلاعات کاملی ندارم. ولی اونجوری که از کنه ماجرا دستم اومده اینه که کلیه ژورنالهایی که داخل مستر تامسون نشان داده می شوند
    isi listed هستند. حال اگر این ژورنالها داخل JCR هم باشند می شوند WOS و دارای IF. اگر اشتباه است تصحیح بفرمایین.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sherizk نمایش پست ها
    با سلام
    والا من خودم در حال یادگیری در این زمینه هستم و اطلاعات کاملی ندارم. ولی اونجوری که از کنه ماجرا دستم اومده اینه که کلیه ژورنالهایی که داخل مستر تامسون نشان داده می شوند
    isi listed هستند. حال اگر این ژورنالها داخل JCR هم باشند می شوند WOS و دارای IF. اگر اشتباه است تصحیح بفرمایین.
    با تشکر
    نه دوست عزیز عبارت ISI-listed که اصلا درست نیست و باید گفت ISI-Indexed. ژورنالهایی که در دیتابیسهای ISI (بعنوان Web of Knowledge و Web of Science) نمایه می شوند ISI هستند و دز فهرست JCR قرار دارند. مقالات ژورنالهای مستر لیست که در JCR نباشند در این دیتابیس ایندکس نمی شوند و در نتیجه ISI نیستند. چه فایده ای دارد که یک ژورنال را اسمش را ISI-listed بگذاریم وقتی مقاله ای که در آن ژورنال چاپ می کنید در دیتابیس مربوطه نباشد؟

Web of Knowledge رو که من اولین بار هست می شنوم.
    Web of Science در واقع شامل 4 نمایه زیر می شه:
    1. Arts & Humanities Citation Index®
    2. Emerging Sources Citation Index
    3. Science Citation Index Expanded™
    4. Social Sciences Citation Index®
    که در واقع این 4 نمایه به غیر از مورد 2 داخل JCR لیست شدند و دارای IF هستند. حالا اگر isi بودن رو صرفا مجلات دارای IF بدونیم همین موراد می شه. isi listed من نمی دونم برای چی رایج هست شاید به این خاطر هست که داخل این 4 دسته هنوز indexed نشدند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sherizk نمایش پست ها
    Web of Knowledge رو که من اولین بار هست می شنوم.
    Web of Science در واقع شامل 4 نمایه زیر می شه:
    1. Arts & Humanities Citation Index®
    2. Emerging Sources Citation Index
    3. Science Citation Index Expanded™
    4. Social Sciences Citation Index®
    که در واقع این 4 نمایه به غیر از مورد 2 داخل JCR لیست شدند و دارای IF هستند. حالا اگر isi بودن رو صرفا مجلات دارای IF بدونیم همین موراد می شه. isi listed من نمی دونم برای چی رایج هست شاید به این خاطر هست که داخل این 4 دسته هنوز indexed نشدند.
    web of knowledge اسم سابق web of science است. دوست عزیز این برعهده ما نیست که IsI بودن رو چی بدونیم. تعریف ISI کاملا مشخص است و مجموعه ای از دیتابیس هاست که مقالات مجلات در آن ایندکس میشود. اگر مقالات مجله ای در این دیتابیس ها ایندکس نشود یعنی ISI نیست. به IF داشتن و نداشتن هم کاری نداره. شما هر مجله ای که موردنظرتون هست مقالاتش رو در web of science سرچ کنید اگر پیدا شد یعنی در ISI ایندکس میشود و اگر پیدا نشد نیست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم در مورد یه ژورنال. مبخواستم فارغ از بحث IF و سایر پارامترها، میزان اعتبارش رو بدونم. من با استادم 4 ماه پیش مقاله دادیم در renewable and sustainable energy reviews که ریوایز خورد. استادم یه مقاله داشت که سال پیش چاپ شد و گفت 1 سال و 2 ماه طول کشیده. البته ما در رشته معماری دادیم با اینکه ژورنال بیشتر واسه مکانیکیهاست. میخواستم ببینم اولا اینکه میگن IF رشته ها اعتبارش با هم فرق داره تا چه حد درسته؟ بعدش این مقاله review هستش و من و استادم نوشتیم بعدا ممکنه بگن مقاله های اینچنینی رو ادمای خاص و کسانی که دستی تو کار دارن مینویسن؟
    فکر کنم این سوال بین web of knowledge و web of science گیر کرد!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)