صفحه 328 از 348 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط danial_seifi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا راهنمایی بفرمائید
    به نظر شما در مدت زمان کم خودم به تنهایی میتونم مقالم رو در یک ژورنال معتبر به چاپ برسونم ( یا حتی اکسپت بگیرم)؟ یا اینکه حتما از طریق موسسات و کافینتها اقدام کنم؟ یکی از همین موسسات گفته در عرض یک هفته اکسپت میگیره در یک ژورنال معتبر و 400 تومن میگیره فقط برای پذیرش. هزینه چاپ هم طبق فی مجله
    همچنین چیزی ممکن نیست اینها همه کلاه برداری هستند امکان ندارد پروسه ارسال تا پذیرش مقاله در یک مجله معتبر در زمانی زیر 2 ماه در بهترین حالت ممکنه انجام شود. متوسط این زمان معمولا 5 یا 6 ماه است

Junior Member

http://www.aces-society.org/این ژورنال معتبریه؟دوستان ژورنال بالا تو کمتر از 3 ماه مقاله رو هم پذیرش و هم چاپ می کنه، منم تا 3 ماه دیگه باید اپلای کنم.حالا یک ژورنال دیگه هست که شپرینگره و ایمپکتش دو برابر اینه ولی تا 3 ماه دیگه در خوشبینانه ترین حالت مقاله فقظ اکسپت میشه.حالا کدوم الویت داره در رزومه؟ یک مقاله فقط اکسپت شده در یک ژورنال نسبتا با کیفیت Q2 (اشپرینگر ایمپکت 0.8) یا یک مقاله هم پذیرش و هم چاپ شده در یک ژورنال متوسط (ایمپکت 0.4) Q3 ?

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    همچنین چیزی ممکن نیست اینها همه کلاه برداری هستند امکان ندارد پروسه ارسال تا پذیرش مقاله در یک مجله معتبر در زمانی زیر 2 ماه در بهترین حالت ممکنه انجام شود. متوسط این زمان معمولا 5 یا 6 ماه است
    سلام
    صحبت شما هم نادرست هست. تجربه زیر یک ماه از مجله بسیار معتبر را خود من دارم
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط danial_seifi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا راهنمایی بفرمائید
    به نظر شما در مدت زمان کم خودم به تنهایی میتونم مقالم رو در یک ژورنال معتبر به چاپ برسونم ( یا حتی اکسپت بگیرم)؟ یا اینکه حتما از طریق موسسات و کافینتها اقدام کنم؟ یکی از همین موسسات گفته در عرض یک هفته اکسپت میگیره در یک ژورنال معتبر و 400 تومن میگیره فقط برای پذیرش. هزینه چاپ هم طبق فی مجله
    به موسسات ابدا اعتماد نکنید. کارتون را خودتون انجام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم نظرتون در مورد ژرنال های زیر را بدونم و همچنین پولی هستند یا نه؟(نمی دونم برای کدوم بفرستم کارم پردازش تصویر)
    ژورنال اول تعداد مقالات در سال زیاد است که شک کردم به IF
    1.Multimedia Tools and Applications
    http://www.springer.com/computer/inf.../journal/11042

2.IET Image Processing
    http://ieeexplore.ieee.org/xpl/about...number=4149689
    Multimedia Tools and Applications is better

Junior Member

سلام دوستان
    خیلی نگرانم یکی میتونه بهم سریع جواب بده
    من مقاله ای توی الزویر و سیستم ایوایز سابمیت کردم. الان دیدم برای مقاله ریوئر دعوت شده. اما مشکل عجیبم اینه که فایل پی دی افی که سیستم تولید میکنه رو دیدم. کلا زده بهم ریخته. در صورتی که فایل وردی که آپلود کردم کاملا بدون مشکل بوده. از طرفی تو سیستم فایل های ورد اولیه هنوز وجود داره(اونایی که مشکل ندارن). میخواستم ببینم ادیتور و داور دعوت شده کدوم رو میبینن؟ اون فایلی که سیستم خودش تولید میکنه یا فایل های وردی که الان تو سیستم هست. مشکل من نبود به خدا سیستم خودش زده پی دی اف قاطی تولید کرده. الان این میتونه دلیل رد کردن من باشه؟ موندم چطوری ادیتور ندیده.
    ممنون میشم از نگرانی درم بیارید.
    ممنون

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقاله ای توی الزویر و سیستم ایوایز سابمیت کردم. الان دیدم برای مقاله ریوئر دعوت شده. اما مشکل عجیبم اینه که فایل پی دی افی که سیستم تولید میکنه رو دیدم. کلا زده بهم ریخته. در صورتی که فایل وردی که آپلود کردم کاملا بدون مشکل بوده. از طرفی تو سیستم فایل های ورد اولیه هنوز وجود داره(اونایی که مشکل ندارن). میخواستم ببینم ادیتور و داور دعوت شده کدوم رو میبینن؟ اون فایلی که سیستم خودش تولید میکنه یا فایل های وردی که الان تو سیستم هست. مشکل من نبود به خدا سیستم خودش زده پی دی اف قاطی تولید کرده. الان این میتونه دلیل رد کردن من باشه؟ موندم چطوری ادیتور ندیده.
    ممنون
    سلام دوست عزیز.
    معمولا مشکلی پیش نمیاد و دلیلی نداره مشکلی پیش بیاد وقتی خودش pdf میکنه. البته بنده با evise کار نکردم ولی ees که خیلی خوب کار میکنه. بعد یعنی چی بهم ریخته؟!
    نکته دیگه، قبل از اینکه شما تایید نهایی submit رو انجام بدید سیستم فایل pdf ایجاد شده رو در اختیار خودتون قرار میده و میتونید دانلود کنید و چک کنید و سپس تایید کنید. شما چک نکرده تایید کردید؟! اگر چک نکردید اشتباه خودتون بوده دیگه.
    معمولا برای داورها یه فایل مشابه همون میره ولی نه دقیقا همون فایل! البته بستگی به ژورنال هم داره. برای مثال بعضی ژورنالا double blind review هستن پس داور نباید اسم شما رو ببینه، بنابراین اون فایل pdf که شما می بینید و شامل اسم نویسندگان هست برای داور ارسال نمیشه ولی احتمال اینکه به دست اونا هم فایل مشکل دار برسه هست. ادیتور هم طبیعتا همون فایل pdf کامل رو می بینه که الان میگید بهم ریخته!
    در کل نگران نباشید چون اگر فایل درحدی بهم ریخته هست که قابل خوندن و داوری نباشه سریع یا برگشت داده میشه یا reject میشه که مشکلی هم برای شما نداره جز چند روز تلف شدن وقت و شما بعدش میتونید اصلاح کنید و مجددا مقاله رو submit کنید.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    من توی سیستم evise چندبار داوری کردم و تا اونجایی که یادم میاد داورا توی این سیستم هم دسترسی به فایل ورد دارن و هم پی دی اف. نگران نباشید. اگر موردی پیش بیاد خود ادیتور بهتون اطلاع میدن که اصلاحش بکنین. اینجور چیزا توی evise جدید بودنش خیلی عادیه. من یادمه که تا یه مدت خودم پی دی اف می کردم و سابمیت می کردم چون توی ورد همه چی رو بهم می ریخت و ادیتور بهم گفت که پی دی اف کنم و بفرستم و موقع اکسپت شدن و فرستادن برای چاپ ازم خواستن که وردشون رو هم براشون بفرستم. پس نگران نباشید.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

اعتبار این ژورنال چطوره؟
    http://www.aces-society.org/

ایمپکت یک خرده ای داشته و الان کمتر از یک شده.
    تو کمتر از دو ماه هم پذیرش و چاپ میشه، برای رزومه ام که باید تا نهایتا دو ماه دیگه حداقل اکسپت داشته باشم این ژورنال چیز به درد بخوری هست؟

Junior Member Raouff آواتار ها

سلام دوستان ممنون میشم هرچه سریعتر بهم جواب بدین . من یه مقاله فرستادم واسه این ژورنال و الان فهمیدم تو بعضی سایتها نوشته تو بلک لیست وزارت علوم هست. من خارج از کشورم و این قضیه برام مهم نیست ولی خوب من فکرکردم آی اس آی هست و دوستم بهم پیشنهاد داد و من زیاد تحقیق نکردم. الان خواهشا هرچه سریعتر بهم بگین که این ژورنال ارزش داره یا نه؟ دو هفته هست فرستادم. و اگه بخوام حذفش کنم چیکار باید بکنم؟
    اسم ژورنال اینه:
    Indian Journal of Science and Technology

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)