صفحه 336 از 348 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام اساتید بزرگوار،
    میشه این نشریه رو چک کنید؟
    تا جایی که من چک کردم، توی لیست مورد تایید وزارت علوم نیست اما به نظر ژورنال معتبری میاد.
    International Journal of Computer Science and Network Security : ISSN: 1738-7906
    آدرس نشریه: www.ijcsns.org
    مال کشور کره جنوبی هسش و ایمپکت فکتورش تا جایی که من شنیدم 1.44 هستش. اگه لطف کنید بررسیش کنید ممنون میشم.
    آیا ژورنال معتبریه و اگه مقالم رو اکسپت کنن خوبه؟ برای پروسه ی اپلای به دردم میخوره یا وقت نذارم روش؟ خیلی ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeless نمایش پست ها
    سلام اساتید بزرگوار،
    تا جایی که من چک کردم، توی لیست مورد تایید وزارت علوم نیست اما به نظر ژورنال معتبری میاد.
    International Journal of Computer Science and Network Security : ISSN: 1738-7906
    آدرس نشریه: www.ijcsns.org
    مال کشور کره جنوبی هسش و ایمپکت فکتورش تا جایی که من شنیدم 1.44 هستش. اگه لطف کنید بررسیش کنید ممنون میشم.
    آیا ژورنال معتبریه و اگه مقالم رو اکسپت کنن خوبه؟ برای پروسه ی اپلای به دردم میخوره یا وقت نذارم روش؟ خیلی ممنونم
    در فهرست JCR تامسون نیست، در نتیجه حداقل ایمپکت فکتورش را نمیشه با مجلات ISI مقایسه کرد. در این رشته مجله معروفی نیست با وجودیکه ادیتورهاش بنظر قابل قبول میرسند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در فهرست JCR تامسون نیست، در نتیجه حداقل ایمپکت فکتورش را نمیشه با مجلات ISI مقایسه کرد. در این رشته مجله معروفی نیست با وجودیکه ادیتورهاش بنظر قابل قبول میرسند.
    ارزش چاپ و هزینه رو نداره پس؟ برای اپلای به چشم نمیاد؟؟

نظرتون رو در مورد این یکی ژورنال هم بگین لطفا :

International Journal of Applied Engineering Research : ISSN: 0973-9769

آدرس سایت: http://www.ripublication.com/ijaer.htm
    هندی هستش، ژورنال Scopus هستش و ایمپکت فکتورش هم 0.13 هستش. برای اپلای به دردم میخوره؟

در کل از لحاظ کیفیت ژورنال های ISI و Scopus چه فرقی با هم دارن؟

سوال آخرمم اینه که آیا زورنال های علمی پژوهشی از لحاظ کیفیتی به چه صورتی هستن؟

ممنونم

ApplyAbroad Guru

ارزش چاپ و هزینه رو نداره پس؟ برای اپلای به چشم نمیاد؟؟

نظرتون رو در مورد این یکی ژورنال هم بگین لطفا :

International Journal of Applied Engineering Research : ISSN: 0973-9769

آدرس سایت: http://www.ripublication.com/ijaer.htm
    هندی هستش، ژورنال Scopus هستش و ایمپکت فکتورش هم 0.13 هستش. برای اپلای به دردم میخوره؟

در کل از لحاظ کیفیت ژورنال های ISI و Scopus چه فرقی با هم دارن؟

سوال آخرمم اینه که آیا زورنال های علمی پژوهشی از لحاظ کیفیتی به چه صورتی هستن؟

ممنونم
    ببینید اینکه برای اپلای بدرد میخوره یا نه موضوع علیحده ای است. شما قاعدتا باید مجلات تخصصی رشته خودتان را خوب بشناسید. آیا مقاله تان در حد آن مجلات هست؟ اگر شانس چاپ در مجلات خوب را دارد برای آنجا بفرستید. اگر نه برای مجلات پایین تر. اینطوری نیست که کمیته پذیرش یک چرتکه گذاشته باشد و صرفا تعداد مقالات ISI شما را بشمرد. اساتید مجلات معتبر رشته خودشان را خوب میشناسند. مجلات ISI هم از نظر اعتبار در هر رشته ای با هم تفاوت اساسی دارند و صرف ایمپکت فکتور هم ملاک نیست.

اگر مقاله تان در زمینه های کامپیوتر و امنیت اطلاعات است مجلات ناشرانی مثل IEEE، IET، ACM و مجلات کامپیوتری Elsevier را چک کنید. مجلات این ناشران دارای اعتبار کافی هستند. اگر مقاله تان در حد مقالات معمول این مجلات نیست، دنبال مجلات مرتبط به رشته تان در انتشارات Springer و Hindawi بروید. اگر برای این مجلات هم شانسی ندارید آن وقت مجلات پایینتر را امتحان کنید. نشریه ای با عنوان عمومی International Journal of Applied Engineering Research بنظر من یک نشریه کیلویی میرسد چون چطور ممکنست یک مجله بتواند در همه زمینه های مهندسی مقاله چاپ کند. از این جور مجلات حذر کنید. در نهایت داشتن یک مقاله ولو در یک مجله پایینتر بهتر از نداشتنش است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ببینید اینکه برای اپلای بدرد میخوره یا نه موضوع علیحده ای است. شما قاعدتا باید مجلات تخصصی رشته خودتان را خوب بشناسید. آیا مقاله تان در حد آن مجلات هست؟ اگر شانس چاپ در مجلات خوب را دارد برای آنجا بفرستید. اگر نه برای مجلات پایین تر. اینطوری نیست که کمیته پذیرش یک چرتکه گذاشته باشد و صرفا تعداد مقالات ISI شما را بشمرد. اساتید مجلات معتبر رشته خودشان را خوب میشناسند. مجلات ISI هم از نظر اعتبار در هر رشته ای با هم تفاوت اساسی دارند و صرف ایمپکت فکتور هم ملاک نیست.

اگر مقاله تان در زمینه های کامپیوتر و امنیت اطلاعات است مجلات ناشرانی مثل IEEE، IET، ACM و مجلات کامپیوتری Elsevier را چک کنید. مجلات این ناشران دارای اعتبار کافی هستند. اگر مقاله تان در حد مقالات معمول این مجلات نیست، دنبال مجلات مرتبط به رشته تان در انتشارات Springer و Hindawi بروید. اگر برای این مجلات هم شانسی ندارید آن وقت مجلات پایینتر را امتحان کنید. نشریه ای با عنوان عمومی International Journal of Applied Engineering Research بنظر من یک نشریه کیلویی میرسد چون چطور ممکنست یک مجله بتواند در همه زمینه های مهندسی مقاله چاپ کند. از این جور مجلات حذر کنید. در نهایت داشتن یک مقاله ولو در یک مجله پایینتر بهتر از نداشتنش است.
    فرمایشات جنابعالی کاملا منطقی بودن و تشکر میکنم. جسارتا با توجه به اینکه ژورنال اولی که در موردش سوال پرسیدم در سایت تامسون توی Master Journal List شناخته شده هستش، آیا این نکته مثبتی در موردش نیست؟ یعنی اینکه ژورنال isiی محسوب نمیشه؟ میشه نظر کلیتون رو در مورد این ژورنال هم بفرمایید؟ این Master Journal List قضییش چیه؟ من توی یه وبسایت خوندم که این ژورنال Impact Factor 1.44 رو داره! پس حرفه همش؟ نظرتون رو بفرمایید لطفا. خیلی ممنونم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

فرمایشات جنابعالی کاملا منطقی بودن و تشکر میکنم. جسارتا با توجه به اینکه ژورنال اولی که در موردش سوال پرسیدم در سایت تامسون توی Master Journal List شناخته شده هستش، آیا این نکته مثبتی در موردش نیست؟ یعنی اینکه ژورنال isiی محسوب نمیشه؟ میشه نظر کلیتون رو در مورد این ژورنال هم بفرمایید؟ این Master Journal List قضییش چیه؟ من توی یه وبسایت خوندم که این ژورنال Impact Factor 1.44 رو داره! پس حرفه همش؟ نظرتون رو بفرمایید لطفا. خیلی ممنونم
    جورنالی که گفتید نمایه ESCI دارد فاقد ایمپکت فاکتور است و در لیست سیاه نشریات دانشگاه آزاد قرار دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    جورنالی که گفتید نمایه ESCI دارد فاقد ایمپکت فاکتور است و در لیست سیاه نشریات دانشگاه آزاد قرار دارد.
    با سپاس از راهنمایی شما، من چندتا از لیست های سیاه سالهای گذشته رو گشتم، اسم این ژورنال رو ندیدم. میشه لیستی که میفرمایید آدرسشو برام بفرستید؟ ممنون میشم.

این لینک رو هم اگه میشه ببینید : http://scienceimpactfactor.com/?p=1450

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با سپاس از راهنمایی شما، من چندتا از لیست های سیاه سالهای گذشته رو گشتم، اسم این ژورنال رو ندیدم. میشه لیستی که میفرمایید آدرسشو برام بفرستید؟ ممنون میشم.

این لینک رو هم اگه میشه ببینید : http://scienceimpactfactor.com/?p=1450
    لیست را که با جستجو در گوگل پیدا می کنید. دقت کنید ایمپکت فاکتور فقط یک فرمول است که هر جورنالی می تواند خودش محاسبه کند اما مهم بودن جورنال در لیست JCRسایت تامسون و داشتن ضریب تاثیر و داستن نمایه sci می باشد

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام

International Conference on Advanced Technologies (ICAT'18)

سایت: https://www.icatsconf.org/ICAT18/Antalya
    اعتبارش چطوره؟
    ی سوال دیگه داشتم. من زیاد سر در نمیارم از مقاله و کنفرانس. نوشته ک مقاله ها امکانش هست تو ژورنال هم چاپ بشه.

رشتم برق هست و در زمبنه یادپیری ماشین و پردازش داده این کنفرانس بدردم میخوره بنظرتون؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام

International Conference on Advanced Technologies (ICAT'18)

سایت: https://www.icatsconf.org/ICAT18/Antalya
    اعتبارش چطوره؟
    ی سوال دیگه داشتم. من زیاد سر در نمیارم از مقاله و کنفرانس. نوشته ک مقاله ها امکانش هست تو ژورنال هم چاپ بشه.

رشتم برق هست و در زمبنه یادپیری ماشین و پردازش داده این کنفرانس بدردم میخوره بنظرتون؟
    نشریه نیست؛ کنفرانسه و چندان هم اعتباری نداره. کنفرانسی که اولا اینقدر حوزه های کاریش گسترده باشه و ثانیا فقط توی 20 روز داوری مقاله هاش به اتمام برسه، کنفرانس خوبی نخواهد بود.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)