صفحه 5 از 348 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار مقالات و کنفرانس ها

سلام

یه سوال فوری داشتم مقاله من تو کنفرانس WASET پذیرفته شده و برای پرزنت اون 450 یورو می خواد می خواستم بدونم آیا این کنفرانس معتبر هست و توی مراکز معتبر علمی اروپا یا امریکا ، اعتبار داره و ارزش اونو داره این مبلغ به اضافه هزینه بلیط و غیره رو بپردازم یا جزو کنفرانسهای آبگوشتی به حساب میاد . در ضمن وقت چندانی ندارم اگه قرار باشه به این کنفرانس برم باید سریعا کارهاشو انجام بدم و registration fee رو پرداخت کنم .

ممنون می شم سریعتر راهنماییم کنید

پیش فرض impact factor چند خوب محسوب می شه؟

سوالم همان موضوع تاپیک هست من دیدم که impact factor ها از زیر یک هست تا 20 و بیشتر مثلا مجله ای با impact factor 3 خوب محسوب میشه؟ و اصولا داشتن مقاله در مجله ای با impact factor چند می تونه برای پذیرش موثر باشه و از نظر علمی با ارزش محسوب میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : impact factor چند خوب محسوب می شه؟

سلام
    بستگي به رشتتون داره. ممكنه تو يك رشته 1 خوب محسوب بشه و توي رشته ديگه 5 يا ...
    معمولا براي IF مجلات در رشته هاي مختلف يك ميانگين وجود داره كه اون معيار ارزيابيه. تا جايي كه من ميدونم ميانگين IF در رشته هاي مهندسي خيلي بالا نيست و در همون حدود 1 و 2 سير ميكنه.

واسه مهندسی میانگین 0.44 تو table که up کردید آورده پس با این حساب if 3 خوب هست درست؟

ApplyAbroad Champion

impact factor ژورنال‌ها و کنفرانس‌های معتبر در رشته کامپیوتر رو می‌تونید به تفکیک سال در لینک زیر ببینید:
    http://citeseerx.ist.psu.edu/stats/venues?y=2007

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad
    واسه مهندسی میانگین 0.44 تو table که up کردید آورده پس با این حساب if 3 خوب هست درست؟
    درود
    برای عمده رشته های مهندسی if در حدود 1.5 به بالا مطلوب محسوب می شه و if 3 و 4 به بالا نسبتا عالی در نظر گرفته می شه.
    این در حالیه که طبق گفته یکی از دوستان من که ژنتیک می خونه (البته من ژنتیک رو جز رشته های فنی و مهندسی در نظر نگرفتم) در ژنتیک if حدود 1.5 خیلی معمولی به حساب میاد
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : مقاله ی ISI ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rmasoodi
    اینجا (در آمریکا) اصلا اساتید نمی دانند ISI چی هست. اگر قصد دارید مقاله بدهید دنبال ISI نباشید . فقط به کشور و سازمان اداره کننده مقاله دقت کنید و همچنین Impact Factor جورنال را نگاه کنید برای جورنالهایی که ضریب تاثیر آنها زیر یک است مقاله نفرستید.
    نظر شما خیلی کلی بود. در رشته های محض ریاضی و فیزیک if کمتر ژورنالی به 1 می رسه. در ضمن اینکه اساتید نمی دونند isi چی هست اونها if رو از کجا می شناسن پس؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran

سلام
    کسی در مورد اعتبار و سطح Science direct اطلاعاتی داره؟
    دانشجوی لیسانسم.و مقاله ای که قراره آماده کنیم در مورد ارتعاشات هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

اعتبار مقاله شما به ايمپكت فكتور ژورنال داره.هرچه رنك و ايمپكت فكتور بالاتري داشته باشه اعتبار اون ژورنال و به طبع مقاله شما بالاتره.عموما ژونالهاي امريكايي مثل poultry science (در رشته خودم) با اعتبار 10 بالاترين اعتبار رو در دنيا دارند.بقيه عموما اعتباري حدود 1/5 تا 2 دارند.جديدا ژورنالهاي استراليا هم حرف براي گفتن دارند.
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88
    سلام
    کسی در مورد اعتبار و سطح Science direct اطلاعاتی داره؟
    دانشجوی لیسانسم.و مقاله ای که قراره آماده کنیم در مورد ارتعاشات هست.
    science direct یا بهتر بگم ارگان اصلی اون به اسم Elsevier یکی از بزرگترین و معتبرترین ناشران نشریه های علمی است که در تمام دنیا شناخته شده است
    تقریبا تمام نشریاتش فوق العاده وزین و معتبره
    عمده نشریاتش دارای ضریب تاثیر بالاست که توی سایتشون هم درج شده به تفصیل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)