صفحه 8 از 348 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Impact Factor

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad
    تو همون جدول که اینجا هست می تونید بگردید مدیریت داره ایمپکت فکتر هم واسه ژرنال تعریف می شه نه مقاله البته فکر نمی کنم که بیایند مقاله های یک ژرنال رو تو یک مجله رتبه بندی کنند ولی می تونید به تعداد ارجاع های هر مقاله نگاه کنید که معیار نسبتا خوبی است ولی لزوما به معنی اهمیت نیست برای پیدا کردن مقاله های خوب هم بهتره تو ژرنال های با i f بالا تو فیلد مورد نظرتون سرچ کنید امید وارم که کمک کرده باشم.
    سلام
    تحقيق استاد به ما محول كرده كه 30 تا مقاله مهم در مديريت استرات»يك را در تاريخ پيدا كنيم و گفته بر اساس impact factor مقالات را پيدا كنيم
    كه ظاهرا if براي مجله تعيين ميشه نه مقاله چه راهي براي تعيين مقالات مهم و main stream وجود داره؟ فقط citation ؟ و citation هر مقاله رو از كجا ميشه يافت؟
    با تشكر

Junior Member

با سلام دوستان اگر می دونند لطفا کمک کنند
    ضمن اینکه اون لیستی که یکی از دوستان معرفی کرده بود فقط ظاهرا مجلات پزشکی بود

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaasem
    با سلام دوستان اگر می دونند لطفا کمک کنند
    ضمن اینکه اون لیستی که یکی از دوستان معرفی کرده بود فقط ظاهرا مجلات پزشکی بود
    دیدم که http://www.scopus.com/home.url سایتیشن رو می ده. اما فکر کنم از طریق ISI citation بهتر بشه این کار رو انجام داد (خودم ISI citation رو استفاده نکردم).
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

do not assume that writing a review paper is simpler than an original work!

او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار مقالات و کنفرانس ها

این ISI Proceeding & EI Copedanx چیه ؟ در سایت کنفرانس در اسپانسر لیست نام یه ژورنال رو هم برده نام اون ژورنال رو که در Thomason ISI مینویسی در اونجا ثبت شده .. اما نمیدونم آیا واقعا چاپ میشه در اون یا نه .. اینم سایت کمفرانس هست ممنون میشم راهنمایی کنید ==> www.iccsit.org
    اصلا ارزش این کنفرانس چه طوره ؟ ارزش داره؟ معتبر هست ؟
    مگه میشه کنفرانسی مقالاتش رو چاپ نکنه ؟ میشه ؟
    راستی چه طوری میشه مقاله ای رو در یکی از این ژورنالها مثل Proceedings of the IEEE چاپ کرد؟من واقعا نیاز به راهنمایی دارم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa
    این ISI Proceeding & EI Copedanx چیه ؟ در سایت کنفرانس در اسپانسر لیست نام یه ژورنال رو هم برده نام اون ژورنال رو که در Thomason ISI مینویسی در اونجا ثبت شده .. اما نمیدونم آیا واقعا چاپ میشه در اون یا نه .. اینم سایت کمفرانس هست ممنون میشم راهنمایی کنید ==> www.iccsit.org
    اصلا ارزش این کنفرانس چه طوره ؟ ارزش داره؟ معتبر هست ؟
    مگه میشه کنفرانسی مقالاتش رو چاپ نکنه ؟ میشه ؟
    راستی چه طوری میشه مقاله ای رو در یکی از این ژورنالها مثل Proceedings of the IEEE چاپ کرد؟من واقعا نیاز به راهنمایی دارم ممنون
    Ei Compendex و ISI Proceeding و ٍIEEEXplore بانکهای اطلاعاتی مقالات علمی هستند که شامل کنفرانس و ژورنال میشه
    در مورد چاپ مقالات پذیرفته شده کنفرانس در ژورنال دیگر، من به قطع میگم که چنین نیست: بلکه مقالاتی که در کنفرانس چاپ میشه رو میتوان بعد از تکمیل و تغییرش به یه ژورنال که مرتبط با همون کنفرانس باشه فرستاد. (بعضی کنفرانسها مقالات برتر و برگزیده رو از میان مقالات پذیرفته شده، خودشون به ژورنالی که مال خودشون هست میفرستن برای داوری و نه برای چاپ. حتی این مقالات هم باید دوباره برای اون ژورنال مورد داوری جداگانه قرار بگیره)
    شما ان شا الله وقی مقالتون در این کنفرانس پذیرفته شد خواهید دید که IEEE یه فرم Copyright براتون میفرسته که باید حق انتشارش رو به اونها بدید و مجاز نخواهید بود که مقاله رو بعد از انتشار در مجموعه مقالات کنفرانس، برای یه ژورنال دیگه که ارتباطی با این کنفرانس نداشته بفرستید.

در مورد ارسال مقاله چاپ شده در کنفرانس برای یه ژورنال عرف هستش که میگن باید تکمیل بشه و شاخ و برگ داده بشه و وزین تر بشه و نهایتا قابلیت چاپ در ژورنال رو پیدا کنه و الا یه مقاله کنفرانسی خیلی ضعیف تر از یه مقاله ژورنالی هستش (به طور عمومی)

من سایت کنفرانس رو نگاه کردم. خیالتون راحت. چیزی جز اونکه عرض کردم نگفته.
    اما در مورد سوالتون که آیا میشه کنفرانس مقالاتش رو چاپ نکنه: خیر. چاپ میکنه ولی در کتابچه ای به نام Conference Proceedings یا مجموعه مقالات کنفرانس ...

چه طور میشه یه مقاله برای یه ژورنال فرستاد: خیلی ساده
    میرید داخل وبسایت اون ژورنال. قسمتی داره برای مولفان مثلا به نام For Authors
    اونجا پله پله مراحل رو شرح داده. مثلا برای ژورنال نامبرده لینکی به نام Author Resources وجود داره که میتیند دنبال کنید و با نحوه ارسال مقاله برای اون ژورنال آشنا بشید

امیدوارم این توضیحات مورد استفاده شما و بچه هایی که بعدا میان اینجا قرار بگیره

مقاله من در این جا پذیرفته شده و همون طور که شما میگید هست اما می خوام بدونم آیا واقعا ارزش داره یعنی در کجا چاپ میشه مقالات آیا یه چیزی مثل دفترچه به آدم میدن دال بر چاپ مقاله ؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliheydari
    Ei Compendex و ISI Proceeding و ٍIEEEXplore بانکهای اطلاعاتی مقالات علمی هستند که شامل کنفرانس و ژورنال میشه
    در مورد چاپ مقالات پذیرفته شده کنفرانس در ژورنال دیگر، من به قطع میگم که چنین نیست: بلکه مقالاتی که در کنفرانس چاپ میشه رو میتوان بعد از تکمیل و تغییرش به یه ژورنال که مرتبط با همون کنفرانس باشه فرستاد. (بعضی کنفرانسها مقالات برتر و برگزیده رو از میان مقالات پذیرفته شده، خودشون به ژورنالی که مال خودشون هست میفرستن برای داوری و نه برای چاپ. حتی این مقالات هم باید دوباره برای اون ژورنال مورد داوری جداگانه قرار بگیره)
    شما ان شا الله وقی مقالتون در این کنفرانس پذیرفته شد خواهید دید که IEEE یه فرم Copyright براتون میفرسته که باید حق انتشارش رو به اونها بدید و مجاز نخواهید بود که مقاله رو بعد از انتشار در مجموعه مقالات کنفرانس، برای یه ژورنال دیگه که ارتباطی با این کنفرانس نداشته بفرستید.
    در مورد ارسال مقاله چاپ شده در کنفرانس برای یه ژورنال عرف هستش که میگن باید تکمیل بشه و شاخ و برگ داده بشه و وزین تر بشه و نهایتا قابلیت چاپ در ژورنال رو پیدا کنه و الا یه مقاله کنفرانسی خیلی ضعیف تر از یه مقاله ژورنالی هستش (به طور عمومی)

من سایت کنفرانس رو نگاه کردم. خیالتون راحت. چیزی جز اونکه عرض کردم نگفته.
    اما در مورد سوالتون که آیا میشه کنفرانس مقالاتش رو چاپ نکنه: خیر. چاپ میکنه ولی در کتابچه ای به نام Conference Proceedings یا مجموعه مقالات کنفرانس ...

چه طور میشه یه مقاله برای یه ژورنال فرستاد: خیلی ساده
    میرید داخل وبسایت اون ژورنال. قسمتی داره برای مولفان مثلا به نام For Authors
    اونجا پله پله مراحل رو شرح داده. مثلا برای ژورنال نامبرده لینکی به نام Author Resources وجود داره که میتیند دنبال کنید و با نحوه ارسال مقاله برای اون ژورنال آشنا بشید

سوال اینکه این ژورنالها چه طوری پذیرش میکنن از کجا ... من فکر میکردم از طریق این کنفرانسهاست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa
    مقاله من در این جا پذیرفته شده و همون طور که شما میگید هست اما می خوام بدونم آیا واقعا ارزش داره یعنی در کجا چاپ میشه مقالات آیا یه چیزی مثل دفترچه به آدم میدن دال بر چاپ مقاله ؟؟؟؟؟؟؟؟
    سوال اینکه این ژورنالها چه طوری پذیرش میکنن از کجا ... من فکر میکردم از طریق این کنفرانسهاست ؟
    خلاصه مقاله شما در کتابچه چکیده مقالات چاپ میشه که توی کنفرانس به کسانی که register کردن و پول کنفرانس رو دادن یکی یه دونه میدن.
    اما بعد 2 تا 6 ماه پس از کنفرانس، مقاله های پذیرفته شده رو توی اون دیتابیس ها مثل IEEEXplore قرار میدن که در دسترس همه خواهد بود
    یعنی کسی اگه اسم شما یا اسم مقالتون رو توی گوگل سرچ کنه، لینک مقاله شما در IEEEXplore میاد.

برای اینکه بهتر متوجه بشید که حسن این نمایه شدن در IEEEXplore چیه یه مثال براتون میزنم
    برید داخل گوگل و نام این مقاله منو که مال پارساله بزنید:
    Closed loop near time optimal magnetic attitude control using dynamic weighted neural network
    خواهید دید که اولین لینکی که میاد مال همین IEEEXplore هستش. به این شکل مقاله شما در دسترس همه قرار میگیره
    یا حتی اگه بعضی کلمات کلیدی اونو مثل لیست زیر رو سرچ کنید باز مقاله رو میاره:
    attitude control - time optimal - closed loop

اما در مورد نحوه پذیرش ژورنالها: هر کدومشون توضیح دادن که هر وقت دلتون خواست مقالتون رو به فلان ایمیل بفرستید یا اینجا داخل فلان صفحه Upload کنید
    به همین سادگی
    هیچ نحوه مشخصی نداره. براتون توضیح دادن که اینطور میفرستین و مرحله مرحله داوری انجام میشه و ...
    یکی از روشهایی که مجلات مقاله رو برای داوری انتخاب میکنند، این کنفرانس هاست و نه تنها روش. به هرحال داوری مجله کاملا از داوری کنفرانس جداست (برای مجلات معتبر)

ممنون از راهنمایی هاتون و خوشحالم که با شما آشنا شدم ... خوبه پس شما تجربه شو دارین ... راستش من واسه استفاده از تسهیلات بورسیه این کار و کردم منظورم بورسیه در داخل ایران هست .. خوب حالا نظرتون چیه ؟ در مورد اعتبار این کنفرانس نظرتون چیه؟ بدرد من میخوره ؟ من دانشجوی مقطع لیسانس دانشگاه آزاد کامپیوتر هستم . یعنی من میتونم مقاله ام رو( همین که الان در این کنفرانس رجیستر کردم ) واسه همون مجله ای که گفتم بفرستم...Proceedings of the IEEE ... مشکلی پیش نمیاد ؟ و آیا پذیرفته میشه واسه چاپ؟ چند درصد احتمال پذیرش هست ؟ واسه این ژورنال Proceedings of the IEEE از خود سایت IEEE اقدام کنم ؟ میشه یه راهنمایی کنید ممنون

من هر کاری میکنم نمیتونم در مجلاتی که تحت ساپورت IEEE هست مقاله ارسال کنم میگه باید عضو باشی من که عضو نیستم .. میشه بگید چه طور میتونم مقاله ام رو ارسال کنم .؟؟؟مثل این ...
    http://www.signalprocessingsociety.o...ge-processing/
    کلش اینجاست
    http://www.ieee.org/web/publications...mag/index.html

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)