صفحه 9 از 348 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار مقالات و کنفرانس ها

به همه دوستانی که مثل ellisa برای اولین بار میخوان مقاله به ژورنال بفرستند من اکیدا توصیه میکنم پاشون رو روی آخرین پله نگذارن
    بهتره برن سراغ مجلات با وزن کمتر که در عین حال امتیاز علمی پژوهشی داشته باشه (هم برای داخل و هم برای خارج)

این که تصور کنید بهترین ژورنالهای دنیا منتظر دریافت (اولین!) مقاله ما هستند نشانه اعتماد به نفس بسیار ماست و این خوبه ولی ممکنه مشکل ساز هم بشه.
    خصوصا شما ellisa:
    من اکیده توصیه میکنم برید سراغ مجلات داخلی. اونهایی که امتیاز علمی پژوهشی از وزارت علوم دارند
    در مورد اونها احتمال پذیرفته شدن مقالتون (در صورتی که در کنفرانس خارجی ارزشش قابل قبول شناخته شده) وجود داره
    یا اگه میخوایید در ژورنال خارجی چاپ بشه، برید سراغ مجلات غیر معروف که در عین حال در لیست ISI وزارت علوم قرار داشته باشند
    (یه کم جستجو کنید این لیست رو پیدا می کنید)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

لیست نشریات علمی دارای اعتبار داخلی (تا خرداد 88)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

سلام
    ممنون آقای حیدری حق با شماست اما من چاره ای ندارم طبق آئین نامه باشگاه دانش پژوهان جوان برای اینکه از تسهیلات ارشد و بورس تحصیلی استفاده کنم باید 2 تا 3 مقاله در ISI داشته باشم مقالات من در مجلات دیگه ای پذیرفته شده اما ISI نیست مثل کنفرانسای WASET یا حتی ژورنال IJCTE اما هیچ کدوم رو رجیستر نکردم چون من باید مقالات رو در مجلات دارای IF و ISI چاپ کنم فکر میکردم این کنفرانس میتونه یکی از این 3 مورد باشه اما ظاهرا نمیشه ، درسته؟ پس کمکم کنید تا بتونم در این مجلات مقاله رو بفرستم میدونم سخته اما چاره ای نیست من یهویی پله آخر نیومدم اما از اول از مجلات و کنفرانسهای خارجی شروع کردم چون شاید خواستم یه زمانی اپلای کنم واسه دانشگاه های اروپا .. یا شایدم آمریکا و کانادا .. اما حالا ازتون میخوام خواهش کنم که کمکم کنید تا بتونم مقالاتم رو به ژورنالهای معتبر ISI با IF بفرستم ... امتحانش که ضرر نداره .. ممنون میشمراهنمایی کنید من زمان زیادی هم ندارم .

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa
    من هر کاری میکنم نمیتونم در مجلاتی که تحت ساپورت IEEE هست مقاله ارسال کنم میگه باید عضو باشی من که عضو نیستم .. میشه بگید چه طور میتونم مقاله ام رو ارسال کنم .؟؟؟مثل این ...
    http://www.signalprocessingsociety.o...ge-processing/
    کلش اینجاست
    http://www.ieee.org/web/publications...mag/index.html

ممنون
    اگه واقعا براتون مهمه که تو همین ژورنال چاپ بشه، عضویت در IEEE کار سختی نیست. یه کارت اعتباری VISA یا MASTER تهیه کنید و از طریق سایت IEEE تو بخش دانشجوئی عضو بشید (Join IEEE as a Student)، مبلغش هم زیاد نیست
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

مرسی از لیست نشریات داخلی اما یه سوال من دانشجوی دانشگاه آزاد آخه چطور میتونم مثلا توی ژورنال علوم و تکنولوژی- دانشگاه شیراز مقاله اکسپت کنم اصلا من میتونم براشون مقاله بفرستم ؟ نمیدونم بخدا یه راهنمایی کنید چه طوری؟
    در مورد اون مجلات خارجی هم همینطور من ممنون میشم راهنمایی کنید مجلاتی که هم در باشن هم دارای . باور کنید نه زمان دارم نه وقت کافی

ellisa
    شما برو سراغ همین نشریات داخلی دارای امتیاز علمی پژوهشی
    یه سوال از وزارت خونه بپرس که آیا اونها مورد قبولشون هست یا خیر (که حتما هست برای کاری که شما پیش هستی)
    در اکثر اونها میشه یه مقاله نسبتا خوب رو به راحتی چاپ کرد. من تجربه یکیشون رو دارم
    اونها اصلا کاری ندارن که شما از کدوم دانشگاهی
    اونها مقاله بدون نام شما برای داوران ارسال می کنند و لذا فرقی نمیکنه از کجایی
    نام مجله رو جستجو کن در گوگل، وبسایتش پیدا میشه. اکثرا در وبسایتشون توضیح دادن که مقاله رو به فلان ایمیل ارسال کنید.
    به همین سادگی

در مورد عضویت دانشجویی IEEE مبلغش حدود 30 دلاره. برای کنفرانس های بعدی که میخوای ان شاالله شرکت کنی بهت تخفیف می خوره. ولی ژورنال IEEE مقاله فرستادن و چاپ کردن خیلی کار بزرگیه ها!
    برای شما آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

مرسی از لیست نشریات داخلی اما یه سوال من دانشجوی دانشگاه آزاد آخه چطور میتونم مثلا توی ژورنال علوم و تکنولوژی- دانشگاه شیراز مقاله اکسپت کنم اصلا من میتونم براشون مقاله بفرستم ؟ نمیدونم بخدا یه راهنمایی کنید چه طوری؟
    در مورد اون مجلات خارجی هم همینطور من ممنون میشم راهنمایی کنید مجلاتی که هم در باشن هم دارای . باور کنید نه زمان دارم نه وقت کافی

دانشگاه شیراز فقط یک محلی برای دریافت و داوری و در نهایت ثبت مقالات هست ، پس نباید مشکلی داشته باشه برای دانشجویان دانشگاه های دیگه . اگر اینجوری باشه که دانشجوهای دانشگاه پیام نور،علمی کاربردی ، آزاد ، غیر انتفاعی نمیتونن مقاله بدن . شما اگه میخواهید 100% مطمئن بشید یه تماس با دانشگاه شیراز بگیرید .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

نقل قول نوشته اصلی توسط aliheydari
    ellisa
    شما برو سراغ همین نشریات داخلی دارای امتیاز علمی پژوهشی
    یه سوال از وزارت خونه بپرس که آیا اونها مورد قبولشون هست یا خیر (که حتما هست برای کاری که شما پیش هستی)
    در اکثر اونها میشه یه مقاله نسبتا خوب رو به راحتی چاپ کرد. من تجربه یکیشون رو دارم
    اونها اصلا کاری ندارن که شما از کدوم دانشگاهی
    اونها مقاله بدون نام شما برای داوران ارسال می کنند و لذا فرقی نمیکنه از کجایی
    نام مجله رو جستجو کن در گوگل، وبسایتش پیدا میشه. اکثرا در وبسایتشون توضیح دادن که مقاله رو به فلان ایمیل ارسال کنید.
    به همین سادگی

در مورد عضویت دانشجویی IEEE مبلغش حدود 30 دلاره. برای کنفرانس های بعدی که میخوای ان شاالله شرکت کنی بهت تخفیف می خوره. ولی ژورنال IEEE مقاله فرستادن و چاپ کردن خیلی کار بزرگیه ها!
    برای شما آرزوی موفقیت دارم
    ممنون آره میدونم اما چاره ای نیست ... واسه دانشگاه شیراز مقاله فارسی یا انگلیسی فرقی نمیکنه ؟ یا تاثیری در روند پذیرش داره؟ میشه راهنمایی کنید واقعا مجله دانشگاه شیراز در ISI هست؟ معتبر هست؟

ممنون آره میدونم اما چاره ای نیست ... واسه دانشگاه شیراز مقاله فارسی یا انگلیسی فرقی نمیکنه ؟ یا تاثیری در روند پذیرش داره؟ میشه راهنمایی کنید واقعا مجله دانشگاه شیراز در ISI هست؟ معتبر هست؟
    مقاله انگلیسی وجهه بسیار بهتری داره و داور رو هم تحت تاثیر بیشتری قرار میده
    بعضی از این مجلات داخلی اصلا مقاله فارسی نمی پذیرند
    اینکه مجله شیرازی در ISI هست یا خیر رو من نمی دونم
    شما که برای وزارت علوم میخوایید دیگه چیکار به ISI بودنش دارید. همینکه امتیاز علمی پژوهشی داره کافیه

یه کم اگه بگردید لیست مجلات ISI که دانشگاههای کشور انتشار دادند رو پیدا می کنید

حالا میشه بگید من این لیست رو میتونم از کجا پیدا کنم هر چی سرچ کدم پیدا نکردم که کدوم مجلات خارجی در لیست وزارت محترم علوم هست .. میشه کمکم کنید ... ممنون
    راستی شما خودتون که در کنفرانس IEEE مقاله دارین مزایایی واستون داشته تو ایران منظورم واسه بورس و تسهیلات و این چیزاست ووو ممنون یه راههنمایی ام کنید .. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)