صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: آزمون آیلتس"کالج زبان ماهان"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Banned

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"کالج زبان ماهان"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    منظورتون از رو باز چیه؟ من میخوام اگه بشه اونجا 5 شنبه امتحان بدم.یعنی سرو صدا هست؟
    تا اونجا که من میدونم روف گاردن هست یعنی فضای روبازی هست که سقف زدن براش

Junior Member norther_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA,University of Tehran

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"کالج زبان ماهان"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من برام سكوتش مهم هست و اينكه كيفيت هدفون چطور هست و مهم تر از همه تعداد شركت كننده ها كم باشن.
    سخنت رمز دهان گفت و کمر سر میان
    و از میان تیغ به ما آخته‌ای یعنی چه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"کالج زبان ماهان"( پروفايل-ثبت نام- ايم

سلام اسم اين مركز از ليست مراكز مجاز آزمون آيلتس در سايت سازمان سنجش حذف شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tavakkolm نمایش پست ها
    سلام اسم اين مركز از ليست مراكز مجاز آزمون آيلتس در سايت سازمان سنجش حذف شده
    آره منم چک کردم نبود اسم ماهان

خوب الان ما که آزمون 8 آپریل (19 فروردین) ثبت نام کردیم و پول دادیم باید چه کار کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط csw نمایش پست ها
    آره منم چک کردم نبود اسم ماهان

خوب الان ما که آزمون 8 آپریل (19 فروردین) ثبت نام کردیم و پول دادیم باید چه کار کنیم؟
    جای نگرانی نداره آزمون شما تو سنترهای دیگه برگزار میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tavakkolm نمایش پست ها
    جای نگرانی نداره آزمون شما تو سنترهای دیگه برگزار میشه
    ممنونم بابت راهنماییت
    ولی من طی تماس ها و صحبتی که امروز و دیروز با کالج ماهان داشتم متوجه شدم که خودشون از این موضوع بی اطلاع هستن (یا حداقل اظهار بی اطلاعی میکنند)

و از طرفی خیلی مصمم به من گفتن که آزمون 8 آپریل برگزار میشه،
    ولی برحسب شواهد به نظر من حتی اگر برگزار هم بشه فاقد اعتبار هست، چون مرجع اصلی اعتبارسنجی مدارک آیلتس سازمان سنجش هست، که فعلا این موسسه رو فاقد اعتبار دونسته، و اگر از نظر سنجش این سنتر معتبر نباشه، یعنی از نظر وزارت علوم، سازمان امور دانشجویان، سامانه نشاء، و احتمالا سفارت خونه ها هم معتبر نیست. چون مرجع تمامی این سازمان ها و مراکز هم سنجش هست!!

حالا با این اوصاف چه کاری از دست ما برمیاد؟

من میخوام هرچه سریعتر پولم رو پس بگیرم تا بتونم سریعتر توی تست سنتر ایرسافام ثبت نام کنم!! ( چون مطمئنا ایرسافام جای خالی واسه من نگه نمیداره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط csw نمایش پست ها
    ممنونم بابت راهنماییت
    ولی من طی تماس ها و صحبتی که امروز و دیروز با کالج ماهان داشتم متوجه شدم که خودشون از این موضوع بی اطلاع هستن (یا حداقل اظهار بی اطلاعی میکنند)

و از طرفی خیلی مصمم به من گفتن که آزمون 8 آپریل برگزار میشه،
    ولی برحسب شواهد به نظر من حتی اگر برگزار هم بشه فاقد اعتبار هست، چون مرجع اصلی اعتبارسنجی مدارک آیلتس سازمان سنجش هست، که فعلا این موسسه رو فاقد اعتبار دونسته، و اگر از نظر سنجش این سنتر معتبر نباشه، یعنی از نظر وزارت علوم، سازمان امور دانشجویان، سامانه نشاء، و احتمالا سفارت خونه ها هم معتبر نیست. چون مرجع تمامی این سازمان ها و مراکز هم سنجش هست!!

حالا با این اوصاف چه کاری از دست ما برمیاد؟

من میخوام هرچه سریعتر پولم رو پس بگیرم تا بتونم سریعتر توی تست سنتر ایرسافام ثبت نام کنم!! ( چون مطمئنا ایرسافام جای خالی واسه من نگه نمیداره)
    سلام مجدد. حق انصراف برای شما همیشه محفوظه. البته با کسر کمی از هزینتون. به نظر من شما سریع انصراف بدید.
    اونچه که قطعی میشه گفت اینه که حتی اگر شما انصراف ندید قطعا آزمون شما برگزار میشه. اما قطعا در موسسه ماهان برگزار نمیشه چون این موسسه دیگه از نظر سازمان سنجش مجوزی برای برگزاری آزمون تو ایران نداره. با توجه به اینکه سازمان سنجش هم متعهد به برگزاری آزمون شما هست، این آزمون حتما در موسسات دیگه برگزار میشه.
    اما به نظر من ریسک نکنید و سریع انصراف بدید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)