صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 101

موضوع: دانشجویان پزشکی خارکوف اوکراین از سال ۲۰۱۷ به بعد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dandanpezeshki

پیش فرض پاسخ : دانشجویان پزشکی خارکوف اوکراین از سال ۲۰۱۷ به بع

دانشگاه‌های اینجا فعلا در سطح مصاحبه تست زبان دارن مدرک زبان اگر دارید مسلما برای خودتون خوب هستش اما فعلا دانشگاه‌های اینجا شرایط خاصی‌ ندارن.

Banned

پیش فرض پاسخ : دانشجویان پزشکی خارکوف اوکراین از سال ۲۰۱۷ به بع

نقل قول نوشته اصلی توسط anna1370 نمایش پست ها
    دانشگاه‌های اینجا فعلا در سطح مصاحبه تست زبان دارن مدرک زبان اگر دارید مسلما برای خودتون خوب هستش اما فعلا دانشگاه‌های اینجا شرایط خاصی‌ ندارن.
    تشکر.
    شما اطلاع ندارید که آیا تاراس شوچنکو یا کارازین برای بهمن ماه هم پاتفک (فشرده) دارند یا خیر؟

پیش فرض پاسخ : دانشجویان پزشکی خارکوف اوکراین از سال ۲۰۱۷ به بعد

من 32 سالمه ارشد مدیریت دارم میتونم بیام دوباره اکراین پزشکی بخونم برگردم ایران هزینش ترمی چقدره الان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    من 32 سالمه ارشد مدیریت دارم میتونم بیام دوباره اکراین پزشکی بخونم برگردم ایران هزینش ترمی چقدره الان؟
    سلام
    از آخرین مدرک تحصیلی دانشگاهیتان نباید بیشتر از پنج سال گذشته باشد.
    زبان انگلیسی.مدرک زبان ایتلس یا تافل نمیخواد.دیپلم تجربی یا ریاضی.
    تا دو هفته آینده لیست جدید دانشگاه های مورد تایید ارائه میشه.اگر اوکراین تغییر نکند که البته احتمالش متاسفانه کم است.کل هزینه تحصیل و زندگی سالیانه بین بیست تا بیست و پنج میلیون میشود.دانشگاه تاراس شوچنکو کیف

سلام دوستان عزیز، یک سوال داشتم خدمتتون
    با توجه به شرایط انتقال برای ورودی های 2017 که سخت گیرانه تر شده، درصورتی که معدل کتبی نهایی دیپلم بطور مثال 0.5 نمره از حد نصاب مدنظر کم تر باشه و شرایط دیگه مطلوب بوده باشه و دانشجو در طول تحصیل پزشکی جزو دانشجوهای تاپ در حال تحصیل پزشکی بوده باشه، امکان اینکه باز هم قبول نکنند در وزارت بهداشت برای انتقال هست؟
    چون تا سال های قبل انقدر سخت گیرانه اعنال نکرده بودند!
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، یک سوال داشتم خدمتتون
    با توجه به شرایط انتقال برای ورودی های 2017 که سخت گیرانه تر شده، درصورتی که معدل کتبی نهایی دیپلم بطور مثال 0.5 نمره از حد نصاب مدنظر کم تر باشه و شرایط دیگه مطلوب بوده باشه و دانشجو در طول تحصیل پزشکی جزو دانشجوهای تاپ در حال تحصیل پزشکی بوده باشه، امکان اینکه باز هم قبول نکنند در وزارت بهداشت برای انتقال هست؟
    چون تا سال های قبل انقدر سخت گیرانه اعنال نکرده بودند!
    ممنونم
    چیزی به عنوان شرط معدل وجود ندارد , قانون دانشگاه های مشروط برای گذشته بود که معدل میبایست زیر 16 نباشد مثل دانشگاه بلاروس . ولی در حال حاضر دانشجو بعد از اتمام تحصیل برای اخذ پروانه نظام پزشکی باید برای ازمون جامع خود را اماده کند و در صورت نیاز گذراندن بعضی واحد های نظری و ازمون های پرکتیکال به خصوص برای رشته های دندان پزشکی لازم میباشد . فارغ از نمره معدل پیش و سوم ایشان
    بر خلاف باور عامه خواندن پزشکی ان هم به زبان اینگلیسی حتی در کشور های بلوک شرق اراده قوی ای میطلبد چه برسد به تحصیل به زبان روسی
    به عزیزان شدیدا توصیه میکنم خام وعده های دروغین موسسات اعزام دانشجو را نخورند . هر چند بسیار وسوسه انگیز است مانند تحصیل در رشته پزشکی رایگان در ایتالیا ! با اندکی تامل خواهید فهمید هیچ جای دنیا به شما پول نمیدهد که پزشک بشوید و همه جا برای سیت های مدیکال رقابت سختی برقرار است
    موفق و موید باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط AMirhosein91 نمایش پست ها
    چیزی به عنوان شرط معدل وجود ندارد , قانون دانشگاه های مشروط برای گذشته بود که معدل میبایست زیر 16 نباشد مثل دانشگاه بلاروس . ولی در حال حاضر دانشجو بعد از اتمام تحصیل برای اخذ پروانه نظام پزشکی باید برای ازمون جامع خود را اماده کند و در صورت نیاز گذراندن بعضی واحد های نظری و ازمون های پرکتیکال به خصوص برای رشته های دندان پزشکی لازم میباشد . فارغ از نمره معدل پیش و سوم ایشان
    بر خلاف باور عامه خواندن پزشکی ان هم به زبان اینگلیسی حتی در کشور های بلوک شرق اراده قوی ای میطلبد چه برسد به تحصیل به زبان روسی
    به عزیزان شدیدا توصیه میکنم خام وعده های دروغین موسسات اعزام دانشجو را نخورند . هر چند بسیار وسوسه انگیز است مانند تحصیل در رشته پزشکی رایگان در ایتالیا ! با اندکی تامل خواهید فهمید هیچ جای دنیا به شما پول نمیدهد که پزشک بشوید و همه جا برای سیت های مدیکال رقابت سختی برقرار است
    موفق و موید باشید
    خیلی ممتوتم بابت پاسختون ولی منظور من انتقال به داخل بود

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    خیلی ممتوتم بابت پاسختون ولی منظور من انتقال به داخل بود
    برای انتقال به داخل باید تعداد مشخص واحد رو گذرونده باشید و بعد از سال ۲ میتوانید اقدام کنید برای انتقالی ( یکسال دوره پادفکت را در نظر نگیرید ) . آن هم بخاطر ظرفیت محدود دندان پزشکی بعضا سخت گیری های بیشتری وجود دارد ولی برای عمومی معمولا موافقت میشود . اینم در نظر داشته باشید شما ۳ سال درس و هزینه ای که میکنید عملا از بین خواهد رفت و اینجا باید سال یک اتند کنید
    به خاطر همین که شما باید از ابتدا شروع کنید کاری به بک گراند درسی شما ندارند ، ولی مدارک دیپلم و پیش برای تشکیل پرونده جهت انتقالی ضروری میباشد

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم
    از اونجایی که دیگه اوکراین مورد تایید نیست به نظرتون میصزفه بریم پزشکی بخونیم؟ بعدش چیکار میشه کرد؟ میشه باهاش جای دیگه کار‌کرد؟
    چجور میشه ایران اومد با اون مدرک کار‌کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Milimz نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم
    از اونجایی که دیگه اوکراین مورد تایید نیست به نظرتون میصزفه بریم پزشکی بخونیم؟ بعدش چیکار میشه کرد؟ میشه باهاش جای دیگه کار‌کرد؟
    چجور میشه ایران اومد با اون مدرک کار‌کرد؟
    راستش رو بخوای دیگه علوم پزشکی تحصیل کردن ارزش نــداره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)