صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medical Education

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medical Education

کاربران گرامی،

این تاپیک صرفا به منظور مطرح کردن سوالات و یا تجربیات شما در مرکز آزمون GRE به نام GEMS-VUMS-Ministry of Health and Medical Education (وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) در تهران ایجاد شده است. لطفا از بحث در مورد سایر مراکز و یا بحث های مقایسه ای در مورد سایر مراکز در این تاپیک جدا خودداری کنید. برای مطرح کردن بحث های مقایسه ای می توانید از تاپیک مرتبط مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران استفاده کنید.

با تشکر از همکاری شما،
    مدیریت فورم ApplyAbroad
    ویرایش توسط Fairymaid : November 23rd, 2016 در ساعت 10:15 AM

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medical Education

مرکز آزمون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران به مدت دو ماهه که آزمون GRE رو برگزار میکنه. امتحان در سالن مطالعه دیجیتال واقع در طبقه چهارم کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد این دانشگاه انجام میشه. کامپیوترهای سالن مطالعه دیجیتال از نوع MSI-ALL IN ONE هستش و دارای ویندوز 7 و بروز.

این دانشگاه در بزرگراه همت و نزدیکی برج میلاد هست.

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medical Education

سلام کسه دیگه ای از این مرکز اطلاع نداره؟ من میخوام برای 14 اپریل ثبت نام کنم درباره نظم و جزییات این مرکز اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط keihanviolin نمایش پست ها
    سلام کسه دیگه ای از این مرکز اطلاع نداره؟ من میخوام برای 14 اپریل ثبت نام کنم درباره نظم و جزییات این مرکز اطلاعی ندارم.
    سلام.
    من 2-3 هفته پیش این سنتر امتحان دادم. قبلا سنجش امتحان داده بودم یک بار. ولی ازین سنتر راضی تر بودم. خیلی محیط آروم و منضبط تری داره و مسئولینش هم خیلی مودب هستن.
    همه چیز نو و مدرن بود. تنها مشکل این بود که پارتیشن بندی نداشت که خب البته برای تافل ممکنه بیشتر اذیت کننده باشه ولی برای GRE من مشکلی نداشتم. خصوصا که من همیشه ازین عایق های صوتی که فوم شکل هستن و داروخانه ها دارن میگیرم و برای امتحان داخل گوشم میگذارم که صدای محیط کمتر اذیت کنه. هر چند این سنتر اینقدر خلوت و بی سرو صدا بود که صدای اضافی وجود نداشت اصلا.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medica

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    کاربران گرامی،

این تاپیک صرفا به منظور مطرح کردن سوالات و یا تجربیات شما در مرکز آزمون GRE به نام GEMS-VUMS-Ministry of Health and Medical Education (وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) در تهران ایجاد شده است. لطفا از بحث در مورد سایر مراکز و یا بحث های مقایسه ای در مورد سایر مراکز در این تاپیک جدا خودداری کنید. برای مطرح کردن بحث های مقایسه ای می توانید از تاپیک مرتبط مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران استفاده کنید.

با تشکر از همکاری شما،
    مدیریت فورم ApplyAbroad
    من واسه 31 فروردین تو این سنتر ثبت نام کردم.در سایت ETS محل برگزاری ازمون جی ار ای در این سنتر را خیابان انقلاب روبروی پارک اوستا مشخص کرده ولی الان که کامنت های بقیه را اینجا دیدم یکم شک کردم که محل اصلیش کجاست چون تو گوگل مپ هم یه همچین جاییو نشون نمیده.راهنماییم میکنین لطفا که من روز امتحانم قراره کجا برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gela1373 نمایش پست ها
    من واسه 31 فروردین تو این سنتر ثبت نام کردم.در سایت ETS محل برگزاری ازمون جی ار ای در این سنتر را خیابان انقلاب روبروی پارک اوستا مشخص کرده ولی الان که کامنت های بقیه را اینجا دیدم یکم شک کردم که محل اصلیش کجاست چون تو گوگل مپ هم یه همچین جاییو نشون نمیده.راهنماییم میکنین لطفا که من روز امتحانم قراره کجا برم؟
    من هم 26 فروردین امتحان دارم در همین سنتر، ایمیلی دادن که آدرسش شده این ! ولی هیچ اطلاعات دیگه ای ندادن ! البته من تافل امتحان دارم اون جا !

Junior Member

شما که 26 فروردین امتحان دادید، آدرس اش کدوم درست بود؟ همون خ آزادی روبروی پارک اوستا درست بود؟ کیفیت خود سنتر چطور بود؟ راضی بودید؟

سلام. کسی آدرس این مرکز رو میدونه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

در بزرگراه همت و نزدیکی برج میلاد هست.
    خودم شخصا ندیدم ولی شنیدم. باز هم بیشتر تحقیق کنید.

موفق باشید،

نقل قول نوشته اصلی توسط eghtesadkhan65 نمایش پست ها
    سلام. کسی آدرس این مرکز رو میدونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

در بزرگراه همت و نزدیکی برج میلاد هست.
    خودم شخصا ندیدم ولی شنیدم. باز هم بیشتر تحقیق کنید.

موفق باشید،
    بچه ها آدرس اینجا همونه که توی ای تی اس زده. یعنی آدرس خ آزادی روبروی پارک اوستا مرکز آموزش و سنجش پزشکی است و اون آدرس بزرگراه همت و نزدیکی برج میلاد غلطه. من خودم امرزو امتحان دادم و آدرسش همین خ آزادی است. کیفیت سنتر هم به نسبت خوبه و سر و صداش کم بود. چون ماه رمضون بود، اینکه میشه آب برد یا نه رو نمیشد فهمید. برخورد کارکنان هم خوبه. فقط مشکلش این بود که یک عدد مداد میدادند و خودکار اصلا نمیدادند و عجیب بود. چون جاهای دیگه خودکار هم میدادند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)