صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medical Education

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medica

نقل قول نوشته اصلی توسط gela1373 نمایش پست ها
    من واسه 31 فروردین تو این سنتر ثبت نام کردم.در سایت ETS محل برگزاری ازمون جی ار ای در این سنتر را خیابان انقلاب روبروی پارک اوستا مشخص کرده ولی الان که کامنت های بقیه را اینجا دیدم یکم شک کردم که محل اصلیش کجاست چون تو گوگل مپ هم یه همچین جاییو نشون نمیده.راهنماییم میکنین لطفا که من روز امتحانم قراره کجا برم؟
    سلام.بالاخره آدرس دقیق این سنتر کجا شد دوست عزیز؟
    .شما که دیگه الان امتحان دادین

نقل قول نوشته اصلی توسط dehgh نمایش پست ها
    شما که 26 فروردین امتحان دادید، آدرس اش کدوم درست بود؟ همون خ آزادی روبروی پارک اوستا درست بود؟ کیفیت خود سنتر چطور بود؟ راضی بودید؟
    متاسفانه من مجبور شدم تغییر بدم سنترم رو ! و یه ایمیل اعتراضی هم به ETS دادم ! امیدوارم دوستانی که در آینده تو این سنتر امتحان میدن بتونن راهنمایی کنن.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام
    دوست من چند روز پيش امتحان جي ار ايي داد اينجا.
    من مخصوصا اطلاعات گرفتم كه در اختيار بچه ها بزارم.
    ادرسي كه توي ايميل فرستاده بودن، همون خ ازادي بود و امتحان هم همونجا برگزار شد.
    رفتار مسئولين عالي بوده، حتي گفت كه بهتر از سنجش (چون براي يه امتحان ديگه تجربه ي سنجش رو هم داشت).
    سيستما هم خيلي نو بوده. ولي گويا كمدي كه بشه قفل كرد نداشته و يه اتاقي بوده كه توش قفسه بوده و وسايلو اونجا ميزاشتن.

لطف میکنید اگر کمی در مورد محل آزمون بخصوص فاصله میزها یا استفاده از پارتشین بندی و همچنین کیفیت سیستم ها توضیح بدین. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    دوست من چند روز پيش امتحان جي ار ايي داد اينجا.
    من مخصوصا اطلاعات گرفتم كه در اختيار بچه ها بزارم.
    ادرسي كه توي ايميل فرستاده بودن، همون خ ازادي بود و امتحان هم همونجا برگزار شد.
    رفتار مسئولين عالي بوده، حتي گفت كه بهتر از سنجش (چون براي يه امتحان ديگه تجربه ي سنجش رو هم داشت).
    سيستما هم خيلي نو بوده. ولي گويا كمدي كه بشه قفل كرد نداشته و يه اتاقي بوده كه توش قفسه بوده و وسايلو اونجا ميزاشتن.
    دوست عزیز لطف میکنید درباره فاصله بین کابین ها و پارتیشن بندی توضیح بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medical Education

سلام به همه. من از گوگل مپ نگاه کردم، فاصله ی این مرکز از میدان آزادی حدود 18 دقیقه نشون میده. خواستم بدونم درسته هیمن آدرسی که من از گوگل پیدا کردم؟ من برای تافلم اینجا ثبت نام کردم و دیدم گویا بحث در مورد آدرس این مرکز خیلی جدیه ممنون می شم دوستی راهنمایی کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز تهران Ministry of Health and Medical Education

شماره های تماس : 66582501, 64890000

آدرس ایمیل: info@sanjeshp.ir

آدرس : تهران - خیابان آزادی - بین خیابان اسکندری شمالی و دکتر قریب - روبروی پارک اوستا - جنب کوچه بیمارستان کمک

دوستان همینه؟ من 3 اپریل اینجا ازمون دارم
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)