صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: database برای موفقیت ها و شکست های apply در هوافضا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-خواجه نصیرالدین طوسی

پیش فرض پاسخ : database برای موفقیت ها و شکست های apply در هوافضا

من يكي از دوستام از همين گرايش مكانيك پرواز كه پروژه ش هم در مورد بهينه سازي حركت ماه نشين بود ماه پيش رفت دانشگاه macmaster ولي متاسفانه دانشگاه kansas بهش apply داده بود ولي ويزاش تا موقعي كه مي خواست بره clear نشده بود

Junior Member

یکی از دوستان منم سال قبل تو زمینه مکانیک پرواز از استادش فاند گرفت و رفت Wichita. الان تو پروژه ای زیر نظر FAA با استادش کار میکنه. زمینه اش هم جمع آوری داده (Data Mining) از شرایط بارهای وارده بر هواپیماهای Civil هست. شاید فکر کنین این زمینه مربوط به سازه است. ولی اینطور نیست. اون رو بخش سازه کار نمیکنه بلکه performance و دینامیک وسیله پرنده تو شرایط پروازی مختلف اعم از مانور های پروازی بررسی میکنه.

البته Clearance اون طول کشید و اگه اشتباه نکنم یه 5-6 ماهی شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-خواجه نصیرالدین طوسی

5-6 ماه خیلی زیاد نیست ؟بی خیال هوافضا میریم مکانیک ادامه می دیم!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smh1384 نمایش پست ها
    5-6 ماه خیلی زیاد نیست ؟بی خیال هوافضا میریم مکانیک ادامه می دیم!!
    من فکر کنم منطقی باشه که دوستان هوافضایی برای مکانیک اقدام کنن البته سعی کنن که دانشکده های Mech & Aerospace اقدام کنن که بتونن برای مکانیک پذیرش بگیرن البته با یه استادی که هوافضایی هست. یعنی سعی کنن حتی الامکان مهندسی مکانیک توی I-20 شون بخوره نه هوافضا. البته بچه هایی که آیرودینامیک دوست دارن و روی این زمینه کار کردن و حتی بچه های سازه ای مشکلی از نظر اینکه دانشکده شون هوافضایی نباشه ندارن و خیلی راحت تر از گرایشهای مکانیک پرواز و Propulsion می تونن با اساتید Fluid Mechanic و Solid Mechanic خودشونو وفق بدن.

Junior Member hamidreza64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aerospace- turin

درسته مکانیک و هوا فضا خیلی بهم نزدیکن اما این بیشتر برای لیسانس هست که دارای واحدهای مشترکی هستند ولی اگر کسی واقعا عاشق هوا فضا باشه متوجه میشه که خیلی با هم تفاوت دارن
    برای موفقیت در رشته هوافضا بهتره اول به یه کشور اروپایی برید و بعد از اونجا برای آمریکا اقدام کنید من خودم برای پلی تکنیک تورینو ایتالیا اقدام کردم. توی این دانشگاه میتونید در بخش دانشکده شیکاگوی آمریکا درس بخونید فقط باید برای پروژه و تز دکتراتون برید آمریکا. پذبرش دانشگاه تورینو خیلی راحت تر از دانشگاه های آمریکاست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    درسته مکانیک و هوا فضا خیلی بهم نزدیکن اما این بیشتر برای لیسانس هست که دارای واحدهای مشترکی هستند ولی اگر کسی واقعا عاشق هوا فضا باشه متوجه میشه که خیلی با هم تفاوت دارن
    برای موفقیت در رشته هوافضا بهتره اول به یه کشور اروپایی برید و بعد از اونجا برای آمریکا اقدام کنید من خودم برای پلی تکنیک تورینو ایتالیا اقدام کردم. توی این دانشگاه میتونید در بخش دانشکده شیکاگوی آمریکا درس بخونید فقط باید برای پروژه و تز دکتراتون برید آمریکا. پذبرش دانشگاه تورینو خیلی راحت تر از دانشگاه های آمریکاست
    دوست عزیز شما در حین تحصیل آمریکا هم رفتید؟ یعنی‌ می‌خوام بدونم براتون ویزای آمریکا صادر کردند؟
    مرسی‌

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    research and science , aerospace enginer

سلام
    بچه ها من کارشناسی هوافضا علوم تحقیقات بودم
    ارشد شرکت کردم و خواجه نصیر قبول شدم اما نرفتم
    دوست دارم برم استرالیا ادامه تحصیل بدم
    چند درصد امکان موفقیت هست؟

Junior Member

سلام
    در مورد گرایش فضا چی؟
    اون بدتره از پیشرانشه تو ویزا گرفتن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza64 نمایش پست ها
    فرقی نداره. این راه کار نیست
    درسته که ویزای اروپا بویژه ایتالیا راحت تر از کشورهایی چون استرالیا و کانادا و امریکا هست، اما تا زمانی که شما پاس یه کشور اروپایی رو نداشته باشین (شهروند اونجا نشده باشین) تو ورودتون به کشورهای ذکر شده همون چک رو خواهید داشت. درسته که ویزای دیگر کشورها تاثیر مثبت روی ویزای کشورهای مطرح شده داره اما باز پروسه بشدت طولانی و طاقت فرساست. لطفا به دوستان بعد از خودتون تا جایی که میشه اطلاع رسانی بکنید تا زمانی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای مطرح شده رو دارند (به این لیست یه سری از کشورهای اروپایی مثل آلمان رو هم اضافه بکنید)، وارد چنین رشته هایی نشند. این بهترین راه حل هست. زمانی این مشکل ویزا بلد میشه که شما مقالات متعدد هم داشته باشید (چون برای اخد پذیرش به ویژه از استرالیا و کانادا نیاز دارین که رزومه پژوهشی خوبی داشته باشید. خصوصا استرالیا). بنده خودم الان 5 ماهه که منتظر ویزای استرالیا هستم و با اینکه توی پاسم ویزای اروپا رو هم دارم و ورود و خروج بدون مشکل داشتم و کار حساسی هم میشه گفت ندارم و بورس کامل از بهترین دانشگاه استرالیا در مقطع دکترا تو رشته مهندسی اونم از دانشکده علوم کامپیوترش دارم اما بجهت propulsion بودن ارشدم و داشتن مقاله زیاد کیس ویزام طولانی شده. از استرالیا دوستانی هستند که بالای 14، 13، 9، 8 و...ماه منتظر ویزا هستند. بنا به گفته دوستان کیس دو ساله هم بود که در هفته های گذشته بعد دو سال تعیین تکلیف شده کیسش. پس وارد این ماجراجویی نشدن بهتر از راه پیدا کردن هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

سلام دوستان. هوافضای اروپا(فرانسه) چطور ویزا میدن واسه ارشد؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)