صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: database برای موفقیت ها و شکست های apply در هوافضا

پیش فرض database برای موفقیت ها و شکست های apply در هوافضا

دوستانی که میشناسند افرادی رو که موفق شدند هوافضا برند آمریکا و یا این که هوافضا admission گرفتند و تو ویزا و clearance مشکل پیدا کردند ، می شناسند لطف کنند این جا بیان کنند. در مورد کانادا و اروپا هم همین طور...
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : database برای موفقیت ها و شکست های apply در هوافضا

برای کانادا مشکلی نیست دوست من پارسال رفت. برای آمریکا هر کی رو می شناسم توی ویزا reject شد. پس به نظر من بی خیال بشی خیلی بهتره. برو تو دانشکده مکانیک استادی رو پیدا کن که زمینه کاریش نزدیک به توه. همون طور که میدونی هوافضا و مکانیک فرق چندانی ندارن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ممنون
    من هم دارم راه کارهای ممکن رو بررسی می کنم که همانطورکه گفتید یکیش رفتن به دانشکده مکانیک و کار کردن با یک استاد هوافضایی کار اون جا است.
    باز هم از دوستان تقاضا دارم که این database رو غنی تر کنن.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

یعنی واقعا هیچ کسی اطلاعاتی در این زمینه نداره؟؟؟
    بابا داریم سعی می کنیم مثلا یه database بسازیم...!
    ممنون
    آرین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    برای کانادا مشکلی نیست دوست من پارسال رفت. برای آمریکا هر کی رو می شناسم توی ویزا reject شد. پس به نظر من بی خیال بشی خیلی بهتره. برو تو دانشکده مکانیک استادی رو پیدا کن که زمینه کاریش نزدیک به توه. همون طور که میدونی هوافضا و مکانیک فرق چندانی ندارن.
    پس چی بود aryan میـگفت یکی Gtech پذیرش گرفته و رفته؟؟؟ ???
    متاسفانه یا خوشبختانه من فقط یه نفرو میشناسم ویزا ریجکت شده که اونم واسه هوافضا admission داشت!!! شاگرد اولم بود.....
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

من نگفتم هوافضا admission گرفته گفتم هوافضای شریف بوده.
    تو Gtech مکانیک admission گرفته و الان هم اونجاست.
    ممنون
    آرین

ttt
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan
    من نگفتم هوافضا admission گرفته گفتم هوافضای شریف بوده.
    تو Gtech مکانیک admission گرفته و الان هم اونجاست.
    ممنون
    آرین
    رشته تحصیلی خود شما هوافضاست یا مکانیک؟
    هوافضا و مکانیک اشتراکات زیادی با هم دارند!

من خودم هوافضایی ام !
    باز هم برای جلوگیری از برداشت غلط احتمالی بگم فرد دیگه ای که هوافضای شریف بوده از مکانیک Gtech تونسته admission بگیره و البته کسی رو دو سال پیش داشتیم که از دو دپارتمان mit تونست admission بگیره و فکر کنم ucberkeley هم admission داشت ولی نهایتا رفت johns hopkins به خاطر fund بیشتر و اینکه مستقیما phd بود!

برای اینکه دامنه جواب های این post بازتر بشه از این به بعد همه افرادی رو که تو هوافضا یا زمینه های مربوط admission گرفتن و رفتن رو به database مون اضافه می کنیم.
    من خودم شروع می کنم یه خانمی از ryerson واسه BS پذیرش داشت البته محض اطلاع عرض کنم که به اندازه کافی ثروتمند بود که اولا نیاز به فاند نداشته و ثانیا به راحتی ویزای کانادا بگیره.
    یکی از بچه های هوافضای شریف هم از فرانسه برای MS با فاند admission داشت که فکر کنم الان اون جاست.
    ممنون
    آرین

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

یکی از بچه های فوق شریف هم امسال رفت Ryerson با fund کامل.

در جواب به آرین: بله هوافضای شریف بود و هوافضای Ryerson رفت (تاپیک در مورد هوافضا است دیگه )
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)