صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: database برای موفقیت ها و شکست های apply در هوافضا

پیش فرض پاسخ : database برای موفقیت ها و شکست های apply در هوافضا

هوافضای شریف بود؟ هوافضای ryerson رفت ؟
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

فکر نمی کنم این قضیه اینقدر حساس باشه. یکی از دوستای من که ms هوافضا بود واسه دکترا رفت کانادا . تو دانشکده مکانیک وتقریبا تو زمینه کاری قبلیش کار می کنه. ضمنا می دونید که دانشکده هوافضا تو کانادا خیلی کم داریم، همه استادا تو دانشکده مکانیک هستند. این قضیه تاحدودی تو رشته صنایع هم همینجوره، استاد و رمینه کاریش تعیین کننده هست.

خدا خیرت بده!!!
    بالاخره یکی پیدا شد ما رو امیدوار کنه!
    دوستان من تازه انگیزه پیدا کردم لطفا هر مورد مربوطی به نظرتون میرسه به database اضافه کنین...
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

گرفتن ویزای آمریکا برای هوافضا کار خیلی خیلی سختیه ولی برای کشورهای دیگه مشکلی نیست.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

این رو میدونم اما غیر ممکن نیست دیگه !!! به علاوه گفتم اگه این فروم حتی یه موفقیت تو این زمینه داشته باشه کار بسیار بزرگیه!
    شاید اصلا قفل این قضیه هم شکست! پس دوستان تا میتونن این database رو غنی کنن...

Junior Member

دوستان عزیز شما چرا انقدر به موضوع بد نگاه می کنید، من کلی آدم میشناسم که هواقضا پذیرش گرفتند رفتند و یا دارن میرن. نمونه ها رو ببینید:

1- لیسانس هوافضا امیرکبیر، فوق شریف معدل 16، تافل 570، University of Minnesota، Fall 2006، هوافضا، PhD

2-لیسانس هوافضا شریف، فوق شریف معدل 18، تافل 630، University of California Irvine، Fall 2007، هوافضا، PhD

3-لیسانس هوافضا شریف، فوق شریف معدل 17، تافل 573، Ryerson، Fall 2007، هوافضا، PhD

4- لیسانس هوافضا شریف، فوق شریف معدل 16.8، تافل 600، British Coloumbia، Fall 2007، مکانیک، PhD

5- لیسانس هوافضا شریف، فوق شریف معدل 16.5، تافل 575، Concordia، winter 2008، مکانیک، PhD

وکلی آدم دیگه...

تازه موارد بالا همه از دانشگاه فاند گرفتند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

باید به این لیستت یکی دیگه رو هم اضافه کنی. کسی که لیسانس و فوق شریف هوافضا بود و رفت هوافضای واشینگتن (البته خانم بود).

فقط به سه تا نکته اصلاً اصلاً توجه نکردی:
    1) همیشه گفته شده این که می گن هوافضا خطرناکه فقط مربوط به ایالات متحده است نه کانادا پس از لیستت باید Ryerson, UBC و Concordia رو حذف کنی.
    2) کسی که لیسانس و فوق هوافضا بوده بخواد بره مکانیک برای دکترا هیچ مشکلی نداره. اگه بخوای اونا رو که برای PhD رفتن مکانیک لیست کنم برات فضای سرور کم می آد . پس باید 4 و 5 رو حذف کنی (البته اینا توی گزینه قبلی حذف شده بودن)
    3) Irvine دانشکدش "مکانیک و هوافضا" است Mnnesota رو نمی دونم. ممکنه کسی که داشته می رفته مثلاً Irvine قرار بوده توی زمینه مکانیک کار کنه پس با این حساب بقیه گزینه های باقی مونده هم با شک تردید می شه.

ولی اون موردی رو که من گفتم اون خانم کاملاً می رفت هوافضا.

حالا مساله اینه هیچ جا نگفتن که هوافضا اقدام نکن چون 100% رد می شی همیشه گفتیم ریسکش بالاست.
    حالا من نمی دونم چرا بعضی ها گیر دادن به هوافضا باور کن مکانیک و هوافضا خیلی خیلی به هم نزدیکن مخصوصاً اگه سیالاتی باشی. همیشه می شه توی دانشکده مکانیک استادهایی رو پیدا کرد که زمینه کاریشون دقیقاً همون چیزیه که دوست داشتی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    باید به این لیستت یکی دیگه رو هم اضافه کنی. کسی که لیسانس و فوق شریف هوافضا بود و رفت هوافضای واشینگتن (البته خانم بود).

فقط به سه تا نکته اصلاً اصلاً توجه نکردی:
    1) همیشه گفته شده این که می گن هوافضا خطرناکه فقط مربوط به ایالات متحده است نه کانادا پس از لیستت باید Ryerson, UBC و Concordia رو حذف کنی.
    2) کسی که لیسانس و فوق هوافضا بوده بخواد بره مکانیک برای دکترا هیچ مشکلی نداره. اگه بخوای اونا رو که برای PhD رفتن مکانیک لیست کنم برات فضای سرور کم می آد . پس باید 4 و 5 رو حذف کنی (البته اینا توی گزینه قبلی حذف شده بودن)
    3) Irvine دانشکدش "مکانیک و هوافضا" است Mnnesota رو نمی دونم. ممکنه کسی که داشته می رفته مثلاً Irvine قرار بوده توی زمینه مکانیک کار کنه پس با این حساب بقیه گزینه های باقی مونده هم با شک تردید می شه.

ولی اون موردی رو که من گفتم اون خانم کاملاً می رفت هوافضا.

حالا مساله اینه هیچ جا نگفتن که هوافضا اقدام نکن چون 100% رد می شی همیشه گفتیم ریسکش بالاست.
    حالا من نمی دونم چرا بعضی ها گیر دادن به هوافضا باور کن مکانیک و هوافضا خیلی خیلی به هم نزدیکن مخصوصاً اگه سیالاتی باشی. همیشه می شه توی دانشکده مکانیک استادهایی رو پیدا کرد که زمینه کاریشون دقیقاً همون چیزیه که دوست داشتی.
    مرسی از پیغامت.

منم بذار چند تا نکته بگم.

1) درسته. هم minessota و Irvine دانشکده هوافضا و مکانیک هستند. ولی پروژه هایی که بچه ها دارن انجام میدن به صورت خفن هوافضاییه. یعنی واقعا بن بست هوافضا است. یکی رو هواپیما داره کار میکنه و یکی رو satellite و spacecraft.

2) اون خانوم که رفت washington نه نمره GRE داشت و نه TOEFL . الان هم داره رو Space کار میکنه که هوافضاییه. در ضمن Washington دپارتمان هوافضا است.

3) تازه قبل اون هم یه خانومه هم رفت Kansas که این دانشکده هوافضاش اصلا معروفه که با وزارت دفاع کار میکنه!

4) این مواردی هم که از مانادا نوشتم، بچه ها تو دپارتمان مکانیک دارن با استادهایی کار میکنند که هوافضا کار هستند.

ولی در مجموع میگم: اگه کسی بیاد هوافضا یه کم براش مشکله پذیرش و ویزا گرفتن. در این زمینه باهات هم عقیده هستم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اوني كه من گفتم رفته واشينگتون هم تافل داشت و هم GRE اصلاً موقع امتحان GRE توي يك مركز بوديم پس شما يكي ديگه منظورته.
    وزارت دفاع تقريباً sponser تمام دانشگاه هاي هوافضا و مكانيكه.
    من هم يك نفر (بازم خانم) رو مي شناسم توي دانشگاه ... (اسمش يادم نمي آد من تو زمينه اسم كم حافظم) كه اسپانسر پروژش AFOSR هست.
    بعد بايد بگم در زمينه پذيرش در رشته هوافضا هيچ مشكلي وجود نداره و مشكل اصلي موقع ويزا و clearance هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.m نمایش پست ها
    دوستان عزیز شما چرا انقدر به موضوع بد نگاه می کنید، من کلی آدم میشناسم که هواقضا پذیرش گرفتند رفتند و یا دارن میرن. نمونه ها رو ببینید:

1- لیسانس هوافضا امیرکبیر، فوق شریف معدل 16، تافل 570، University of Minnesota، Fall 2006، هوافضا، PhD

2-لیسانس هوافضا شریف، فوق شریف معدل 18، تافل 630، University of California Irvine، Fall 2007، هوافضا، PhD

3-لیسانس هوافضا شریف، فوق شریف معدل 17، تافل 573، Ryerson، Fall 2007، هوافضا، PhD

4- لیسانس هوافضا شریف، فوق شریف معدل 16.8، تافل 600، British Coloumbia، Fall 2007، مکانیک، PhD

5- لیسانس هوافضا شریف، فوق شریف معدل 16.5، تافل 575، Concordia، winter 2008، مکانیک، PhD

وکلی آدم دیگه...

تازه موارد بالا همه از دانشگاه فاند گرفتند.

با سلام خدمت شما

ميشه گرايش اين دوستان را هم بنويسيد؟
    آيا گرايش مكانيك پروازم ديديد كسي پذيرش بگيره؟
    با تشكر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)