نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: Bournemouth University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

پیش فرض Bournemouth University

با سلام
    من از این دانشگاه در مقطع فوق لیسانس گردشگری پذیرش دارم .این دانشگاه در جنوب انگلیس قرار داره و در زمینه گردشگری و انیمیشن سازی شناخته شده است
    همچنین اسکالرشیپ های خوبی هم برای فوق لیسانس داره که خوشبختانه به من اسکالرشیپ 50 درصد تخفیف دادن
    اگر کسی از دوستان سوالی در مورد نحوه پذیرش یا هر زمینه ی دیگه ای داشت خوشحال میشم راهنمایی کنم

سایت دانشگاه : https://www1.bournemouth.ac.uk/

Junior Member mehran82 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Bournemouth University

درود بر شما و داوطلب شدنتون برای راهنمایی بقیه.
    من چون به زمینه گردشگری علاقمندم منتها رشتم مهندسی هست. به نظرتون میشه برای این رشته پذیرش گرفت؟ و شرایط بورسش به چه صورت هست.
    ممنونم
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

ممنون جناب
    من از اونجایی که رشته کارشناسی ام با رشته ای که پذیرش گرفتم یکی بود خیلی راجعبه تغییر رشته در این دانشگاه خبر ندارم
    ولی به نظرم شما ترجمه ی مدرک کارشناسی و ریزنمرات رو برای دانشگاه ایمیل کنید و در مورد امکان ادامه تحصیل در رشته گردشگری ازشون سوال کنید .شاید از شما بخوان که یک دوره ی pre-master گردشگری شرکت کنید و بعدش وارد مقطع مستر بشین ،خیلی مطمئن نیستم .
    شرایط بورسی که من برنده شدم بیشتر تاکیداش روی تجارب کاری مرتبط با رشته ی گردشگری و قابلیت تبدیل شدن به یک مدیر موفق در آینده بود که من در توضیحات اشاره کرده بودم به نمرات بالای دانشگاهم و این که در دانشگاه عضو انجمن گردشگری بودن ، کارآموزی در شرکت هواپیمایی شرکت کردم ، عضو فعال اتاق بازرگانی بودم و در یک پروژه startup مشارکت داشتم و ... اشاره کردم
    یک اسکالرشیپ دیگه هم داره که تخفیف 3500 پوند هست به تعداد نامحدود و به کسانی که نمرات و معدل بالا و رزومه آکادمی خوبی دارن اعطا میشه

این لینک لیست اسکالرشیپ های این دانشگاه در مقطع ارشد برای دانشجوهای بین المللیه
    https://www1.bournemouth.ac.uk/study...t-scholarships

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samar777 نمایش پست ها
    با سلام
    من از این دانشگاه در مقطع فوق لیسانس گردشگری پذیرش دارم .این دانشگاه در جنوب انگلیس قرار داره و در زمینه گردشگری و انیمیشن سازی شناخته شده است
    همچنین اسکالرشیپ های خوبی هم برای فوق لیسانس داره که خوشبختانه به من اسکالرشیپ 50 درصد تخفیف دادن
    اگر کسی از دوستان سوالی در مورد نحوه پذیرش یا هر زمینه ی دیگه ای داشت خوشحال میشم راهنمایی کنم

سایت دانشگاه : https://www1.bournemouth.ac.uk/
    سلام. من هم از همین دانشگاه پذیرش دارم و میخوام نامه اسکالرشیپ تخفیف ۵۰ درصدی رو بنویسم. امیدوارم پیام من رو مشاهده بفرمایید و اگر براتون امکان داره راهنمایی کنید . متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)