صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

موضوع: پولی شدن دانشگاه های ایالت Baden Württemberg از سال ۲۰۱۷

پیش فرض پاسخ : پولی شدن دانشگاه های ایالت Baden Württemberg از سال ۲۰۱۷

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    قرار بود پولی بشه ولی چند تا دانشگاه اعتراض کردند و فعلا کنسل شده. ظاهرا طبق آمارها دانشگاه فرایبورگ و چند تا دانشگاه دیگه تو بادن یک سوم دانشجویان خارجی شون رو از دست دادن بعد از تصویب قانون. برا همین وزیر علوم وست فالن گفته که باید اول وضعیت بادن رو بررسی کنه بعدش تصمیم نهایی رو بگیره.
    اطلاعات تکمیلی رو اینجا بخونین

http://www.dw.com/en/german-universi...ism/a-41473133

خبر جدیده و دو روز پیش منتشر شده.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

بعضی دانشگاهها می گن برای اینکه پذیرشت محفوظ بمونه بخشی از مبلغ شهریه را به حساب دانشگاه واریز کن. با توجه به شرایط ایران و عدم امکان ترنسفر بانکی، چه کار باید کرد؟ من به دانشگاهم ایمیل زدم و شرایط و گفتم به امید اینکه قبول کنه کل شهریه را بعد از رسیدن به آلمان پرداخت کنم.هنوز جواب نداده.
    اما سوالم دقیقا این: آیا اداره مهاجرت هر شهر پذیرش را از دانشگاه استعلام میگیره و در صورت عدم پرداخت این هزینه، ممکنه پذیرش لغو بشه و دیگه ویزا صادر نکنن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    بعضی دانشگاهها می گن برای اینکه پذیرشت محفوظ بمونه بخشی از مبلغ شهریه را به حساب دانشگاه واریز کن. با توجه به شرایط ایران و عدم امکان ترنسفر بانکی، چه کار باید کرد؟ من به دانشگاهم ایمیل زدم و شرایط و گفتم به امید اینکه قبول کنه کل شهریه را بعد از رسیدن به آلمان پرداخت کنم.هنوز جواب نداده.
    اما سوالم دقیقا این: آیا اداره مهاجرت هر شهر پذیرش را از دانشگاه استعلام میگیره و در صورت عدم پرداخت این هزینه، ممکنه پذیرش لغو بشه و دیگه ویزا صادر نکنن؟
    در مورد حل مشکلتون، هستن کسایی که یه مبلغی می گیرن، با کردیت کارتشون براتون پرداخت می کنن. تو همین سایت هم فکر می کنم قسمت خاصی داره برای این مدل خدمات.
    اما در مورد دانشگاه و اداره اقامت، تا جایی که میدونم استعلام نمی گیرن. فقط باید مدارکتون کامل باشه. اما معمولا تو این شرایطی که شما میگین، دانشگاهتون بهتون نامه نمیده که این شخص اینجا پذیرفته شده. احتمالا نامه میده که این شخص مشروط به پرداخت این قدر پول تا فلان تاریخ، پذیرفته شده است. در این صورت، یکی از مدارکی که اداره اقامت ازتون می خواد همونه که این پول رو شما پرداخت کردین.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)