صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 109

موضوع: نحوه ترجمه کارشناسی برای کسانی که کاردانی گذراندن؟

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک کاردانی آموزشکده های فنی و حرفه ای

نقل قول نوشته اصلی توسط moffi نمایش پست ها
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم ..لطفا از اوله اول بگید چکار کنیم؟
    کار خاصی نیست . مدرک و ریز نمرات کاردانی با هم ترجمه و پلمب میشه و مدرک کارشناسی و ریز نمرات کارشناسی با هم. وسلام.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه ترجمه کارشناسی برای کسانی که کاردانی گذراندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshir نمایش پست ها
    سلام خشته نباشید مرسی بابت این تحقیق
    فقط راجب پلمپ شدن بگو
    منظورتون از پلمپ چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    وقتی مدارکتو میدی دارلترجمه ترجمه کنه. ترجمه ریز نمرات + ترجمه مدرک + کپی فارسی کارنامه + کپی فارسی مدرک شمارو رسمی پلمب میکنند و بعد از تایید و مهر دادگستری و امور خارجه تحویل شما میدن. خود دارلترجمه این کارهارو میکنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

مجاب كردن آنها كه كارداني و كارشناسي از هم جدا هست ، كار پيچيده اي نبود؟
    اگر برات مشكلي نيست اسم دانشگاه كانادا كه مي خواي اپلاي كني و با اين موضوع مشكلي نداشتن رو بگين.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush007 نمایش پست ها
    مجاب كردن آنها كه كارداني و كارشناسي از هم جدا هست ، كار پيچيده اي نبود؟
    اگر برات مشكلي نيست اسم دانشگاه كانادا كه مي خواي اپلاي كني و با اين موضوع مشكلي نداشتن رو بگين.
    من هدفی خاصی رو دنبال نمی کنم که بخوام کسی رو به کاری مجاب کنم. فقط دارم تجربمو شیر می کنم. شما بخای هم همه رو با هم پلمب کنی تا اونجایی که من میدونم دارالترجمه نمی کنه و دادگستری هم قبول نمیکنه.
    من احساس میکنم شما ترس داری که مدرکتو قبول نکنن. یا اونا ندونن کاردانی چیه. ولی باید بدونی سیستم اموزشی ما از رو اونا کپی شده و اونا دقیقا با موضوع اشنایی دارن . ولی اونا به مرور زمان پیشرفت کردن و کاردانی از بین رفته ولی ما هنوز درجا میزنیم. ولی خب هنوز هم تو استرالیا و امریکا دوره دو ساله کاردانی هست.

البته که مشکلی نیست. Uni of Ottawa و Uni of Windsor

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نه مي خواستم زواياي كار رو بهتر ببينم و تشكر از راهنمايتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدرک کاردانی ضروریست

با سلام
    مدرک کاردانی بنده رشته برق و مدرک کارشناسی غیر مرتبط , کامپیوتر می باشد به نظر دوستان با توجه به مدارک آیا امکان اخذ پذیرش برای مقطع ارشد وجود دارد اگر نه چه راهی پیشنهاد میکنید ؟؟؟
    ((در سایت گشتم و هیچ جواب کاملی پیدا نکردم لطفا راهنمایی بفرمایید))

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_123 نمایش پست ها
    با سلام
    مدرک کاردانی بنده رشته برق و مدرک کارشناسی غیر مرتبط , کامپیوتر می باشد به نظر دوستان با توجه به مدارک آیا امکان اخذ پذیرش برای مقطع ارشد وجود دارد اگر نه چه راهی پیشنهاد میکنید ؟؟؟
    ((در سایت گشتم و هیچ جواب کاملی پیدا نکردم لطفا راهنمایی بفرمایید))
    البته همچین هم غیر مرتبط نیست !! کامپیوتر و الکترونیک خیلی باهم مشترکات دارن.من خیلی از رشته های ارشد رو دیدم که نوشته بچه های کامپیوتر یا الکترونیک می تونن اقدام کنن. با توجه به اینکه تغییر رشته دادین احتمالا واحد های بیشتری هم تو کارشناسی گذرونین.(دانشگاه ازاد که اینجوری). پس از لحاظ تعداد واحد پاس شده مشکلی ندارین. به هر حال شما مدرک کارشناسی دارین و می تونید واسه ارشد اقدام کنید. مخصوصا برای رشته هایی که به جفتش مرتبط هست مثل سخت افزار یا همون کامپیوتر(نرم افزار). مهم عنوان رشته کارشناسی شماست. و شما باید ترجمه جفت مدرکتونو بفرستید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    البته همچین هم غیر مرتبط نیست !! کامپیوتر و الکترونیک خیلی باهم مشترکات دارن.من خیلی از رشته های ارشد رو دیدم که نوشته بچه های کامپیوتر یا الکترونیک می تونن اقدام کنن. با توجه به اینکه تغییر رشته دادین احتمالا واحد های بیشتری هم تو کارشناسی گذرونین.(دانشگاه ازاد که اینجوری). پس از لحاظ تعداد واحد پاس شده مشکلی ندارین. به هر حال شما مدرک کارشناسی دارین و می تونید واسه ارشد اقدام کنید. مخصوصا برای رشته هایی که به جفتش مرتبط هست مثل سخت افزار یا همون کامپیوتر(نرم افزار). مهم عنوان رشته کارشناسی شماست. و شما باید ترجمه جفت مدرکتونو بفرستید. موفق باشید.
    من 8 واحد پیش نیاز پاس کردم و کارشناسیم نرم افزار دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 16
    بچه های کاردانی نرم افزار 70 واحد پاس میکنند و من 8 واحد از این 70 تا رو پاس کردم به نظرتون وقتی مدارک رو بفرستم نمیگن این واحدهایی که پاس کردم تو کاردانی چیه و باقی درسهای کاردانی کجاست؟؟؟
    واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم تمام دوران تحصیلات ما تو ایران با اما و اگر و اعصاب خوردی بوده :-(

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid123 نمایش پست ها
    من 8 واحد پیش نیاز پاس کردم و کارشناسیم نرم افزار دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 16
    بچه های کاردانی نرم افزار 70 واحد پاس میکنند و من 8 واحد از این 70 تا رو پاس کردم به نظرتون وقتی مدارک رو بفرستم نمیگن این واحدهایی که پاس کردم تو کاردانی چیه و باقی درسهای کاردانی کجاست؟؟؟
    واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم تمام دوران تحصیلات ما تو ایران با اما و اگر و اعصاب خوردی بوده :-(
    اولا خیلی از درسهای رشته ها با هم مشترکه(مانند واحدهای عمومی و واحد پایه مثل ریاضیاتو ...). دوم همونطور که گفتم کامپیوتر والکترونیک با هم مشترکاتی هم دارن و کلا به هم ربط دارن. سومن شما مدرک کارشناسی ناپیوسته هست و مدرک دارید و یک تغییر رشته نیمه مرتبط داشتید. اگه مثلا کاردانیتون مکانیک بود بعد کارشناسیتون کامپیوتر جای نگرانی داشت. ولی به نظر من شما هیچ مشکلی ندارید. شما کاردانی برق گرفتید و تحصیلاتتونو در مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر ادامه دادید. جای نگرانی نیست . بهر حال مدرک کارشناسی دارید و می تونید واسه ارشد اقدام کنید. احتمالا در اکثر دانشگاها مشکلی واستون پیش نمیاد. امیدوارم موفق شید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    اولا خیلی از درسهای رشته ها با هم مشترکه(مانند واحدهای عمومی و واحد پایه مثل ریاضیاتو ...). دوم همونطور که گفتم کامپیوتر والکترونیک با هم مشترکاتی هم دارن و کلا به هم ربط دارن. سومن شما مدرک کارشناسی ناپیوسته هست و مدرک دارید و یک تغییر رشته نیمه مرتبط داشتید. اگه مثلا کاردانیتون مکانیک بود بعد کارشناسیتون کامپیوتر جای نگرانی داشت. ولی به نظر من شما هیچ مشکلی ندارید. شما کاردانی برق گرفتید و تحصیلاتتونو در مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر ادامه دادید. جای نگرانی نیست . بهر حال مدرک کارشناسی دارید و می تونید واسه ارشد اقدام کنید. احتمالا در اکثر دانشگاها مشکلی واستون پیش نمیاد. امیدوارم موفق شید.
    مرسی دوست عزیز امیدوارم کردی سعی خودمو میکنم و نتیجشو در آینده اعلام میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)