صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 109

موضوع: نحوه ترجمه کارشناسی برای کسانی که کاردانی گذراندن؟

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه ترجمه کارشناسی برای کسانی که کاردانی گذراندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    از دوستان با تجربه واقعا تکلیف دروسی که دوبار یعنی یکبار تو کاردانی و باز هم تو دوره کارشناسی پاس شده اند چیه؟ آیا مشکل خاصی داره؟

*این سوال رو از اینجا پرسیدم که عده ی زیادی که کاردانی- کارشناسی خوندن ممکنه دروس تکراری پاس کرده باشند
    تکلیف خاصی نداره. چون ریز نمره ها جداست و جدا پلمب میشه. هر نمره ای در ریز نمره هاتون که دارید عینا ترجمه میشه. اصلا چیز خاصی نیست که بخواهید ذهنتونو الکی درگیر کنید.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط duman1358 نمایش پست ها
    تا جاییکه من می دونم مدرک کاردانی رو دانشگاهی که کارشناسی خوندین می گیره و دانشنامه کارشناسی صادر می کنه
    بله دقیقا همینطوره، دوستان لطفا راهنمایی کنید الان من باید چیکار کنم ؟ اصل مدرک فوق دیپلممو دانشگاه کارشناسیم گرفته و یه مدرک کارشناسی ناپیوسته با ریز نمرات 93 واحدی برام صادر کردن.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط milad8x نمایش پست ها
    بله دقیقا همینطوره، دوستان لطفا راهنمایی کنید الان من باید چیکار کنم ؟ اصل مدرک فوق دیپلممو دانشگاه کارشناسیم گرفته و یه مدرک کارشناسی ناپیوسته با ریز نمرات 93 واحدی برام صادر کردن.
    اگه مدرکتونو کارشناسیتونو صادر کرده باید کاردانیت هم بهت پس بده. معمولا باید به قسمت بایگانی مراجعه کنی.

Member aksham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tabriz - MS Biosystems Engineering

دوستان من خدمت سربازی رو تموم کردم و الان هم ترم آخر کارشناسی هستم. میخام برناممو یه جوری تنظیم کنم که بتونم برای ترم بهار 2012 اپلای کنم.
    الان به نظرتون من مدرک کاردانی و ریز نمرات اون رو بگیرم بیارم تحویل دانشگاه کارشناسی بدم تا برام ریز نمرات هر دو دوره رو با هم در بیاره و ترجمه کنم یا هر دوره رو جدا جدا ترجمه کنم؟
    فقط یه مشکلی دارم که کاردانی رو در روزانه خوندم و باید هزینه ی تحصیل رایگان بپردازم تا مدرکم آزاد بشه. ):

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aksham نمایش پست ها
    دوستان من خدمت سربازی رو تموم کردم و الان هم ترم آخر کارشناسی هستم. میخام برناممو یه جوری تنظیم کنم که بتونم برای ترم بهار 2012 اپلای کنم.
    الان به نظرتون من مدرک کاردانی و ریز نمرات اون رو بگیرم بیارم تحویل دانشگاه کارشناسی بدم تا برام ریز نمرات هر دو دوره رو با هم در بیاره و ترجمه کنم یا هر دوره رو جدا جدا ترجمه کنم؟
    فقط یه مشکلی دارم که کاردانی رو در روزانه خوندم و باید هزینه ی تحصیل رایگان بپردازم تا مدرکم آزاد بشه. ):
    به هر حال شما برای اپلای به جفت مدرک و ریزنمرهاش احتیاج داری و باید باهم اینارو بفرستی. پس هزینه تحصیل رایگانتو سریعتر بپرداز (اگر تصمیمتو گرفتی) که مدارک کارشناسیت رو زودتر بهت بدن که به ددلاین ها برسی. ترجمه خیلی طول بکشه 1 هفته که باهم میدی با هم میگیری و باهم میفرستی!

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط milad8x نمایش پست ها
    اگر شما دانشنامه کارشناسی رو تحویل گرفتیتد یعنی اینکه مشکل سربازی هم نداشتید و می تونید دانشنامه کاردانی رو هم از واحد مربوطه تحویل بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    اگه مدرکتونو کارشناسیتونو صادر کرده باید کاردانیت هم بهت پس بده. معمولا باید به قسمت بایگانی مراجعه کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    اگر شما دانشنامه کارشناسی رو تحویل گرفتیتد یعنی اینکه مشکل سربازی هم نداشتید و می تونید دانشنامه کاردانی رو هم از واحد مربوطه تحویل بگیرید.
    ممنون دوستان، نتیجه رو اعلام میکنم که اگه بقیه سوال مشابه براشون مطرح بود برطرف بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    پارسال سوئد اپلای کردم . بابت مدرک مشکلی نبود.
    از انگلیس 2 تا پذیرش دارم.
    2 تا نروژ اپلای کردم. با مسئول جفت دانشگاه قبل اپلای در ارتباط بودم و بهشون فهموندم. اونا هم فهمیدم و همچنین یکی از اونا بهم اطمینان دادن واسه اپلای معدل جفتشو با هم جمع کنن. .
    سعید جان میشه لطفا عین متنی که براشون فرستادین و اونارو قانع کرد برامون بزارین اینجا؟ میترسم نتونم درست بهشون بفهمونم، ممنون میشم

Junior Member

میخوام بدونم معدل لیسانس من واسه خارج از کشور با وجود کاردانی و کارشناسی میانگین میشه یا کارشناسی فقط حساب میشه، آخه تو کاردانی 16.38 و تو کارشناسی 14.12 . ممنون میشم جوابمو بدین

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط gmitw نمایش پست ها
    میخوام بدونم معدل لیسانس من واسه خارج از کشور با وجود کاردانی و کارشناسی میانگین میشه یا کارشناسی فقط حساب میشه، آخه تو کاردانی 16.38 و تو کارشناسی 14.12 . ممنون میشم جوابمو بدین
    دوست گرامی، باید این موضوع رو با دانشگاهی که می خوای اپلای کنی در میان بزاری و از خودشون سئوال کنی. در رابطه با حساب معدل معمولا هر دانشگاهی یه روشی برای خودش داره. دانشگاه هایی که Associate degree + Bachelor degree رو می پذیرن اصولا باید نمرات هر دو مقطع در نظر بگیرن اما حالا چه جوری معدل رو محاسبه می کنند رو باید از خودشون بپرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)