صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 109

موضوع: نحوه ترجمه کارشناسی برای کسانی که کاردانی گذراندن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه ترجمه کارشناسی برای کسانی که کاردانی گذراندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    دوست گرامی، باید این موضوع رو با دانشگاهی که می خوای اپلای کنی در میان بزاری و از خودشون سئوال کنی. در رابطه با حساب معدل معمولا هر دانشگاهی یه روشی برای خودش داره. دانشگاه هایی که Associate degree + Bachelor degree رو می پذیرن اصولا باید نمرات هر دو مقطع در نظر بگیرن اما حالا چه جوری معدل رو محاسبه می کنند رو باید از خودشون بپرسی.
    ممنونم از پاسختون. حالا با توجه به این موضوع میشه به من بگید که آیا این مسئله پذیرفته شده هست در اروپا و آسیا، میدوننم که سیستم آموزشی الان ما (کاردانی و ...) رو قبلا اونا داشتن ولی میخوام ببینم واسه اونا همچین چیزی تعریف شده؟

Junior Member

سلام دوستان

ایا عنوان مدرک هم برای گرفتن پذیرش اهمیت داره چون مدارک کارشناسی ناپیوسته بعد87 ازمهندسی به مهندسی تکنولوژی تغییر کردند ؟

Junior Member

با سلام
    ایا دانشگاه کاردانی ریز نمرات و مدرکو به دانشگاه کارشناسی پست میکنه، یعنی واسه گرفتن مدرک کاردانی باید به دانشگاه کارشناسیمون رجوع کنیم؟

Banned

خیلی فوریه اگه کسی می دونه لطفا جواب بده
    سلام من کاردانی نرم افزار سیستم از دانشگاه جامع علمی کاربردی تموم کردم و کارشناسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد,در مورد مدرک کارشناسیم و ریزنمراتش مشکلی ندارم.مشکلم فقط در مورد مدرک کاردانی و ریز نمراتشه.مدرک کاردانیم اصل هست اما دارالترجمه میگه باید بری تهران وزارت علوم یه مهری بزن که نوشته باشه "مهر و امضائ مسئولین دانشگاه مورد تایید می باشد".حالا چیکار باید بکنم من باید از تبریز به تهران برم اگه خواهرم ببره نمیشه؟
    و اینکه ریزنمرات کاردانیم نه تو دانشگاهی که کاردانی خوندم داره نه تو دانشگاهی کارشناسی خوندم.رفتم دانشگاهی که کاردانی خوندم گفت باید واسه ریزنمراتت بری تهران.تا اون مهره برجسته رو مرکز اصلی دانشگاه علمی کاربردی بزنه.حالا من چیکار کنم؟باید برم تهران؟یا خواهرم میدن؟
    لطفا کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    خیلی فوریه اگه کسی می دونه لطفا جواب بده
    سلام من کاردانی نرم افزار سیستم از دانشگاه جامع علمی کاربردی تموم کردم و کارشناسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد,در مورد مدرک کارشناسیم و ریزنمراتش مشکلی ندارم.مشکلم فقط در مورد مدرک کاردانی و ریز نمراتشه.مدرک کاردانیم اصل هست اما دارالترجمه میگه باید بری تهران وزارت علوم یه مهری بزن که نوشته باشه "مهر و امضائ مسئولین دانشگاه مورد تایید می باشد".حالا چیکار باید بکنم من باید از تبریز به تهران برم اگه خواهرم ببره نمیشه؟
    و اینکه ریزنمرات کاردانیم نه تو دانشگاهی که کاردانی خوندم داره نه تو دانشگاهی کارشناسی خوندم.رفتم دانشگاهی که کاردانی خوندم گفت باید واسه ریزنمراتت بری تهران.تا اون مهره برجسته رو مرکز اصلی دانشگاه علمی کاربردی بزنه.حالا من چیکار کنم؟باید برم تهران؟یا خواهرم میدن؟
    لطفا کمکم کنید.
    من خودم دادم خواهرم برد احتیاطا شناسنامه و کارت ملی خودتن رو بدید خواهرتون با خودش ببره
    در ضمن دارالترجمه نیما نرید و اگر هم رفتید حتما بگید پیش پرینت براتون بده قیمت رو هم اولش بپرسید و اگر شد پیش فاکتور بگیرین

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

من هنوز نفهمیدم که بعضیا چطور هم کاردانی دستشون هست هم کارشناسی !
    چون دانشگاه ما اصل مدرک کاردانی رو میگیره تا مدرک کارشناسی بده .. شما چطور مدرک کاردانی رو ندادید ؟
    من مدرک کاردانی رو لازم دارم اما نمیدن که .. شما چکار کردید ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    من هنوز نفهمیدم که بعضیا چطور هم کاردانی دستشون هست هم کارشناسی !
    چون دانشگاه ما اصل مدرک کاردانی رو میگیره تا مدرک کارشناسی بده .. شما چطور مدرک کاردانی رو ندادید ؟
    من مدرک کاردانی رو لازم دارم اما نمیدن که .. شما چکار کردید ؟
    کجای کار براتون مبهمه.من الان هم اصل مدرک کاردانیم , هم اصل ریزنمراتش و هم مدرک اصل کارشناسیم و هم اصل ریز نمراتش دستمه.
    میرید دانشگاهی که کارشناسی تموم کردید قسمت بایگانیش و می گید مدرک کاردانیم رو می خوام.اونام ازتون امضا می گیرن و می دن.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    کجای کار براتون مبهمه.من الان هم اصل مدرک کاردانیم , هم اصل ریزنمراتش و هم مدرک اصل کارشناسیم و هم اصل ریز نمراتش دستمه.
    میرید دانشگاهی که کارشناسی تموم کردید قسمت بایگانیش و می گید مدرک کاردانیم رو می خوام.اونام ازتون امضا می گیرن و می دن.

من هم دقیقا با نظر isaeid موافقم چون من دانشگاه ازاد مدرک کاردانیمو گرفت و لیسانس رو به من داد ............حالا اگه کسی از دوستان از دانشگاه آزاد تونسته 2 مدرکو بگیره لطفا توضیح بده !!!!!!!!!!!
    من نه ریز نمره کاردانی دارم نه اصل مدرک کاردانی .........به نظر شما راه حل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    من هم دقیقا با نظر isaeid موافقم چون من دانشگاه ازاد مدرک کاردانیمو گرفت و لیسانس رو به من داد ............حالا اگه کسی از دوستان از دانشگاه آزاد تونسته 2 مدرکو بگیره لطفا توضیح بده !!!!!!!!!!!
    من نه ریز نمره کاردانی دارم نه اصل مدرک کاردانی .........به نظر شما راه حل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ببینید منم کارشناسیم رو آزاد خوندم و کاردانیم رو جهاد دانشگاههی که دانشگاه سراسری بود و مربوط به وزارت علوم
    سعی می کنم مرحله به مرحله توضیح بدم
    ببینید من مدرک موقت کارشناسیم رو از دانشگاه آزاد گرفته بودم و معمولا مدرک اصل چند ماهی طول می کشه بیاد.بعد 6 ماه مدرک اصلم رو گرفتم و تقاضای ریز نمراتش رو برای ترجمه از دانشکاه آزاد خواستم.
    موقعه ای که کارشناسی از آزاد قبول شده بودم خوب مدرک کاردانیم رو داده بودم به دانشگاه آزاد (موقعه ثبت نام ) بعد اینکه تمام مراحل مربوط به مدرک کارشناسیم تموم شد , رفتم دانشگاه آزاد قسمت بایگانیش و گفتم من مدرک کاردانیم رو موقعه ثبت نام به شما داده بودم , الان می خوامش. اونا هم ازم امضا گرفتن و مدرک رو بهم دادن.
    بعد رفتم دانشگاهی که کاردانی خونده بودم و از دانشگاه ریز نمرات کاردانیم رو خواستم.که اونا هم بهم دادن.بعد هم مدرک کاردانیم رو و هم ریزنمراتش رو فرستادم تهران و خواهرم رفت وزارت علوم , تا اونا تاییدش کنن.و تمام
    باز اگه سوالی بود بفرماید

To nazi63
    شما مدرک دیپلمتون رو از کدوم دانشگاه گرفتین (کاردانی یا کارشناسی؟)
    آیا دانشگاه کارشناسی ریز نمرات دوره کاردانی رو نداره که از همونجا بگیریم واسه ترجمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)