صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 109

موضوع: نحوه ترجمه کارشناسی برای کسانی که کاردانی گذراندن؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه ترجمه کارشناسی برای کسانی که کاردانی گذراندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    ببینید منم کارشناسیم رو آزاد خوندم و کاردانیم رو جهاد دانشگاههی , رفتم دانشگاه آزاد قسمت بایگانیش و گفتم من مدرک کاردانیم رو موقعه ثبت نام به شما داده بودم , الان می خوامش. اونا هم ازم امضا گرفتن و مدرک رو بهم دادن.
    خب مشکل همین جاست شما گفتین مدرک اونا هم گفتن بفرما.............در صورتیکه دانشگاه من مدرک در برابر مدرک داده به من
    منم سئوال rise رو دارم چون اصل دیپلم هم ندارم یعنی اصل پیبش دانشگاهی
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    To nazi63
    شما مدرک دیپلمتون رو از کدوم دانشگاه گرفتین (کاردانی یا کارشناسی؟)
    آیا دانشگاه کارشناسی ریز نمرات دوره کاردانی رو نداره که از همونجا بگیریم واسه ترجمه؟
    اصل دیپلم و پیش دانشگاهیم رو از دانشگاهی که کاردانی خونده بودم گرفتم.چون موقعه ثبت نام داده بودم بهشون.
    در مورد ریز نمرات کاردانیم باید از خود دانشگاهی که کاردانی خوندید بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad8x نمایش پست ها
    بله دقیقا همینطوره، دوستان لطفا راهنمایی کنید الان من باید چیکار کنم ؟ اصل مدرک فوق دیپلممو دانشگاه کارشناسیم گرفته و یه مدرک کارشناسی ناپیوسته با ریز نمرات 93 واحدی برام صادر کردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad8x نمایش پست ها
    ممنون دوستان، نتیجه رو اعلام میکنم که اگه بقیه سوال مشابه براشون مطرح بود برطرف بشه
    رفتم دانشگاه با ارائه مجدد کارت پایان خدمت و طی کردن مجدد روالی که برای گرفتن مدرک کارشناسی طی کرده بودم! مدرک فوق دیپلمم رو هم آزاد کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    من هنوز نفهمیدم که بعضیا چطور هم کاردانی دستشون هست هم کارشناسی !
    چون دانشگاه ما اصل مدرک کاردانی رو میگیره تا مدرک کارشناسی بده .. شما چطور مدرک کاردانی رو ندادید ؟
    من مدرک کاردانی رو لازم دارم اما نمیدن که .. شما چکار کردید ؟
    باید برین دانشگاه اونم بگیرید مثل من

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

ضمن خسته نباشید به همه دوستان.پذیرش بنده از دانشگاه UTM امروز اومد در رشته مدیریت آی تی.
    من با ریزنمرات کارشناسی ناپیوسته تونستم پذیرش بگیرم و ریزنمرات کاردانی رو ندارم و نگرفتم.حالا که برای ثبت نام میخوام برم جوهور باید ریزنمرات کاردانی رو هم ببرم یا نه؟اصلا برای ثبت نام نیاز دارن؟اگر آره 40 روز طول میکشه تا ریزنمرات کاردانیم صادر بشه از دانشگاه ازاد و بره تهران مهر سازمان مرکزی بخوره که بعد از شروع کلاس هام که فوریه هست میشه و ایران نیستم.من باید چکار کنم؟اشکال نداره بعد از ثبت نام ریزنمرات کاردانیمو تحویل دانشگاه بدم؟چه راهی پیشنهاد میدین.اگر کمکم کنین واقعا ممنون میشم.

Junior Member odiseh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکتروتکنیک/آزاد

درود بر همه عزیزان
    این قسمت ویکی رو من مطالعه کردم(در ارتباط با همین فروم)،واسم خالی از لطف نبود،لینکش رو میذارم،امیدوارم به دردتون بخوره.
    با تشکرhttp://www.applyabroad.org/wiki/index.php/مدارک_تحصیلی
    براي پيروزي يك راه آسان وجود دارد: هيچ فرصتي را براي كار كردن از دست ندهيد و اگر وقت شما كم است، وقت اختراع كنيد.((توماس اديسون))

من دانشنامه کاردانیمو گرفتم و گفتن بیام تهران واسه ریز نمراتم ک از دانشگاه آزاد مرکزی بگیرم و ویکی رو ک خوندم نوشته بود وقتی کارات تموم شه و ریزنمراتتو بگیری همونجا خود دانشگاه آزاد مرکزی تهران ارسال میکنه ؟! [پس حالا ک من میخوام واسه 2تا دانشگاه پادربن و سارلند فعلا اقدام کنم آدرسای 2تاشو همونجا باید بدم؟ و اینکه اول آنلاین آپلای کنم و بعد مدارکو ارسال کنم یا نه فرقی نداره] و باقی مدارکم چی میشه پس ؟
    من ریز نمرات دوره کارشناسیمو از دانشگاه مطهر مشهد گرفتم البته ریزنمرات ساده و شنیدم ک باید ببرم فردوسی مشهد تا مهر ترجمه بخوره ! البته بهم اینجوری گفتن و آیا بعدش باز اونارو هم بایید بیارم تهران تا وزارت علوم هم تایید کنه ؟و بعد ببرم ترجمه کنن ؟!

البته امروز دانشگاه غیرانتفاعی مطهر میگه بخاطر فارغ اتحصیل نشدن و نداشتن مدرک سربازی ما به شما کارنامه نوع 3 - ک همون ریز نمرات دارای اعتبار ترجمه است و نممیدیم حالا باید چکار کنم ؟

درود
    من مدرک کاردانیمو از دانشگاه کارشناسیم با گرو گذاشتن شناسنامه گرفتم برای ترجمه ولی از اونجاییکه اصل مدرک کارانی و کارشناسی فارسی( به همراه ترجمه مدارک و ریز نمرات هر کدام) برای سفارت و داشگاههای خارج کشور لازم هست
    حالا باید چجور شناسنامه رو از دانشگاه بگیرم؟؟؟ آخه دانشگاه میگه تا مدرکو نیاری شناسنامه داده نیشه............
    آیا میشه کپی برابر اصل کاردانی رو بدم دانشگاه؟؟؟ اگه قبول نکرد چکاررررررررررررررر کنم لطفا کمککککککککککککم کنید با سپاس... ارنواز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

با سلام.من کارشناسی ناپیوسته معماری هستم.معدل دوره کاردانی هم موثر است علاوه بر کارشناسی؟
    هردو مقطع معماری در یک دانشگاه بودم.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somaa نمایش پست ها
    با سلام.من کارشناسی ناپیوسته معماری هستم.معدل دوره کاردانی هم موثر است علاوه بر کارشناسی؟
    هردو مقطع معماری در یک دانشگاه بودم.
    اینجا قسمت ترجمه هست فقط ...............بله معدل هر 2 مقطع برای شما اهمیت دارد مگر در شرایطی که رشته فوق شما کاملا یک رشته بی ربط باشد مثل رشته های اقتصاد و بازرگانی مثلا ان موقع اهمیت معدل کاردانی کم میشود
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)