صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: Withheld شدن نتایج آزمون آیلتس.

Junior Member

پیش فرض Withheld شدن نتایج آزمون آیلتس.

با سلام خدمت همه دوستان گرامی،

اخیرا شاهد هستیم که اعلام نتایج برخی از شرکت کنندگان در آزمون آیلتس با تاخیر روبرو شده. این تاخیر به این مفهومه که وقتی شما امتحان رو میدید طبق روال معمول باید نتایج در تاریخ مشخصی (13 روز بعد زا تاریخ امتحان) در سایت های مربوطه قابل مشاهده بشه. اما در بعضی موارد کارنامه ها توسط خود کمبریج یا آی دی پی به دلایل مختلف نگه داشته میشه و اعلام نتایج از 2 تا 12 هفته با تاخیر ربرو میشه. اینطوری که به نظر میاد اخیرا به دلیل تغییر در محل تصحیح برگه ها تعداد نتایج نگه داشته شده (به اصطلاح انگلیسی: Withheld) بیشتر شده. دلایل اصلی این مشکل هم میشه به موارد زیر اشاره کرد:
    1- کنترل کیفیت: در این مورد یه تعداد برگه به صورت تصادفی انتخاب میشه که دوباره صحیح بشن و عملکرد اگزمینر ها و سیستم رو بر اساس نتایج جدید برگه ها مورد بررسی قرار بدن.
    2- مواردی که اختلاف نمره در دو یا چند بخش زیاد باشه: در این مورد مثلا شخصی یه نمره 8 از رایتینگ گرفته ولی اسپیکینگ شده 5. در این موارد مرجع مشکوک میشه که شاید رایتینگ رو این شخص حفظ کرده باشه لذا ممکنه حتی ازش خواسته بشه که برای بار دوم بیاد و یک یا چند بخش رو دوباره امتحان بده.
    3- در موارد مشکوک به تقلب: به طور مثال وقتی این اتفاق میفته که برگه چند نفر تشابه زیادی داشته باشه.

از اونجایی که خیلی از امتحان دهندگان احتمالا برای استفاده بیشینه از وقتشون امتحانشون رو تا حد امکان به دد لاین ها نزدیک انتخاب میکنن، این تاخیر ممکنه مشکلاتی براشون ایجاد کنه. برای همین من این تاپیک رو زدم که هم دوستانی که این اتفاق براشون افتاده بتونن تجربیاتشون رو با هم در میون بذارن و هم یه اطلاع رسانی به باقی دوستان بشه که یکم برای انتخاب وقت آیلتس حاشیه امنیت رو رعایت کنن که اگر مشکلی پیش اومد وقت جبران باشه.

ارادتمند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Withheld شدن نتایج آزمون آیلتس.

متاسفانه بنده و یکی دوتا از دوستان که ایرسافام امتحان دادیم این اتفاق برامون افتاده من 16 فوریه امتحان دادم الان یکماه شده نتایجمو ندیدم اگر یک در هزار میدونستم همچین قانون مسخره ای هست به هیچ عنوان ایلتس نمیدادم

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    متاسفانه بنده و یکی دوتا از دوستان که ایرسافام امتحان دادیم این اتفاق برامون افتاده من 16 فوریه امتحان دادم الان یکماه شده نتایجمو ندیدم اگر یک در هزار میدونستم همچین قانون مسخره ای هست به هیچ عنوان ایلتس نمیدادم
    من هم 16 فوریه ازمون دادم در ایرسافام (ایلتس اکادمیک) و نتیجه در کمال تعجب Withheld شده , جالبه تماس گرفتم با موسسه میگن 1 بار دیگه ازمون بده ؛میگم شما 1 میلیون هزینه ازمون رو بده من 10 بار دیگه امتحان میدم, میگن موسسه اصلی داره Investigate می کنن (ما پولشو دادیم اونا دارن Investigate می کنن با پول ما !!!) , خیلی ازار دهنده هست , فکر کنم تازگی ها در ایران موسسات زیاد تقلب می کنن به ایران شک کردن , در اینترنت خوندم امکان اینکه Permanently Withheld بشه هم هست !! , واقعا مسخره هست , ایمیل هم زدم به ایلتس IDP جوابی ندادن .. خیلی از Deadline های دانشگاهها داره می گذره اینا اصلا توجهی نمی کنن !!!

Junior Member

دوستان کسی این ایمیل براش اومده احیانا البته برای خود من نیست
    18/03/2017
    Dear Ms. H,
    Re: Notification of Investigation Outcome
    We refer to the investigation into your IELTS test result for the 11/02/2017.
    Strict quality control procedures are in place to protect the integrity and security of the IELTS test. As a result of these
    procedures, the test result for the 11/02/2017 came under scrutiny and has been investigated. The investigation has
    determined that there is reasonable evidence to show that the result is not a reliable indicator of your English language
    ability. In the interests of fairness to all candidates and the integrity of the test, the IELTS Test Partners withhold any
    results in which we do not have confidence.
    To ensure the integrity and reliability of the test, all IELTS candidates are required to agree to the Candidate Declaration at
    the time of registration. The Candidate Declaration you agreed to states:
    • I understand that the IELTS Test Partners have a responsibility to all candidates and Recognising
    Organisations to ensure the highest confidence in the accuracy and integrity of test results and that the IELTS
    Test Partners therefore reserve the right to withhold test results temporarily or permanently, or to cancel test
    results which have been issued, if they consider those results to be unreliable for reasons of suspected
    malpractice or any other irregularity in the test process.
    • I understand that if I am suspected of engaging in any form of malpractice, or do anything that might damage the
    integrity and security of IELTS, I may not receive a test result, and my test fee will not be refunded.
    • I understand that if any other person attempts to take the IELTS test in my place, both I and such person will be
    liable to prosecution.
    • I understand that details of any malpractice (including evidence of suspected malpractice) that has been
    established, is suspected, or is being formally investigated, may be provided to Recognising Organisations,
    including visa processing authorities and appropriate regulatory authorities.
    The following actions will be taken:
    • The result will not be released and a Test Report Form (TRF) will not be issued.
    • A report has been made to the IELTS Test Partners and any nominated Recognising Organisations.
    Any questions relating to this decision should be forwarded to us at verification.ielts@idp.com
    Yours sincerely
    IELTS Investigations Team

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    دوستان کسی این ایمیل براش اومده احیانا البته برای خود من نیست
    18/03/2017
    Dear Ms. H,
    Re: Notification of Investigation Outcome
    We refer to the investigation into your IELTS test result for the 11/02/2017.
    Strict quality control procedures are in place to protect the integrity and security of the IELTS test. As a result of these
    procedures, the test result for the 11/02/2017 came under scrutiny and has been investigated. The investigation has
    determined that there is reasonable evidence to show that the result is not a reliable indicator of your English language
    ability. In the interests of fairness to all candidates and the integrity of the test, the IELTS Test Partners withhold any
    results in which we do not have confidence.
    To ensure the integrity and reliability of the test, all IELTS candidates are required to agree to the Candidate Declaration at
    the time of registration. The Candidate Declaration you agreed to states:
    • I understand that the IELTS Test Partners have a responsibility to all candidates and Recognising
    Organisations to ensure the highest confidence in the accuracy and integrity of test results and that the IELTS
    Test Partners therefore reserve the right to withhold test results temporarily or permanently, or to cancel test
    results which have been issued, if they consider those results to be unreliable for reasons of suspected
    malpractice or any other irregularity in the test process.
    • I understand that if I am suspected of engaging in any form of malpractice, or do anything that might damage the
    integrity and security of IELTS, I may not receive a test result, and my test fee will not be refunded.
    • I understand that if any other person attempts to take the IELTS test in my place, both I and such person will be
    liable to prosecution.
    • I understand that details of any malpractice (including evidence of suspected malpractice) that has been
    established, is suspected, or is being formally investigated, may be provided to Recognising Organisations,
    including visa processing authorities and appropriate regulatory authorities.
    The following actions will be taken:
    • The result will not be released and a Test Report Form (TRF) will not be issued.
    • A report has been made to the IELTS Test Partners and any nominated Recognising Organisations.
    Any questions relating to this decision should be forwarded to us at verification.ielts@idp.com
    Yours sincerely
    IELTS Investigations Team

کار غیر قانونی نکرده مثلا کسی بجاش امتحان داده باشه یا سر جلسه تقلبی چیزی کرده باشه؟ بنظر منظورشون ی همچین چیزیه!

من می خواستم همین یکی دو روزه ثبت نام کنم و ایرسافام مد نظرم بود که دیدم یکی از اعضای فروم هم همین امروز گفته بود ایرسافام امتحان داده و نتیجه اش رو هنوز ندادند و حتی پاسخگو نیستند. یعنی تمام مرکزهای داخل ایران دچار همچین مشکلی شدند؟

Junior Member

نه دوست عزیز اصلا به نظرم اینا تفاوت بین دو بند رو کلا تقلب میبینن جدیدا خیلی حساس شدن به کشورای منطقه علی الخصوص ایران و عربستان و پاکستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    من می خواستم همین یکی دو روزه ثبت نام کنم و ایرسافام مد نظرم بود که دیدم یکی از اعضای فروم هم همین امروز گفته بود ایرسافام امتحان داده و نتیجه اش رو هنوز ندادند و حتی پاسخگو نیستند. یعنی تمام مرکزهای داخل ایران دچار همچین مشکلی شدند؟
    راستش من چند نفر رو از عصر دین و دانش و ماهان میشناختم که نتایجشونو گرفتن البته کاملا ناراضی بودند از طرفی ماهان بعد از امتحان اگه اشتباه نکنم توی فوریه کلا از سازمان سنجش حذف شد ولی بیشترین موردی که مثل من و خیلیا اینطوری شدیم از ایرسافام بودیم

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

دوستان
    دلیل Withheld شدن نتایج آزمون آیلتس متاسفانه باید گفت تخلفات سازمان یافته ای هست که توی سنترهای حوزه خاورمیانه اتفاق میافته یعنی در بعضی موارد خود سنتر هم در تخلف همکاری میکنه و این باعث میشه تا برگزار کننده سعی کنه با سخت گیری بیشتری برخورد کنه این رو من از خود یکی از مسئولین برگزار کننده شنیدم.
    به طور مثال میگفت بحث تصحیح رایتینگ و دو مهارت دیگه (ریدینگ و لیسنینگ که عملا هیچ سلیقه ای در تصحیح اش دخالت نداره) در این مقطع صرفا برای کشورهای خاورمیانه هست.
    البته این نکته رو هم باید گفت که این Withheld شدن حتی توی سنترهایی مثل توکیو ولندن هم اتفاق میافته ولی فراوانیش کمتره.
    در کل به دوستان توصیه میکنم تا اونجایی که میتونن اگر مجبورن که آزمونشون رو ایران بدن به خاطر مسائلی مثل مشمول بودن و نداشتن پاسپورت و ...آیلتس ندن و در آزمون تافل شرکت کنند.
    و اگر هم برای کارهای مهاجرتی میخواهن آزمون رو بدن باز سراغ جایگزین های این آزمون مثل PTE برن.
    و اگر در هر صورت مجبورید که این آزمون رو بدید تا اونجایی که میتونید توی کشورهای خاورمیانه این آزمون رو ندید.البته این دلیل نمیشه که این موضوع Withheld شدن در صورت آزمون دادن در خارج از خاورمیانه دیگه اتفاق نیفته ولی احتمال و فراوانی این موضوع خیلی کمتر هست.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    دوستان
    دلیل Withheld شدن نتایج آزمون آیلتس متاسفانه باید گفت تخلفات سازمان یافته ای هست که توی سنترهای حوزه خاورمیانه اتفاق میافته یعنی در بعضی موارد خود سنتر هم در تخلف همکاری میکنه و این باعث میشه تا برگزار کننده سعی کنه با سخت گیری بیشتری برخورد کنه این رو من از خود یکی از مسئولین برگزار کننده شنیدم.
    به طور مثال میگفت بحث تصحیح رایتینگ و دو مهارت دیگه (ریدینگ و لیسنینگ که عملا هیچ سلیقه ای در تصحیح اش دخالت نداره) در این مقطع صرفا برای کشورهای خاورمیانه هست.
    البته این نکته رو هم باید گفت که این Withheld شدن حتی توی سنترهایی مثل توکیو ولندن هم اتفاق میافته ولی فراوانیش کمتره.
    در کل به دوستان توصیه میکنم تا اونجایی که میتونن اگر مجبورن که آزمونشون رو ایران بدن به خاطر مسائلی مثل مشمول بودن و نداشتن پاسپورت و ...آیلتس ندن و در آزمون تافل شرکت کنند.
    و اگر هم برای کارهای مهاجرتی میخواهن آزمون رو بدن باز سراغ جایگزین های این آزمون مثل PTE برن.
    و اگر در هر صورت مجبورید که این آزمون رو بدید تا اونجایی که میتونید توی کشورهای خاورمیانه این آزمون رو ندید.البته این دلیل نمیشه که این موضوع Withheld شدن در صورت آزمون دادن در خارج از خاورمیانه دیگه اتفاق نیفته ولی احتمال و فراوانی این موضوع خیلی کمتر هست.
    موفق باشید

یعنی حتی ترکیه هم دچار این مسئله شده؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)